Najpopularniejsze przedmioty w domu.z 2020 r.

Przeczytaj tutaj, jak usunąć chwasty z fug w nawierzchni.

Zdjęcie: iStock / Lya_Cattel

Facebook – 7 najlepszych wskazówek i zakazów czyszczenia okien

W połowie marca, kiedy wielu jak co roku było w nastroju na wiosenne porządki, nasi obserwatorzy na Facebooku chcieli wiedzieć, jak zakończyć nieprzyjemną czynność i jak najszybciej i skutecznie zakończyć: mycie okien. Na naszej stronie na Facebooku można znaleźć wiele innych przydatnych wskazówek dotyczących wszystkiego, co ma związek z gospodarstwem domowym, budową domu, remontami, majsterkowaniem, finansami i ogrodnictwem.

Przeczytaj najlepsze wskazówki dotyczące czyszczenia okien i błędów, których powinieneś unikać tutaj.

Zdjęcie: iStock / gilaxia

Cleverpush - W ten sposób wirusy przetrwają w powietrzu w pomieszczeniu przez krótszy czas

Praca w domu nie była możliwa dla wszystkich w 2020 roku. Każdy, kto pracuje w gabinecie, miał wizyty z innych gospodarstw domowych w gabinecie lub w domu powinien zainteresować się tym, że wilgotność w pomieszczeniach ma wpływ na to, jak długo wirusy koronowe przetrwają w powietrzu. O badaniu relacjonujemy w naszym artykule, który zdobył najwięcej czytelników podczas Cleverpush 2020. Co to jest Cleverpush? Małe powiadomienia przeglądarki, których używamy, aby dostarczać Ci informacji na wybrane przez Ciebie tematy. Jeśli chcesz również to otrzymać, kliknij „Tak, proszę ", gdy zostaniesz zapytany, czy przeglądasz naszą stronę, czy jesteś tutaj.Czy mogę wysyłać Ci powiadomienia push.

Przeczytaj tutaj, jaka wilgotność jest idealna dla wirusów koronowych, aby przetrwać w powietrzu tak krótko, jak to możliwe.

Zdjęcie: iStock / fizkes

Pinterest: Amarylis - właściwa pielęgnacja

Jeśli szczególnie interesują Cię inspiracje dla majsterkowiczów, pomysły na dom i porady ogrodnicze, powinieneś śledzić nas na Pintereście. Podczas drugiej blokady w 2020 r. w listopadzie i grudniu piękna roślina, taka jak amarylis, była błogosławieństwem, które emanuje świąteczną magią i przyjemną atmosferą w domu. W naszym artykule, który cieszył się największą popularnością na Pintereście 2020, zdradzamy, jak prawidłowo dbać o amarylis przez cały rok.

Przeczytaj tutaj, jak dbać o to, aby amarylis kwitł wspaniale.

Zdjęcie: iStock / ArtmannWitte

W tym miejscu bardzo dziękujemy za zaproszenie czytelnika w 2020 roku.witam! Nie możemy się doczekać wielu kolejnych wizyt w 2021 roku!

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here