Anuluj dźwiękowe szybko i łatwo ”,

Dom i technologia Mój dom słucha mojego słowa dzięki Amazon Alexa Multimedia Jak słuchać audiobooków Audible przez głośniki Alexa i Echo Multimedia Alexa 2021: Który Amazon Echo powinien się wprowadzić?

Anulowanie Audible: instrukcje krok po kroku

1. Na górze strony przejdź do "Moje konto", a następnie zostaniesz przekierowany do "Informacje o koncie".
2. Tutaj kliknij pod polem „Moja subskrypcja Audible” na „Anuluj subskrypcję”.

Kliknij „Anuluj subskrypcję” pod polem z aktualną subskrypcją.

Zdjęcie: zrzut ekranu

3. Zanim będziesz mógł kontynuować anulowanie, Audible powiadomi Cię o korzyściach wynikających z subskrypcji. Jeśli korzyści nie są dla Ciebie przekonujące, kliknij poniżej „Przejdź do rozwiązania umowy”.
4. Tutaj Audible pyta o powody. Możesz wybrać jeden z podanych powodów lub nie podawać powodu dolnego punktu.

Po wybraniu przyczyny kliknij „Kontynuuj anulowanie ".

Zdjęcie: zrzut ekranu

5. W kolejnym kroku możesz otrzymać ofertę (dodatkowy kredyt, 50% zniżki na trzy miesiące itp.).). Możesz również skontaktować się z obsługą klienta, jeśli chcesz anulować z przyczyn technicznych lub innych.
6. Kiedy klikniesz na „Dokończ anulowanie ", możesz zostać zapytany po raz ostatni, czy naprawdę chcesz anulować. Kliknij ponownie „Dokończ anulowanie ”. Nie martw się o audiobooki, które kupiłeś. Możesz nadal ich słuchać po wypowiedzeniu.

Jeśli żadna z wyświetlonych alternatyw nie jest dla Ciebie odpowiednia, kliknij „Dokończ anulowanie ”.

Zdjęcie: zrzut ekranu

Przerwa zamiast rezygnacji?

Czy chcesz zrobić sobie przerwę, ponieważ jesteś zajęty gdzie indziej lub zgromadziłeś kredyt, którego nie możesz wykorzystać?? Wtedy niekoniecznie musisz anulować subskrypcję. Zamiast tego możesz go wstrzymać na okres do trzech miesięcy. Zaletą jest to, że nadal możesz wykorzystać swój kredyt, jeśli nagle pojawi się nowy audiobook Twojego ulubionego autora. 
Jeśli anulujesz, środki zostaną utracone, jeśli nie wykorzystasz ich przed anulowaniem. Nadal możesz zachować kupione książki audio. Możesz także kupować poszczególne tytuły bez konieczności rejestracji nowego członkostwa.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here