Najlepsze nauszne słuchawki Bluetooth testowane w 2021”,

Multimedialne słuchawki douszne Bluetooth: najlepsze 5 ze sterowaniem głosowym Słuchawki douszne Bluetooth ze sterowaniem głosowym to idealne słuchawki do uprawiania sportu. Tutaj możesz przeczytać, które prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne są dla Ciebie najlepsze.

Na co powinienem zwrócić uwagę kupując nauszne słuchawki Bluetooth??

Słuchawki nauszne Bluetooth całkowicie zamykają nauszniki, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo czyste wrażenia dźwiękowe. Zasięg na rynku jest spory. Oprócz znanych producentów, nowicjusze oferują również ciekawe modele. Przedział cenowy waha się od mniej niż 100 euro do około 300 euro. Ale czy różnica w wydajności między drogimi słuchawkami nausznymi Bluetooth a tanimi alternatywami jest naprawdę tak duża??
 

 • Jakość dźwięku: Najważniejszą cechą słuchawek nausznych Bluetooth pozostaje jakość dźwięku. Głęboki bas i dynamiczny, okrągły dźwięk sprawiają, że serca melomanów biją szybciej. Z drugiej strony rozczarowujące są szorstkie tony, brzęczące tony wysokie i dudniący bas. Jak doskonały dźwięk jest inaczej odbierany przez każdego użytkownika?. Najlepsze nauszne słuchawki Bluetooth pozwalają zatem dostosować własne wrażenia dźwiękowe w oparciu o różne parametry.
   
 • Wykonanie i wygoda: Aby uzyskać wysokiej jakości wrażenia, dobre samopoczucie jest tak samo ważne, jak jakość dźwięku. Jeśli pałąk zbyt mocno naciska na głowę lub jeśli małżowiny uszne są trudne, słuchanie po krótkim czasie nie jest już zabawne. Upewnij się więc, że masz miękką tapicerkę i model pasujący do kształtu Twojej głowy. Dodatkowym atutem są obrotowe nauszniki, dzięki którym jest jeszcze wygodniejszy w noszeniu

Wyjątkowa jakość muzyki: po prostu ukryj świat wokół siebie i całkowicie się wyłącz.

Zdjęcie: Bose
 • Wersja Bluetooth: Bluetooth to niezawodna i sprawdzona technologia transmisji bezprzewodowej. Jednak wcześniejsze wersje Bluetooth były bardzo energochłonne. Z tego powodu Bluetooth Special Interest Group (SIG) od wersji 4.0 aktywuje funkcję niskiego zużycia energii. Bluetooth 4.0 wymaga 90 procent mniej energii elektrycznej niż poprzednie wersje. Oznacza to, że nie musisz tak często ładować słuchawek. Bluetooth 5.0 obiecuje również większy zasięg i szybszą transmisję danych. Wszystkie testowane przez nas słuchawki korzystają z technologii Bluetooth w wersji 4 lub wyższej.0 lub więcej. 
   
 • Waga: Jeśli chcesz używać słuchawek Bluetooth nie tylko do słuchania muzyki w wielu pomieszczeniach w domu, ale także w podróży, powinieneś zwrócić większą uwagę na wagę. Jednak mniejsza waga oznacza również mniej materiału, a tym samym mniejszą stabilność w pewnych okolicznościach. Modele w naszym zakresie testowym o wadze od 165 do 296 gramów.
   
 • Redukcja szumów (ANC):  Rozmowy zagraniczne, hałas uliczny i odgłosy budowy wpływają zarówno na przyjemność słuchania muzyki, jak i jakość rozmów telefonicznych. W nowej generacji słuchawek Bluetooth technologia aktywnej redukcji szumów (ANC) odfiltrowuje częstotliwości zakłóceń poprzez nakładanie przeciwnych fal dźwiękowych. Oznacza to, że odgłos przejeżdżającego tramwaju jest bardzo przytłumiony, a rozmowy osoby siedzącej obok Ciebie ledwo słychać. W przypadku modeli wysokiej jakości można regulować tłumienie hałasu w kilku etapach. Ma to znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa, ponieważ pomimo sygnału ANC możesz słyszeć ważne sygnały akustyczne w ruchu ulicznym.

Przytłaczająca jakość dźwięku oznacza, że ​​możesz cieszyć się bezprzewodową muzyką do 30 godzin, gdziekolwiek jesteś.

Zdjęcie: Sony
 • Obsługiwane kody: Pierwsze słuchawki Bluetooth wykorzystywały technologię A2DP do transmisji danych. To przekonwertowało dane i skompresowało je tak bardzo, że jakość pozostawiała wiele do życzenia. Z drugiej strony dzięki apt-X otrzymujesz czysty dźwięk w jakości CD. 
   
 • Składanie: W samolocie, w pociągu czy w metrze w drodze do pracy: składane nauszne słuchawki Bluetooth są idealne do słuchania muzyki w podróży. Wszystkie modele w naszym teście można złożyć i łatwo schować.
   
 • Użyteczność: Możesz sterować nausznymi słuchawkami Bluetooth za pomocą przycisków na nausznikach. Intuicyjna i łatwa obsługa jest ważna, aby można było łatwo przeskakiwać z utworu na utwór. Przyciski również powinny być na tyle duże, aby przypadkowo nie wcisnąć przycisku obok.
   
 • Żywotność baterii i czas ładowania: Nawet najlepszy dźwięk na niewiele się zda, jeśli słuchawki Bluetooth zrezygnują po kilku godzinach. W naszym teście modele trzeba ładować średnio po 30 godzinach. Ważny jest również krótki czas ładowania, abyś nie czekał w nieskończoność, gdy bateria jest rozładowana. 
   
 • Kompatybilność z asystentami głosowymi: W wielu codziennych sytuacjach bardzo praktyczne jest, aby nie używać rąk. Na przykład, gdy podczas gotowania lub prasowania słuchasz muzyki w słuchawkach nausznych Bluetooth. Wiele modeli jest kompatybilnych z Alexa, Siri lub Google Assistant i można nimi sterować za pomocą poleceń głosowych.

Najlepsze nauszne słuchawki Bluetooth 2021: przegląd zwycięzców testów

  Zło
CichyKomfort 35
(Seria II)
Sony
WH1000
XM3

Jabra
Elita 85h

JBL na żywo
650 BTNC
Diabeł
PRZEWIEWNY
Sennheiser
HD 4.50 zł
Cena £ około. 225 euro około. 235 euro około. 195 euro około. 120 euro około. 125 euro około. 165 euro
waga 235 gramów 255 g 296 gramów 260 gramów 165 gramów 220 gramów
Zabarwienie czarny, różowe złoto,
srebro
czarne srebro miedziana czerń,
złoty beżowy, niebieski,
czarny
czarny, biały, niebieski czarny i biały czarny, czarny matowy
Bluetooth-
wersja
4.1 4.1 5.0 4.2 4.2 4.0
Hałas
Anulowanie
tak tak tak tak tak tak
AptX nie tak nie nie tak tak
Moc baterii 20 godzin 30 godzin 36 godzin 30 godzin  30 godzin 35 godzin
Czas ładowania 2 godziny 3 godziny 2.5 godzin 2 godziny 3 godziny 2 godziny
Funkcja szybkiego ładowania tak tak tak tak - -
połączenie Micro USB USB-C USB-C Micro USB Micro USB Micro USB
Aplikacja Zło
Połącz aplikację
Słuchawki
Połącz aplikację
Dźwięk Jabra+  Moje słuchawki JBL Diabeł aplikacja Aplikacja Sennheiser
Zestaw głośnomówiący tak tak tak tak tak tak
Dotykać-
sterowniczy
nie tak nie tak nie nie
Wielopunktowy-
technologia
tak tak tak tak nie nie
kontrola głosu Google, Alexa, Siri Google, Alexa, Siri Google, Alexa, Siri  Google, Alexa, Siri Google, Alexa, Siri Profil bez użycia rąk
Dodatkowe funkcje Rzeczywistość rozszerzona przez
Aplikacja Bose Connect
Szybka uwaga
Tryb, szybkie ładowanie-
funkcja, adaptacyjna
Kontrola dźwięku
8 mikrofonów-
technologia,
SmartSound
Zintegrowany
Asystent głosowy
- -
Ogólna ocena
(Amazonka)
4,5 / 5 gwiazdek 4,5 / 5 gwiazdek 4,6 / 5 gwiazdek 4/5 gwiazdek 4,2 / 5 gwiazdek 3,9 / 5 gwiazdek

Najlepsze nauszne słuchawki Bluetooth 2021: zaprezentowane krótko i zwięźle

1. Bose QuietComfort 35 (seria II)

Bose jest uważany za pioniera technologii aktywnej redukcji szumów. Nic więc dziwnego, że pod tym względem świeci druga generacja modelu QuietComfort. Słuchawki Bose niezawodnie blokują zarówno dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak buczenie ciężarówek, jak i wyższe częstotliwości, takie jak rozmowy. Jako użytkownik możesz ustawić poziom tłumienia hałasu. "Wysoki", "Niski" i "Wyłączony" są dostępne. 

Zaletą tych słuchawek Bluetooth są wysokiej jakości materiały. Spód wspornika pokryty jest Alcantarą, sztuczna skóra nauszników jest miękka i elastyczna. 

Kolejną interesującą cechą Bose QuietComfort 35 II jest funkcja rozszerzonej rzeczywistości. W tym obszarze Bose opracowuje również inne produkty, takie jak okulary przeciwsłoneczne Alto AR. Słuchawki QuietComfort 35 II posiadają czujniki rejestrujące ruchy głowy. Więc podczas oglądania filmu słychać napastników nadchodzących od tyłu. Rzeczywistość rozszerzona uzupełnia również doświadczenia z życia wzięte dzięki dostosowanym profilom dźwięku. Na przykład, jeśli siedzisz na plaży, a słuchawki rozpoznają szum morza, zagrają dla Ciebie dodatkowe okrzyki mew. 

Za brak obsługi dotykowej i portu USB-C odejmuje się punkty za wszechstronny produkt firmy Bose.
 

Zalety

+ dobra jakość dźwięku

+ doskonała redukcja szumów

+ wysoki komfort noszenia

+ wysokiej jakości rozmowy telefoniczne

+ Funkcja szybkiego ładowania

niekorzyść

- Cena w górnym zakresie

- brak portu USB-C

- brak kontroli dotykowych

Aktualne wyniki testów

 • „Słuchawki z redukcją szumów Bose QuietComfort 35 II imponowały w teście wysoką jakością dźwięku, wysokim komfortem noszenia i doskonałą jakością rozmów telefonicznych."(Żeton.de, 01/2019)
 • „Długotrwały komfort noszenia, jakość dźwięku i, co nie mniej ważne, kontrola, żywotność baterii i rozsądna integracja oprogramowania wspomagającego sprawiają, że słuchawki Bluetooth są wszechstronnym urządzeniem wysokiej jakości. „(Wewnątrz-cyfrowy.de, 09/2019)
 • "Bose QuietComfort 35 II imponująco udowadnia, że ​​sukces poprzedniego modelu nie był przypadkiem ”(hifi.de, 08/2019)

Wycena: 4,5 na 5 gwiazdek

Cena: około. 225 euro 

Tutaj możesz zamówić nauszne słuchawki Bluetooth firmy Amazon.

Zdjęcie: Bose

2. Sony WH1000 XM3

Słuchawki nauszne Bluetooth firmy Sony są w tym samym przedziale cenowym co QuietComfort 35 II. W porównaniu ze słuchawkami Bose oferuje znacznie więcej funkcji, w tym praktyczne sterowanie dotykowe. Na przykład, jeśli szybko dwukrotnie dotkniesz palcem prawego małżowiny usznej, muzyka zostanie wstrzymana. Przesuń palcem do przodu, aby rozpocząć następny utwór. Oznacza to, że nie musisz używać przycisków.

Również pod względem dźwięku Sony WH1000 XM3 przewyższa Bose QuietComfort. Podczas gdy ten ostatni oferuje po prostu solidną jakość dźwięku, model Sony imponuje wyrafinowanymi, indywidualnymi profilami dźwiękowymi. Za pomocą aplikacji Headphones Connect możesz między innymi ustawić dźwięk jak na koncercie na świeżym powietrzu, na środku areny lub w klubie. 

Podobnie jak w przypadku Bose QuietComfort 35 II, funkcję ANC można regulować w trzech stopniach. Dwie słuchawki, wycenione z wyższej półki, są pod tym względem równoważne. Podczas gdy QuietComfort 35 II lepiej chroni przed hałasem w codziennych sytuacjach, Sony WH1000 XM3 może skuteczniej eliminować hałas turbiny w samolocie. Nawet podczas połączeń telefon WH1000 XM3 nie jest w stanie tłumić wszystkich źródeł zakłóceń. Ogólnie jednak jest wart swojej ceny.
 

Zalety

+ dobra jakość dźwięku

+ bardzo dobra redukcja szumów

+ wysoki komfort noszenia

niekorzyść

- dwa równoległe połączenia nie są możliwe podczas odtwarzania muzyki

- Jakość rozmów telefonicznych jest tylko przeciętna, zwłaszcza w głośnych dźwiękach otoczenia

Aktualne wyniki testów

 • „W sumie słuchawki są warte swojej ceny ze względu na wysoką jakość dźwięku i skuteczne tłumienie hałasu."(Techstage.de, 02/2019)
 • „Sony WH-1000XM3 to prawdopodobnie najlepsze dostępne obecnie słuchawki Bluetooth z aktywną redukcją szumów (ANC). „(Giga.de, 12/2019)
 • „Jednym z najlepszych jest ulepszenie, ponieważ Sony WH-1000XM3 łączy niesamowity dźwięk i redukcję szumów w eleganckiej obudowie."(Tomsguide.pl, 09/2019)
   

Wycena: 4,5 na 5 gwiazdek

Cena: około. 235 euro 

Tutaj możesz zamówić nauszne słuchawki Bluetooth firmy Amazon.

Zdjęcie: Sony

3. Jabra Elite 85h

Duński producent Jabra specjalizuje się w słuchawkach do telefonii bezprzewodowej. Nic więc dziwnego, że Jabra Elite 85 h jest wyposażony w osiem mikrofonów. Maksymalnie sześciu z was jest pod telefonem podczas połączeń, aby jak najwierniej odfiltrować hałas otoczenia.
Ogólnie rzecz biorąc, tłumienie szumów w tych słuchawkach Bluetooth jest bardzo wyrafinowane. W zależności od sytuacji słuchawki automatycznie rozróżniają tryby "prywatny", "publiczny" i "dojazdy" na podstawie szumu tła. W aplikacji możesz ustawić dodatkowy, spersonalizowany tryb „moja chwila”.
Jedyną wadą tego modelu jest to, że nie obsługuje kodów aptX. Oznacza to, że jakość odtwarzania usług przesyłania strumieniowego nie jest tak wysoka, jak w przypadku Bose QuietComfort II lub Sony WH1000 XM3. Jeśli możesz zaakceptować tę słabość, Jabra Elite 85h oferuje dobrą technologię, choć nie za bardzo przystępną cenę.

Zalety

+  dobra redukcja szumów

+ bardzo dobra żywotność baterii

+ wysoki komfort noszenia

+ Funkcja szybkiego ładowania

niekorzyść

- Jakość dźwięku zadowalająca, ale nie doskonała

- brak obsługi kodeków aptX

Aktualne wyniki testów

 • „Jabra Elite 85h to wszechstronne, przekonujące słuchawki z redukcją szumów, które szczególnie zaimponowały nam w teście doskonałym dźwiękiem, silnym aktywnym tłumieniem szumów i pierwszorzędną żywotnością baterii."(Żeton.de, 10/2019)
 • „Dobry design, przyzwoity dźwięk i mnogość funkcji: Jabra robi wiele dobrze z Elite 85h.[

  ..

  Najważniejsze jest to, że Jabra Elite 85h oferuje bardzo dobry pakiet w rozsądnej cenie."(Techstage.de, 05/2019)

 • „Jabra Elite 85h przekonuje dobrym wykonaniem, świetną żywotnością baterii, czystym i zrównoważonym dźwiękiem oraz bardzo skuteczną redukcją szumów."(Obraz komputerowy.de, 05/2019)
   

Wycena: 4.2 na 5 gwiazdek

Cena: około. 195 euro 

Tutaj możesz zamówić nauszne słuchawki Bluetooth firmy Amazon.

Zdjęcie: Jabra

4. JBL Live 650 BTNC

Te nauszne słuchawki Bluetooth firmy JBL zachwycają miękką wyściółką i stylowym wyglądem. Wyściełany uchwyt zapewnia wygodę noszenia. Zintegrowany asystent głosowy i technologia wielopunktowa umożliwiają jednoczesne podłączenie słuchawek do smart TV i smartfona. Jeśli nadejdzie e-mail lub telefon, odtwarzanie pliku audio zostanie przerwane. Asystent głosowy może również czytać e-maile i wiadomości. Chociaż słuchawki Bluetooth z wyższej półki cenowej również mają te funkcje – to, że JBL Live 650 BTNC oferuje je również w niskiej cenie, to pozytywna rzecz. 

Tłumienie hałasu to jedna ze słabości tego modelu. Choć jest dostępny, nie neutralizuje szumów tak niezawodnie, jak testowane modele firm Bose, Sony i Jabra. Jakość dźwięku jest ogólnie dobra, choć trochę mocna w zakresie basu. Jednak JBL Live 650 BTNC nie obsługuje kodeków Apt-X. 
 

Zalety

+ dobra jakość dźwięku

+  Asystent głosowy

+ wysoki komfort noszenia

niekorzyść

- Micro-USB zamiast USB-C 

- brak kontroli dotykowych

- brak obsługi kodeków aptX

Aktualne wyniki testów

 • „JBL Live 650BTNC oferuje dużą wartość w stosunkowo niskiej cenie. [.. Jeśli możesz obejść się bez sterowania dotykowego i USB-C, otrzymujesz bardzo dobre słuchawki w uczciwej cenie."(Nowoczesne hifi.de, 10/2019)
 • „W swojej cenie JBL oferuje maksymalną wartość. Zwłaszcza jeśli lubisz pop lub hip-hop, strojenie dźwięku pasuje bardzo dobrze. [

  ..

  Wykonanie, obsługa, składanie i wreszcie redukcja hałasu przekonują w praktyce."(Stereoplay, 08/2019)

 • "Plus: wygodnie siedzi i nie ślizga się; Stosunkowo wysoka rozdzielczość i okrągły dźwięk; Asystent Google i Alexa jako asystenci głosowi. Minus: Dominujący bas i kilka kodeków."(Magazyn SFT, 11.2019)

Wycena: 4.1 na 5 gwiazdek

Cena: około. 120 euro 

Tutaj możesz zamówić nauszne słuchawki Bluetooth firmy Amazon.

Zdjęcie: JBL

5. DIABEŁ POWIETRZNY (2019)

Słuchawki Bluetooth z Berlina to najlżejszy z naszych testowanych modeli. Przy wadze zaledwie 165 g jest to lekka jak piórko wśród słuchawek. Niestety prosta konstrukcja sprawia, że ​​melomani z dużymi głowami mają zbyt mocno ucisk małżowiny na uszy. Warstwa amortyzująca jest również dość cienka w porównaniu z innymi testowanymi słuchawkami.

Druga generacja Teufel Airy obiecuje lepszą jakość dźwięku niż jej poprzednik. W rzeczywistości bas jest podkreślony, średnie są delikatne, a wysokie czyste. Jeśli chodzi o optykę, Teufel też coś wymyślił. Airy 2019 jest wyposażony w trzy kolorowe, wymienne plastikowe pierścienie, które można przymocować między nausznikami a uchwytem. Pierścionki w kolorze czerwonym, zielonym i żółtym dodają uroku.

Każdy, kto szuka sterowania dotykowego, na próżno będzie szukał w Teufel Airy. Obsługa przycisków też jest nieco kłopotliwa. Jeśli jednak szukasz czystego dźwięku i potrafisz żyć ze słabościami tego modelu, dostaniesz jakość za niewielkie pieniądze.
 

Zalety

+ bardzo dobra jakość dźwięku 

+ wysokiej jakości optyka

+ dobra wydajność baterii

+ składany

niekorzyść

- Nieoptymalne działanie

- Nie nadaje się do dużych głów

Aktualne wyniki testów

 • "Plus: Bardzo dobra żywotność baterii dla nausznych, lekkich, zmiennych kolorowych pierścieni.
  Minus: Trochę niewygodne w niektórych uszach."(Audio Video Photo Picture, 08/2019)
   
 • „Airy 2 to naprawdę dobre słuchawki, jeśli chodzi o dźwięk, jakość głosu i czas działania. Ale po co takie argumenty sprzedażowe, jeśli po krótkim czasie chcesz zdjąć słuchawki, które niestety okazują się tanie? Wyściółka zauszników i nauszników jest absolutnie niewystarczająca, a docisk docisku zbyt duży ... Wyczucie przycisków sterujących również pozostawia wiele do życzenia ..."(E-Media, 04/2019)
   
 • „Lekkie słuchawki nauszne (175 g) to dobry kompromis, jeśli przywiązujesz dużą wagę do jakości dźwięku."(Świat biegacza, 04/2019)
   

Wycena: 4.2 na 5 gwiazdek

Cena: około. 125 euro 

Tutaj możesz zamówić nauszne słuchawki Bluetooth firmy Amazon.

Zdjęcie: diabeł

6. Sennheisera HD 4.50 BTNC


Tradycyjna niemiecka firma Sennheiser oferuje również modele w wyższym segmencie cenowym. Niemniej jednak próbuje się z Sennheiser HD 4.50 BT, aby udowodnić, że doskonała jakość dźwięku niekoniecznie musi mieć związek z ceną. A projekt się udaje: potężny bas i naturalny dźwięk zadowolą nawet wybrednych melomanów. Nawet jeśli dźwięk nie jest tak żywy i ciepły jak np. Sony WM1000 XM3, to jak na ten przedział cenowy jest absolutnie zadowalający. Model obsługuje również kodeki apt-X.

Ten model nie ma prawdziwych słabości. Może świątynia nie ma wyściółki. Obróbka nauszników również nie jest tak wysoka jak w modelach z wyższej półki cenowej od Sony i Bose. Podczas noszenia przez długi czas uszy mogą się trochę pocić. Jeśli jednak zaakceptujesz tę niewielką wadę, otrzymasz nauszne słuchawki Bluetooth w świetnym stosunku ceny do wydajności.
 

Zalety

+ bardzo dobry stosunek jakości do ceny

+ dobra jakość dźwięku

+ składany i lekki

+  dobra redukcja szumów

niekorzyść

- Brak USB-C

Aktualne wyniki testów

 • „Obsługa Micro, redukcji szumów i aptX.
  Słabości: -."(Chip, 08/2018)
   
 • „Z czwartym.50 BTNC dużo słuchawek za te pieniądze. Muzyka jest dostępna przez Bluetooth, NFC do szybkiego połączenia ze smartfonem, a redukcja szumów zapewnia niebiański spokój na życzenie. Podobał mi się też ciepły i zrównoważony dźwięk podczas słuchania muzyki. Bardzo dobry jest też akumulator, który w teście wytrzymał prawie 34 godziny."(Stiftung Warentest, 01/2018)
   

wycena: 3,9 na 5 gwiazdek
Cena: około. 165 euro

Tutaj możesz zamówić nauszne słuchawki Bluetooth firmy Amazon.

Zdjęcie: Sennheiser

Nasi zwycięzcy testu: nauszne słuchawki Bluetooth spełniające każde wymagania

Zwycięzca premium: Sony WH1000 XM3 przekonał nas czystym dźwiękiem, wysokiej jakości technologią ANC, przyjaznym dla użytkownika sterowaniem dotykowym i wieloma dodatkowymi funkcjami. Ci, którzy są gotowi zagłębić się w kieszenie, otrzymują nauszne słuchawki Bluetooth, które mogą zrobić praktycznie wszystko.
 

Zwycięzca wytrzymałościowy: Długa żywotność baterii i niezawodne tłumienie szumów przemawiają za Jabra Elite 85h, zwłaszcza podczas wykonywania połączeń. Jeśli szukasz modelu ze średniej półki cenowej i akceptujesz minimalne kompromisy w kwestii jakości dźwięku, Elite 85h na pewno Cię usatysfakcjonuje.
 

Laureat nagrody: HD 4.50 BT firmy Sennheiser spełnia wszystkie podstawowe kryteria, jakie stawiają dobre nauszne słuchawki Bluetooth. To najlepszy wybór dla melomanów o ograniczonym budżecie, którzy chcą solidnego, prostego modelu.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here