10 aktualnych trendów w kafelkach”,

Trend 2: struktura reliefowa

Idealny dla tych, którzy szukają nietuzinkowych: Supernowe (wybuchające gwiazdy) posłużyły jako inspiracja dla struktury płytki „Burst”. Mają kształt heksagonalny – wykonane są z betonu, w kolorze białym lub czarnym, o powierzchni matowej lub błyszczącej. Za jeden metr kwadratowy płacisz 430 euro. Z Kazy przez DieFliese.
 

Trend 2: struktura reliefowa

Zdjęcie: Kazań

Trend 3: delikatny połysk

Prosto, szybko - i jednocześnie pięknie! Mozaika samoprzylepna "Sam" to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz iść na duże odległości: odkleić folię, przykleić, gotowe. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, nie wymaga fugowania. Talerz o wymiarach 30,5 x 30,5 centymetra (144 pola) można kupić w Bauhaus za około sześć euro.

Trend 3: delikatny połysk

Zdjęcie: Bauhaus

Trend 4: portret

Oczywiście, jeśli chcesz, można ją również układać na boki, ale gdy jest używana pionowo, płytka „Somero ” staje się niezwykłym elementem przyciągającym wzrok: mierzy 30 x 60 centymetrów, a jej wygląd przypomina marmur. W kilku naturalnych odcieniach, odpowiedni do ścian i podłóg. Dostępny od 48 euro za metr kwadratowy. Z Agrob Buchtal.

Trend 4: portret

Zdjęcie: Agrob Buchtal

Trend 5: kurs zygzakowaty

Wzór w jodełkę nie na podłodze, ale jako płytka ścienna: Niezbędne są dwa różne formaty płytki „Style”, aby była stała góra i dół. Całość jest naprawdę dopracowana przez naprzemienne powierzchnie matowe i błyszczące. Dostępny w ośmiu kolorach za około 45 euro za metr kwadratowy. Od Topgres.

Trend 5: kurs zygzakowaty

Zdjęcie: Topgres

Trend 6: projekt retro

Plastikowe szklane mozaiki „Materia Project” nawiązują do stylu pop-artu z lat 60., ale nadal wydają się ponadczasowe i nowoczesne. Jak to działa? Sztuczka polega na współgraniu bieli, czyli powściągliwego koloru płytek i kolorowej fugi. Metr kwadratowy kosztuje około 175 euro. Z Florim.

Trend 6: projekt retro

Zdjęcie: Florim

Trend 7: naturalny wygląd

Co wolisz? Domowy wygląd drewnianego parkietu – czyli praktyczne zastosowanie podłogi z płytek? Jeśli nie możesz się zdecydować, pomoże płytka „tartak”: do wyboru matowa sosna, modrzew lub ciemny orzech. Koszt: około 45 euro za metr kwadratowy. Od Steuler-Fliesen.

Trend 7: naturalny wygląd

Zdjęcie: Steuler-Fliesen

Trend 8: smukłe linie

Delikatne paski o różnych szerokościach: płytka „Focus Royal” dyskretnie bawi się światłem dzięki na przemian polerowanej i niepolerowanej powierzchni. Ogólne wrażenie jest w porządku, ale nie jest niepozorne. Dostępny w trzech kolorach. Mata mozaikowa 30 x 30 centymetrów jest dostępna od 27 euro. Z Agrob Buchtal.

Trend 8: smukłe linie

Zdjęcie: Agrob Buchtal

Trend 9: czarno-biały

Klasyczna kombinacja kolorów jest absolutnie aktualna - ale później też nie wyjdzie z mody: Wzory płytek cementowych „Prowansja-yang” są oparte na tradycyjnych motywach z Francji i regionu arabskiego. Do podłóg i ścian. Metr kwadratowy kosztuje około 100 euro. Z Marrakeszu Design.

Trend 9: czarno-biały

Zdjęcie: Marrakech Design / Jonas Berg

Trend 10: czysta tradycja

Oparta na tzw. „kafelku metra”, który był używany w Nowym Jorku na początku XX wieku. Stulecie dworce były pokryte: płytka „Jet Black” wnosi kawałek miejskości do twojego własnego domu. Dostępne w różnych wersjach. Metr kwadratowy płytek 15,2 x 7,5 cm kosztuje około 125 euro. Z oryginalnego stylu.

Trend 10: czysta tradycja

Zdjęcie: Original Style Living Trends Azulejos: portugalskie płytki w śródziemnomorskim stylu Pomysłowe motywy azulejos od wieków zdobią fasady i wnętrza w Portugalii – i są modne w tym kraju jako dekoracja.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here