10 najlepszych prezentów dla przyjaciół ogrodników”,

Tutaj możesz zamówić wyspę pszczół w prezencie od Amazon.

Zdjęcie: Bieneninsel GmbH

Pomysł na prezent 2: malowana doniczka jako dekoracja do ogrodu

W sklepach zazwyczaj można znaleźć tylko jednokolorowe, raczej nudne doniczki. Serce Twojego ogrodowego przyjaciela z pewnością zabije mocniej, gdy jego ulubione kwiaty naprawdę zagoszczą w pięknie zaprojektowanej doniczce. Nie musisz być artystą, żeby namalować doniczkę. Co powiesz na kolorowy, wesoły klosz jako tło, ozdobiony małymi kropkami i koronkową lamówką na górnej krawędzi? Piękny prezent, który można zrobić w mgnieniu oka!

Doniczki gliniane najlepiej pomalować farbą akrylową. Koronkowa lamówka jako ozdoba podkreśla pomysł na ładny prezent.

Zdjęcie: Flora Press

Pomysł na prezent 3: grabie ogrodowe z historią

Dziadek i babcia, którzy lubią pracować w ogrodzie, z pewnością będą zachwyceni prezentem: wielograbią Ruwi. Ruwi oznacza Rudolfa Wilda, wynalazcę specjalnej grabi. Mając nie mniej niż 80 lat, zaprezentował swój produkt w programie telewizyjnym "Jaskinia Lwów". I tak rozpoczęła się historia sukcesu, w którą sam senior nie może uwierzyć: Juror Ralf Dümmel uwierzył w ten pomysł, zainwestował - i w ciągu kilku miesięcy osiągnął dwa miliony euro sprzedaży razem z 80-latkiem. Produkt sprawia, że ​​nie trzeba nosić w ogrodzie niezliczonych różnych narzędzi, ponieważ można go używać do wyrywania chwastów, spulchniania lub dociskania ziemi, oczyszczania, kopania, poziomowania, wyciągania zagłębień nasiennych i sadzenia, a także łączenia chwastów i tym podobnych. uwolnić.

Tutaj możesz zamówić multigrabie Ruwi jako prezent od Amazon.

Zdjęcie: DS Produkte GmbH

Pomysł na prezent 4: Pudełko na zioła z grawerem

Dla tych, którzy nie tylko lubią ogród, ale również gotują, spersonalizowane pudełko na zioła z grawerem imienia to wspaniały pomysł na prezent. Najlepiej zaopatrzyć się w specjalne zioła, które obdarowany może pielęgnować i pielęgnować w drewnianej skrzyneczce, jak np. korzenny wawrzyn czy tymianek cytrynowy.

Tutaj możesz zamówić pudełko na zioła z grawerem jako prezent od Amazon.

Zdjęcie: LAUBLUST

Pomysł na prezent 5: wyciągnij sadzonki z roślin doniczkowych

Ten prezent wymaga wcześniejszego powiadomienia, ale jest cudownie zrównoważony i osobisty: dla przyjaciela ogrodu, zerwij odrost z roślin domowych, na przykład z zielonej lilii lub aloesu! Każdy, kto lubi ogrodnictwo, z pewnością doceni ten ekologiczny pomysł. Jeśli chcesz, możesz sam pomalować doniczkę, w której umieściłeś odrost (patrz wyżej).

Możesz być także zainteresowany Dekorowanie choinki Wynajem: W trosce o środowisko Rękodzieło Reklama Pakowanie prezentów na Boże Narodzenie: Zrównoważone wskazówki i pięć pomysłów przedstawionych przez Projekt ogrodu 7 pomysłów na dekorację ogrodu: Udekoruj Boże Narodzenie na zewnątrz

Pomysł na prezent 6: Znak Deco "Jesteśmy w ogrodzie"

Kiedy dzwonisz dzwonkiem do drzwi swojego przyjaciela lub twoich (dziadków) rodziców, nikt nie otwiera drzwi - bo zawsze są w ogrodzie? W takim razie ten znak serca w wiejskim stylu jest nie tylko ładnym, ale także znaczącym prezentem, który twój najdroższy fan ogrodów może zawsze odłożyć, gdy znów będzie ogrodnictwo.

Tutaj możesz zamówić ozdobną tabliczkę jako prezent od Amazon.

Zdjęcie: sam w domu

Pomysł na prezent 7: Puchar dla "najlepszego ogrodnika na świecie"

Każdy, kto troskliwie dba o swój ogród, z pewnością poczuje się pochlebiony tym kubkiem w prezencie - iz dumą będzie popijał z niego poranną kawę lub herbatę!

Tutaj możesz zamówić kubek ogrodnika jako prezent od Amazon.

Zdjęcie: Fashionalarm

Pomysł na prezent 8: lampy słoneczne do ogrodu

Oprawy zapewniają, że piękne rośliny w ogrodzie Twojego przyjaciela lub członka rodziny będą podświetlone również w nocy. Ten zasilany energią słoneczną wariant jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska o stopniu ochrony IP65 wymaganym do oświetlenia ogrodu (pyłoszczelny i chroniony przed strumieniami wody). Z tym prezentem możesz najpierw rozświetlić oczy ulubionej osoby - a potem jej ogródek lub balkon!

Tutaj możesz zamówić lampy słoneczne jako prezent od Amazon.

Zdjęcie: Moremili

Pomysł na prezent 9: Wizyty w mieszkaniu i ogrodzie

Wskazówki na każdą porę roku, przepisy, wiersze i cytaty, w połączeniu z ładnymi, nostalgicznymi obrazkami, będą towarzyszyć Twojemu fanowi ogrodu przez następny rok jako prezent z tym pamiętnikiem. Oferuje również miejsce na notatki. Dzięki temu odbiorca może zapisać w planerze kamienie milowe swoich roślin lub inne informacje i wspomnienia o swoim ukochanym ogrodzie.

Tutaj możesz zamówić kalendarz spotkań jako prezent od Amazon.

Zdjęcie: M.I.g. Media Innovation GmbH

Pomysł na prezent 10: Domowa torba ogrodnika

Wolą włączyć maszynę do szycia, żeby samemu zrobić prezent? Najlepszy pomysł dla pasjonatów ogrodnictwa: uszyj torbę ogrodnika! Dzięki temu odbiorca zawsze ma pod ręką wszystko, czego potrzebuje w ogrodzie i nie musi nosić tego indywidualnie. Jeśli następnie uszyjesz prezent w ulubione kolory i wzory miłośnika ogrodu, z pewnością będzie zachwycony.

Torba ogrodnika zapewnia miejsce do przechowywania narzędzi ogrodniczych i tym podobnych.. Piękny i jednocześnie praktyczny pomysł na prezent!

Zdjęcie: Gütermann GmbH

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here