"Lubię przytulnie i przytulnie w domu "

Miej ulubione miejsce w domu??

Moje ulubione miejsce na tarasie to słońce?. Jestem ustawiony na zewnątrz, żebym mógł pracować, odpoczywać i po prostu robić wszystko. Bo wolę spędzać czas na świeżym powietrzu.

W jakim stylu mieszkasz??

Mieszkam i kocham to przytulnie i przytulnie, ale zawsze lubię, żeby było praktyczne i proste.

Skąd czerpiesz inspirację do swojego wnętrza??

Uwielbiam programy, w których domy lub mieszkania są przekształcane lub przeprojektowywane. I lubię przeglądać czasopisma, które pokazują różne style życia. To ekscytujące widzieć, jak żyją ludzie.

Który nastrój kolorystyczny najbardziej lubisz w swoim domu?

Wolę ciepły i bezpieczny świat kolorów.

Jaki był twój największy przyjemny zakup?

Moje łóżko ze wszystkim, czego potrzebujesz, było największym zakupem, jaki kiedykolwiek dokonałem w moim mieszkaniu?. Ponieważ dużo śpię w hotelach, to czysta radość, gdy mogę się przytulić we własnym łóżku.

Jakie masz umiejętności majsterkowicza??

Niektórzy znajomi mają szafki, które poskładałem. Bardzo lubię budować rzeczy, które zapewniają miejsce do przechowywania. Nie możesz mieć tego dość jako kobieta kochająca buty i ubrania.

Opisz swój wymarzony dom?

Zdecydowanie dom z porannym, południowym i wieczornym słońcem, bo jestem dzieckiem słońca. Uwielbiam wygrzewać się na słońcu, daje mi niesamowitą energię. Ważny jest dla mnie element drewna, sprawia, że ​​jest przytulnie, a duże fronty okienne, idealnie z widokiem na przyrodę, góry i jeziora.

Które z Twoich mebli lub akcesoriów mieszkaniowych wstydzisz się??

Moja pufa z nadrukiem lamparta z czasów szkolnych, którą wtedy sama wykonałam.

Może zainteresuje Cię także Magazyn Tak żyje Hannes Jaenicke Żywe trendy Tak żyje aktorka Bettina Zimmermann Żywe trendy Jörg Pilawa ujawnia swoje ulubione miejsce w wewnętrznym wywiadzie

Na czym lubisz biegać?

Zawsze mam zimne stopy, więc uwielbiam ogrzewanie podłogowe, a moją ulubioną jest podłoga drewniana.

Jak odpoczywasz po długim dniu w pracy?

Jestem koneserem na wskroś i uwielbiam dobrze jeść. Niezależnie od tego, czy gotujesz sam, czy – jeszcze lepiej – gotowanie z rodziną i przyjaciółmi, to najlepszy sposób, aby się wyłączyć.

Gdybyś zjadł kolację dziś wieczorem, jakie menu byś wyczarował??

Duża różnorodność. Zawsze stawiaj wszystko na środku stołu i każdy może wziąć co chce.

Beatrice Egli: Twoje życie

Beatrice Egli jest jedną z najbardziej utytułowanych piosenkarek w niemieckojęzycznym świecie hitów. Karierę rozpoczęła w 2013 roku jako zwycięzca 10. Sezon pokazu talentów „DSDS”. W tym samym roku jej pierwszy album „Glücksgefühle” trafił na szczyty list przebojów. Potem było pięć kolejnych albumów, u.a. "Czysta radość życia", "Gwarancja dobrego samopoczucia" i "Oczywiście!". W swojej aktualnej kolekcji najlepszych przebojów „BUNT” Beatrice Egli zaprasza swoich fanów w podróż w jej muzyczną przeszłość. Jest też sześć zupełnie nowych piosenek bonusowych. Wielka trasa „Best of” po całych Niemczech planowana jest na wiosnę 2021 r.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here