5 domów prefabrykowanych pod klucz poniżej 100.000 euro”,

Wśród domów prefabrykowanych prym wiodą domy pod klucz w budownictwie modułowym. Nie ma prawie żadnych różnic wizualnych w porównaniu z konwencjonalną solidną konstrukcją, są szybkie w montażu i mogą być projektowane indywidualnie. "L-Module" firmy Comma GmbH jest konstrukcją modułową i ma około 93 pod klucz.000 euro. W Winsen w północnych Niemczech znajduje się modułowy park modeli, w którym można oglądać domy.

„Moduł L” przekonuje swoją drewnianą okładziną.

Zdjęcie: kontener z przecinkami.de

Front modułu L jest otynkowany na biało, dzięki czemu stanowi nowoczesny kontrast z boazerią drewnianą.

Zdjęcie: kontener z przecinkami.de

Dom prefabrykowany jako bungalow

Bungalow łączy wszystko na jednym poziomie. Jeśli chcesz mieć dom prefabrykowany pod klucz w masywnej konstrukcji, możesz poradzić sobie z tego typu domem. Zaletą bungalowu jest to, że można go zbudować bez barier i łączy wszystkie pomieszczenia takie jak salon, jadalnia, sypialnia, kuchnia i łazienka na jednym piętrze. Taka konstrukcja jest szczególnie odpowiednia dla małych rodzin lub singli. Dom prefabrykowany "Anne" z Systemhaus ma 61,90 m2 i kosztuje 95 jako pod klucz.940 euro.

Bungalow łączy wszystkie pokoje na jednym poziomie i jest pozbawiony barier.

Zdjęcie: Systemhaus Hausvertrieb

Bungalow "Anne" ma 61,90 metrów kwadratowych i dlatego jest idealny dla par i singli.

Zdjęcie: Systemhaus Hausvertrieb

Kostka jako dom prefabrykowany

KuBu firmy THULE nadaje się do kompaktowego mieszkania na 40 metrach kwadratowych. Ten mały dom prefabrykowany jest pod klucz, w tym izolacja od 37.Dostępne 560 euro.

Mała, ale ładna: kostka oferuje komfort wysokiej jakości na 40 metrach kwadratowych.

Zdjęcie: THULE Blockhaus

Tiny House pod klucz jako dom prefabrykowany

Trend w kierunku malutkiego domu wciąż nabiera tempa: Ci, którzy podążają za trendem samowystarczalnego trybu życia, znają gotowe mini-domy, które opierają się na idei domu kontenerowego. Dom prefabrykowany GreenAkku ma od 15 do 20 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej w zależności od Twoich wymagań i oferuje maksymalny komfort życia na małej powierzchni. Okładzina wykonana z modrzewia syberyjskiego, okładzina wewnętrzna wykonana ze sklejki bukowej. Podstawowa wersja pod klucz kosztuje od 64.000 euro. 
Wskazówka: jeśli sam zbudujesz dom kontenerowy, możesz spodziewać się tych kosztów.

Mały dom prefabrykowany ma zintegrowane wszystkie ważne przyłącza elektryczne, wodne i kanalizacyjne.

Zdjęcie: GreenAkku

Dom prefabrykowany "Zuzanna" dla rodzin

Ten prefabrykowany dom firmy Systemhaus jest zbudowany w stylu klasycznym i oferuje wystarczającą przestrzeń życiową o powierzchni 117,20 m². Realizowane są specjalne życzenia, takie jak ogrzewanie podłogowe lub wykładziny podłogowe od laminatu po parkiet zatrzaskowy, a także indywidualny układ pomieszczeń podczas planowania budowy. Ten elastyczny dom jednorodzinny jest dostępny jako model podstawowy od 99.980 dostępnych.

Dom prefabrykowany "Susanne" ma 117,20 m2 powierzchni mieszkalnej.

Zdjęcie: Systemhaus Hausvertrieb

Czytanie wskazówka: To nie był jeszcze odpowiedni dom dla Ciebie? Zajrzyj tutaj: 8 pięknych domów prefabrykowanych do 200.000 euro.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here