Czujnik ruchu Gira Cube zapewnia piękne światło w ciemności ”,

Ustawianie czujnika ruchu światła: jak postępować? Możesz zabezpieczyć swój dom czujnikami ruchu. Wyjaśniamy, jak prawidłowo ustawić zasięg i jak działa czujnik.

Ponadczasowo piękny i elastyczny w użyciu

Geometryczny, przejrzysty design czujki ruchu Gira Cube tworzy eleganckie akcenty i pasuje do każdego stylu architektonicznego, od nowoczesnej architektury po istniejące budynki. Pod względem koloru do wyboru czysta biel z połyskiem lub antracyt. Dzięki wytrzymałym materiałom wysokiej jakości Gira Cube została zaprojektowana specjalnie do użytku na zewnątrz. Wbudowane tworzywa sztuczne i elektronika zapewniają długą żywotność nawet w warunkach atmosferycznych.
Czujka ruchu Gira Cube jest dostępna w wersji KNX lub do montażu konwencjonalnego. Przemyślana, elastyczna koncepcja montażu umożliwia montaż na elewacji lub pod sufitem, dzięki czemu czujnik ruchu może być używany w różnych obszarach zastosowania.
 

Uruchom galerię zdjęć 4 Pokaż wszystko

Bezpieczne i wygodne: gdy ktoś wejdzie w obszar wykrywania, światło włącza się na określony czas.

Zdjęcie: Gira

Elastyczna koncepcja instalacji czujnika ruchu Gira Cube umożliwia montaż na ścianie lub suficie.

Zdjęcie: Gira

Który kolor lepiej pasuje do Twojej nieruchomości? Gira Cube jest opcjonalnie dostępny w kolorze antracytowym lub białym błyszczącym.

Zdjęcie: Gira

Perfekcyjne połączenie formy i funkcji: wzornictwo Gira Cube dzięki wyraźnym liniom tworzy eleganckie akcenty.

Zdjęcie: Gira

Zainteresowany? Więcej informacji na temat czujnika ruchu Gira Cube można znaleźć na stronie Gira pod adresem www.Gira.de. Śledź Gira na Instagramie i nigdy nie przegap żadnych technicznych innowacji dla wygodnego, stylowego domu.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here