Ebook materiały izolacyjne

Pobierz doskonały przegląd materiałów izolacyjnych

Branża stale wprowadza na rynek nowe materiały izolacyjne. Ale jaki materiał jest odpowiedni do czego?? Z czego wykonane są różne materiały izolacyjne?? I jak są zrobione. Odpowiedzi udziela bezpłatna broszura PDF „Materiały izolacyjne w skrócie”.

Od syntetycznych do prawie naturalnych - materiały izolacyjne do każdego obszaru zastosowania

Broszura skierowana jest do wszystkich właścicieli budynków i remontów, którzy chcą informacji na temat materiałów izolacyjnych w sposób zrozumiały i neutralny dla producenta. Rozdział wprowadzający wyjaśnia podstawowe wymagania stawiane izolacji termicznej w różnych obszarach zastosowań.

Prezentowane materiały izolacyjne podsumowano w trzech rozdziałach: „Syntetyczne materiały izolacyjne”, „Mineralne materiały izolacyjne” i „Naturalne materiały izolacyjne”. Każdy z rozdziałów opatrzony jest tekstem wstępnym, przedstawiającym podstawowe zalety danej kategorii materiałów izolacyjnych.

Sprawdzona jakość: E-book został zredagowany przez Arnolda Drewera, Dyrektora Zarządzającego Instytutu Modernizacji Energooszczędnych Budynków zoptymalizowanych pod kątem Cen (IpeG Institute)

Profile przyjazne dla czytelników przekazują następnie najważniejsze parametry, możliwe obszary zastosowań i informacje o produkcji dla każdego materiału. Prezentowane materiały izolacyjne to:

W kategorii izolacji syntetycznej

  • Ekspandowana sztywna pianka polistyrenowa (EPS), ekstrudowana sztywna pianka polistyrenowa (XPS), poliuretan (PU), aerożel, żywica fenolowa, próżnia

W kategorii izolacji mineralnej

  • Wełna szklana, wełna skalna, szkło piankowe, SLS 20, perlit, krzemian wapnia, izolacja mineralna

W kategorii materiałów izolacyjnych zbliżonych do naturalnych

  • Włókno drzewne, wełna drzewna, len, celuloza, włókno kulki Neptuna, konopie, korek

Przejrzysta prezentacja ułatwia nawet laikom dokonanie wstępnej selekcji i przedyskutowanie jej z planistami lub deweloperami podczas budowy własnego domu. Broszura „Materiały izolacyjne w skrócie” to idealna okazja do wejścia w wielowymiarowy świat materiałów izolacyjnych. Pobieranie jest bezpłatne.

Wskazówka: Możesz bezpłatnie pobrać ebooka, wydrukować go i uzyskać szczegółowe informacje Dziękuję: Czekamy na kontakt z Państwem w sieciach społecznościowych (Facebook, Twitter

..

) lub zapoznaj się z bezpłatnym ebookiem na swojej stronie internetowej

Materiały izolacyjne do ebooków w skrócie

Materiały izolacyjne do ebooków

Tutaj możesz wygodnie pobrać materiały izolacyjne do ebooków. Broszura „Materiały izolacyjne w skrócie” to idealna okazja do wejścia w wielowymiarowy świat materiałów izolacyjnych. Pobieranie jest bezpłatne

..

Pobierz e-booka

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here