Najpopularniejsze domy modelowe 2020”,

1. Miejsce: Kamienica 150 autorstwa Keitela Haus

Inteligentny rozkład pomieszczeń to z pewnością główny powód, dla którego reprezentacyjna, 150-metrowa willa miejska z dachem namiotowym została wybrana jako najpopularniejszy dom wzorcowy wśród domów jednorodzinnych, ponieważ pasuje również na małe działki. W ten sposób wpisuje się w ważny trend budowy domów: budowanie na małej przestrzeni lub ponowne zagęszczenie w mieście. Prosty język projektowania z eleganckimi liniami, kontrastami pomiędzy jasnymi i ciemnymi kolorami oraz oknami sięgającymi od podłogi do sufitu przemawiają do nowoczesnych rodzin budynków. Sześcienny wykusz z drewnianą fasadą i patio zapewnia 24 metry kwadratowe przestrzeni odosobnienia między wnętrzem a zewnętrzem. Modelowy dom znajduje się na wystawie modelowego domu w Mannheim i pochodzi z 330.Można zaplanować 600 euro.

Zdjęcie: Keitel Haus

2. Miejsce: Avenio von Rensch-Haus

Prawdziwą atrakcją są dachy jednospadowe, przesunięte w przeciwnych kierunkach, połączone z asymetrycznie ułożonymi dobudówkami do płaskich dachów - nic dziwnego, że dom wzorcowy wylądował na drugim miejscu w cenie domu. Dzięki oknom od podłogi do sufitu, Avenio ma jasne, zalane światłem pokoje na dwóch piętrach i 170 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Podobnie jak w przypadku wszystkich domów prefabrykowanych, plan piętra można dostosować do osobistych wymagań. Jako dom plus-energetyczny spełnia najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju i wydajności. Od 221.200 euro można zaplanować i obejrzeć we Frechen koło Kolonii.

Zdjęcie: Dom Renscha

3. Miejsce: Günzburg z Fertighaus Weiss

Dom wzorcowy jest klasykiem wśród wybranych zwycięzców nagrody domu i pasuje do prawie każdego planu zagospodarowania. Zrównoważony budynek był ważny dla architektów: komponenty i materiały zostały ocenione pod kątem ich jakości ekologicznej, opłacalności i wpływu na powietrze w pomieszczeniach. Dzięki nowoczesnym usługom budowlanym Günzburg osiągnął standard KfW 40. Jeśli chcesz, możesz zainstalować system inteligentnego domu firmy Weiss, który automatycznie steruje żaluzjami, ogrzewaniem, wentylacją, oświetleniem i sprzętem AGD. Specjalny element przyciągający wzrok: schody stają się rodzajem rzeźby w domu. Cena jest dostępna na życzenie, a dom można zobaczyć na własnej wystawie firmy w Günzburg.

Zdjęcie: Dom prefabrykowany Weiss

Najpopularniejsze domy premium

1. Miejsce: Victoria von Rensch Haus

Dom jednorodzinny w stylu sześcianu przekonuje nie tylko przejrzystym, awangardowym designem - jest również bardzo energooszczędny. Jako KfW Efficiency House 40 spełnia najwyższe standardy energetyczne, a tym samym gwarantuje maksymalne finansowanie od KfW. Otwarte dyfuzyjnie ściany zewnętrzne idą w parze z technologią ogrzewania świeżym powietrzem i zintegrowanym systemem fotowoltaicznym. Na 190 metrach kwadratowych sześć pokoi oferuje mnóstwo miejsca dla całej rodziny, a także gotowe gadżety do inteligentnego domu. Możesz odwiedzić dom na wystawie domów wzorcowych w Mannheim, cena jest dostępna na żądanie.

Zdjęcie: Rensch Haus

2. Miejsce: City Life 700 autorstwa WeberHaus

Każdy, kto odwiedza własny park domu pokazowego WeberHaus, nie może zignorować tego domu: nowoczesność, wygoda i elegancja tego domu pokazowego przemawiają nie tylko do budowniczych, którzy chcą budować w miejskim stylu życia. Nikt nie może uciec od wyjątkowego designu, niezwykłego planu piętra i zalanego światłem wnętrza miejskiej willi. Ofertę uzupełniają nowoczesne usługi budowlane i zrównoważone materiały budowlane. Modelowy dom znajduje się na wystawie World of Living w Rheinau-Linx i pochodzi z 370.można zaplanować 000 euro.

Zdjęcie: WeberHaus

3. Miejsce: NaturDesign by BauFritz

Eko-dom jest dopracowany dzięki połączeniu dwukondygnacyjnej konstrukcji z modułami z sześciennym dachem płaskim. Elewacyjna mieszanka drewniano-gipsowa i drewniane żaluzje z listew również przyciągają wzrok. Wszystkie materiały budowlane są ekologicznie poprawne i przebadane pod kątem szkodliwych substancji, ponieważ pionier eko-domów przywiązuje dużą wagę do zdrowego życia. Technologia budynku jest początkowo niewidoczna, ale nadal jest to ważny czynnik, który sprawia, że ​​NaturDesign to Kfw Efficiency House 40 Plus, który generuje więcej energii niż zużywa. Możliwa jest również automatyka domowa. Modelowy dom można znaleźć w Prefabricated House World Kolonia-Frechen, można go zbudować od 750.000 euro.

Zdjęcie: BauFritz

Najpopularniejsi nowicjusze

1. Miejsce: Silkeborg by Danhaus

Dom o pojemności 1 litra jest również domem plus-energetycznym i prezentuje się w popularnym stylu Bauhaus. Niezwykła elewacja z cegły klinkierowej robi wrażenie. Wewnątrz, obszerna powierzchnia mieszkalna o powierzchni 230 metrów kwadratowych wyróżnia się architekturą zorientowaną na przyszłość: od samego początku planowane są dwa lokale mieszkalne, dzięki czemu przebudowa po wyprowadzce się dzieci nie jest konieczna. Umożliwia to również podwójną dotację na spłatę od KfW z 120.000 euro za lokal mieszkalny. Zwiedzanie na wystawie domu pokazowego w Bad Vilbel pod Frankfurtem kosztuje od 545.090 euro.

Zdjęcie: Danhaus Być może zainteresuje Cię również Plan emerytalny i emerytury Kupno domu: na co mnie stać? Planowanie 7 pięknych domów prefabrykowanych do 150.000 euro know-how w zakresie nieruchomości W ten sposób utrzymujesz pod kontrolą koszty prefabrykowanego domu

2. Miejsce: Relax Fellbach z Fertighaus Weiss

Półtorapiętrowy dom z dwuspadowym dachem jest jednocześnie praktyczny i nowoczesny. W domu o powierzchni 180 metrów kwadratowych zacierają się granice między ogrodem a przestrzenią wewnętrzną, otwartymi salonami i oddzielnymi schronieniami. Na piętrze rodzice znajdą łazienkę en suite, czyli wkomponowaną w sypialnię, a dzieci mają własną wannę. Nowoczesne usługi budowlane, zdrowe materiały i meble z własnej stolarki zapewniają zdrowy klimat w pomieszczeniu i umożliwiają spełnienie standardu energetycznego 40 plus. Popularny dom można znaleźć na wystawie domów pokazowych Fellbach koło Stuttgartu (cena na zapytanie).

Zdjęcie: Dom prefabrykowany Weiss

3. Miejsce: Citylife 187 od Favorit Massivhaus

Ten modelowy dom był jedynym solidnym domem, który znalazł się na podium. Punktem kulminacyjnym reprezentacyjnego „Haus am See” jest narożny element okienny jako fasada słupowo-ryglowa, co gwarantuje najlepsze widoki z otwartej części dzienno-jadalnej. W domu modelowym o powierzchni 187 metrów kwadratowych i tak ważną rolę odgrywa światło i powietrze. Plan piętra pozostawia dużo miejsca na poszczególne pokoje i zapewnia luksusowe poczucie życia z galerią, przestrzenią powietrzną, wykuszem i balkonem. Dzięki centralnej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, systemowi fotowoltaicznemu z magazynowaniem energii elektrycznej i izolacją termiczną, solidny dom osiąga standard energetyczny 55. Modelowy dom znajduje się w Möhnesee-Delecke w dzielnicy Soest i pochodzi z 386.Dostępne 000 euro.

Zdjęcie: Favorit solidny dom

Takie są trendy budowlane na 2020 rok

„Domy zaprojektowane jako sześcian lub w stylu Bauhaus od lat należą do najbardziej rozchwytywanych domów”, mówi telewizyjny architekt i ambasador marki John Kosmalla. „Wiele modeli zachwyca sprytnym układem pomieszczeń, jest niezwykle nowoczesnych i przestronnych. „Efektywność energetyczna jest i pozostanie głównym problemem. „W dzisiejszych czasach każdy nowy dom jest już domem energooszczędnym. Trend wyraźnie zmierza w kierunku osiągnięcia jak największej efektywności energetycznej i idealnego budowania domów zgodnie z najlepszym możliwym standardem energetycznym."

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here