Rozbudowa strychu: rezerwa miejsca pod skarpą”,

Przebudowa loftu na pierwszy rzut oka brzmi obiecująco: zyskujesz dodatkową przestrzeń życiową, którą możesz sam wykorzystać lub nawet wynająć. Ale tak zmotywowani, jak na początku, nie powinieneś spieszyć się z remontem! Ponieważ jest kilka ważnych rzeczy do wyjaśnienia. Nasi eksperci wiedzą, że na przykład wysokość kolan i nachylenie dachu decydują o tym, czy warto przedłużyć dach.
Po wyjaśnieniu tych przesłanek sprowadza się to do opcji prawa budowlanego. Nie znasz wielkości powierzchni, zmian w użytkowaniu i statyki? W takim razie lepiej zatrudnij architekta, który może Ci pomóc. Ważne: Zawsze wyjaśniaj, czy wymagane jest pozwolenie na budowę, w przeciwnym razie szybko pojawią się nieprzyjemne niespodzianki. W podkaście nasi eksperci zdradzają również, jaką rolę odgrywają plany rozwoju i jakie masz możliwości w zakresie energooszczędnej renowacji.

Jest więcej odcinków naszego podcastu Porady dla gospodarstw domowych Podcast odcinek 19: Jak oszczędzać energię elektryczną, wodę i energię grzewczą Oszczędności i finanse w spółdzielni mieszkaniowej Odcinek 22 podcastu: Jak faktycznie działają oszczędności w spółdzielni budowlanej i jak jest to przydatne? Podcast o konserwacji ogrodu, odcinek 21: Ogrodnictwo bez chemikaliów, które są szkodliwe dla środowiska

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here