Najlepsze wskazówki na inaugurację domu”,

Słychać, jak mówisz: „Och, starą szafę należy właściwie wyrzucić do wielkich odpadów...„Nawet gorzej: co, jeśli sąsiad zajrzy do niechlujnej części? Moglibyśmy natychmiast zapakować pudełka ponownie. Przez co: rozlany pod lawiną drobiazgów, ciekawski nie byłby w stanie wypowiedzieć gryzącego słowa.
Nigdy więcej scenariuszy grozy! W końcu masz reprezentacyjnego męża (chyba, że ​​twój humor spłaszcza się pod wpływem alkoholu), urocze dzieci (przeważnie) i dużo do gadania. Ale o to właśnie chodzi. Być może stajesz przed paczką i oznajmiasz: „Moja córka lubi grać na perkusji, najlepiej przed pójściem spać. A hobby mojego męża to koszenie nudystów "? Lepiej: „Lubimy jeździć na wycieczki, najlepiej w góry na piesze wędrówki. „Brzmi to ładnie i sprawia wrażenie, że zbyt rzadko przebywamy w domu, aby powodować hałas lub inną złość. Czego nie damy rady: że mąż zmienia poczucie humoru, a dzieci są dobre na rozkaz. Jesteśmy tym, kim jesteśmy - rzadko można w tym coś zmienić. Prędzej czy później sąsiedzi zobaczą nas bez sztucznej maski bohatera. Jak w komiksie, nagle stalibyśmy się po prostu normalną osobą.
Więc jakie wysiłki są naprawdę tego warte? Rozpromienij toaletę dla gości, wyczaruj przytulną atmosferę przy blasku świec, odtwórz dyskretną muzykę (np. łatwe słuchanie), podawaj pyszne jedzenie. Reszta to los.

Prawo i podatki Dobrzy sąsiedzi: 5 najlepszych wskazówek Każdy je ma, mało kto ich zna: Sąsiedzi. Jaki jest sekret dobrego sąsiedztwa?

5 wskazówek dotyczących idealnej inicjacji w domu lub mieszkaniu


1. Zapraszać

Rozdaj zaproszenia około trzy tygodnie przed imprezą. Nie jesteś fanem przysług (dzwonki wietrzne, figurki ceramiczne itp.)? Wystarczy przyjazna notatka w zaproszeniu. Albo zamiast tego chcesz czegoś praktycznego, takiego jak piękne rośliny doniczkowe.

2. Wprowadzić

Nie zaszkodzi przygotować małe powitanie. Kilka (tak pozytywnych, jak to tylko możliwe) słów o Tobie i Twojej rodzinie daje gościom pierwsze punkty wyjścia do dalszej rozmowy.

3. Bądź sobą

Trudno im utrzymać porządek? Poczekaj i zaprezentuj swój dom w "pierwotnym stanie" - lub rozpocznij wielkie porządki. Cokolwiek zdecydujesz: kuchnia i łazienka powinny być czyste.

4. Karmienie gości

Zadbaj o catering sam tylko wtedy, gdy nadal możesz spokojnie opiekować się gośćmi. W przeciwnym razie lepszym wyborem będzie catering. Praktyczne na tę okazję: małe kęsy, na przykład finger food.

5. Dziękuję Ci

Jeśli Twoi goście przynieśli prezenty, otwórz je po uroczystości. Dziękuję osobiście lub wrzuć pocztówkę do skrzynki pocztowej. Pokaż swój humor zabawnym powiedzeniem.

Oryginalne powiedzonka na otwarcie domu

Dom zbudowany jest z cegieł i belek -
Dom składa się z nadziei i marzeń. 
(przysłowie angielskie)


Jesteś teraz szczęśliwy w końcu
twoje własne cztery ściany.
Niech cały czas w nim
satysfakcja przeważa.
(Versschmiede.de)


Ten dom jest wystarczająco czysty, aby był zdrowy -
i wystarczająco brudny, by być szczęśliwym.
(przysłowie irlandzkie)


Najlepsze wspomnienia to te, które wciąż masz przed sobą.
(Roger Willemsen)


W domu, w którym żyje radość, 
szczęście też lubi się wprowadzać.
(Azjatycka mądrość)


Życzymy, aby Twój nowy dom stał się miejscem,
gdzie można budować zamki w powietrzu.
To powinien być twój domek na drzewie,
twoja łódź mieszkalna,
Twój plac zabaw dla przygód,
twoja jaskinia przytulania i
Twoje przytulne, ciepłe gniazdko!
(Powiedz-i-życzę.de)


Mieć w tym domu
Śmiech i szczęście dzieci
wyższy priorytet niż
precyzyjne zamówienie i 
drobna czystość.
(Interlux).de)

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here