Balkon i taras: tak montuje się balustradę ze stali nierdzewnej”,

  • Reguła składania
  • Długopis
  • Kawałek drewna o grubości 45 milimetrów jako przekładka
  • Olej do cięcia
  • Klej silikonowy
  • Młotek gumowy
  • Wiertarka, śrubokręt lub wkrętarka akumulatorowa
  • ewentualnie wkręty do mocowania słupków w ziemi
  • W zestawie wkręty kotwiące do podłoża drewnianego
  • specjalne bity i wiertła potrzebne do budowy

Kup teraz poręcz schodową V2Aox na Amazon.

Zdjęcie: V2Aox

Instrukcja: Złóż balustradę w 5 krokach

Krok 1: Określ wymiary i zamów balustradę

Najpierw określ format nowej balustrady: określ położenie i zmierz odległość od rogu do rogu za pomocą miary na jej zewnętrznej krawędzi. Następnie możesz pobrać tę długość, a także żądany kąt i szczegóły w milimetrach na stronach internetowych takich jak Gelaender.Wpisz de w konfiguratorze. Program oblicza prawidłowe rozmieszczenie słupków i ilość elementów - a Ty otrzymujesz kompletny pakiet montażowy wraz ze wszystkimi akcesoriami dostarczonymi do Twojego domu.
 

Krok 2: zmontuj słupek balustrady

Gdy paczka z produktami dotrze do Twojego domu, sprawdź zawartość pod kątem kompletności. Następnie ponownie dokładnie zmierz odległości między słupkami balustrady. Za pomocą pisaka zaznacz miejsca na śruby na powierzchni, a następnie wstępnie wywierć otwory wiertarką - w razie potrzeby włóż kołki. Użyj śrubokręta lub wkrętarki akumulatorowej, aby zamontować słupki poręczy. Na koniec umieść zaślepki na śrubach.

1. Krok (po lewej): Zmierz odległości dla balustrady. 2. Krok (po prawej): Przymocuj słupki poręczy za pomocą wkrętarki akumulatorowej. 

Zdjęcie: Räcksebutiken Räcksebutiken

Krok 3: montaż poręczy

W kolejnym kroku umieść części poręczy poręczy na słupkach i zaznacz otwory pod wsporniki poręczy. Następnie zdejmij poręcz i powoli i pionowo wywierć otwory w poręczy. Olej do cięcia chłodzi i jednocześnie chroni narzędzie i element. Włóż gwintownik do wiertła, za pomocą którego tworzysz gwint w każdym wywierconym otworze. Następnie ponownie założyć poręcz i mocno ją przykręcić.  

Krok 3: Przykręć poręcz balustrady.

Zdjęcie: Räcksebutiken

Krok 4: Włóż do połowy uchwyt zacisku

W czwartym kroku przymocowujesz pierwszą połowę uchwytu zacisku do słupka poręczy.
 

Krok 5: mocowanie szklanego panelu

Włóż gumowe wkładki i ustaw taflę szkła: powinna znajdować się w odległości 45 milimetrów od podłogi (w tym celu użyj przekładki). Następnie przymocuj drugą połowę uchwytu zaciskowego. Dokręć śruby tak mocno, jak to możliwe, podczas gdy pomocnik trzyma podkładkę we właściwej pozycji. Teraz użyj kleju silikonowego: nałóż go między podkładkę a śrubę - zapobiega to naprężeniom!

4. Krok (po lewej): Przymocuj drugą połowę uchwytu zacisku do słupka poręczy. 5. Krok (po prawej): Zamocuj szklany panel.

Zdjęcie: Räcksebutiken Räcksebutiken

Na koniec równomiernie dokręć wszystkie śruby. Nowa balustrada ze stali nierdzewnej i szkła jest wykończona!

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here