Miejsce do spania dla psa jako miejsce odpoczynku dla psa”,

Psy zmieniają miejsce do spania i odpoczynku w sposób ciągły w ciągu dnia. Gdy wędrują za swoimi ludźmi, wkrótce później mogą poczuć potrzebę snu i wycofania się do swojej osobistej strefy ciszy. W związku z tym kilka koi w mieszkaniu lub w domu ma sens. Nacisk kładziony jest nie tylko na komfort leżenia, ale przede wszystkim na ochronę przed szkodliwym zimnem podłogi, zbyt twardymi powierzchniami i ciągłym zakłócaniem faz odpoczynku poprzez przechodzenie obok lub hałas.
Jeśli dorosłe psy lubią przebywać na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie, potrzebują również miejsca do leżenia dobrze chronionego przed warunkami atmosferycznymi i przeciągami. 

Kup teraz legowisko dla psa od RM E-Commerce na Amazon.

Zdjęcie: RM E-Commerce

Miejsce do spania dla psa w sypialni

Każdy właściciel psa musi sam zdecydować, czy pies może spać w sypialni, czy nawet w łóżku. Jeśli nie chcesz dzielić sypialni ze swoim czworonożnym towarzyszem, powinieneś powstrzymać się od tego od pierwszego dnia i zachować konsekwencję. Doświadczeni właściciele psów spędzają kilka pierwszych nocy ze szczeniakiem w innym pokoju i tym samym zapewniają mu niezbędne zabezpieczenie na okres aklimatyzacji.

To, czy Twój pies może spać w Twoim łóżku, należy do Ciebie. Powinieneś po prostu pozostać konsekwentny.

Zdjęcie: istock

Kosz, legowisko dla psa lub pudełko: jak wygląda optymalne miejsce do spania dla psa?

Wybór legowisk dla psów oferuje niemal nieskończoną różnorodność opcji. Ale które łóżko, poduszka czy kosz odpowiada indywidualnym potrzebom Twojego czworonożnego przyjaciela?
 

  • Plastikowe kosze do spania dla psa są łatwe do czyszczenia, ale wymagają dodatkowej poduszki dla psa. Odpowiedni rozmiar jest ważny, abyś mógł leżeć na boku w zrelaksowany sposób.
  • Plecione koszyki dla psów są atrakcyjne, ale młode psy lubią je żuć. Powinny być wykonane z nieprzetworzonego materiału i być wygodnie wyściełane, aby warkocz nie uwierał podczas leżenia.
  • Duże poduszki dla psa ze zdejmowanymi poszewkami są higieniczne, a pieski leżą miękko. Dobrą alternatywą są materace do łóżeczek ze zdejmowanymi pokrowcami i prześcieradłami jako dodatkowe zabezpieczenie.
  • Jaskinie i boksy dla psów: Wiele psów lubi leżeć otwarte w ciągu dnia, aby obserwować otoczenie ze zrelaksowanej pozycji leżącej. Wieczorem wycofują się do jaskini w bezpośrednim sąsiedztwie swoich ludzi. Tutaj dobrym rozwiązaniem są składane pudełka, które można zabrać ze sobą w podróż bez większego wysiłku.
  • Legowiska dla psów stają się coraz bardziej popularne, a czworonożni członkowie rodziny lubią korzystać z tych lekko podwyższonych legowisk. Te leżaki, wyposażone w plastikową osłonę z siatki, są wyjątkowo higieniczne i łatwe w pielęgnacji. Wysokiej jakości produkty idealnie dopasowują się do ciała psa. Składane w kilku prostych krokach praktyczne leżaki prawie nie zajmują miejsca w samochodzie podczas wakacyjnych wyjazdów.

Czytanie wskazówka: Więcej informacji i produktów na ten temat można znaleźć w bożonarodzeniowym numerze naszego magazynu "Hund im Glück". 

Od Ciebie zależy, czy użyjesz kosza czy leżaka dla swojego psa. Wkrótce przekonasz się, czy Twój wybór jest właściwy dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

Zdjęcie: iStock / TracyHornbrook

Wskazówka: Kupując poduszki dla psa, zawsze upewnij się, że wyściółka jest wystarczająco mocna i wysokiej jakości, aby zapobiec szybkiemu zwisaniu!
Psy mają indywidualne preferencje i potrzeby. Dlatego każdy właściciel psa powinien przygotować się na to, że podarowane z radością miejsce do spania dla psa może zostać przyjęte przez ukochanego czworonożnego przyjaciela z małym entuzjazmem lub wcale. W takich przypadkach pomocna jest opcja zwrotu i pozwala zaoszczędzić niepotrzebne koszty.

Kup teraz legowisko dla psa Pawhut na Amazon.

Zdjęcie: Pawhut

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here