Ecospace: życie i praca na wsi ”,

 • Ściany otwarte dyfuzyjnie z drewna
  Dzięki wielowarstwowej konstrukcji ścian Ecospace spełnia najnowocześniejsze standardy budowy domów, ponieważ ściany są całkowicie i bardzo skutecznie izolowane. Dzięki okładzinie z drewna Western Red Cedar wilgoć, gnicie i insekty nie mają żadnych szans. Tylna wentylacja chroni również drewnianą okładzinę.
  Użyte drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej i certyfikowanej gospodarki leśnej. Zaletami tego drewna są jego stabilność wymiarowa i długa żywotność ponad 40 lat. W szczególności drewno cedrowe użyte na zewnątrz można łatwo pozostawić bez obróbki i z czasem nabiera typowego srebrzystego koloru. Jeśli chcesz ograniczyć lub nawet zapobiec powstawaniu plam, możesz alternatywnie posmarować drewno olejem do drewna. Ściany wewnętrzne domu Ecospace wyłożone są warstwowymi panelami multipleksowymi z drewna brzozowego. Ponieważ jest to niezwykle niewrażliwe, gładkie wykończenie może nadać drewnu wyjątkową estetykę. 
 • Gumowe wykładziny podłogowe
  Wielowarstwowa i samonośna konstrukcja podłogi jest również ocieplana i montowana zgodnie z nowoczesnymi wytycznymi. Ecospace korzysta z gumowych wykładzin podłogowych firmy Freudenberg, które są dostępne w wielu różnych kolorach. Te wykładziny podłogowe są szczególnie trwałe i łatwe w pielęgnacji, ale jednocześnie są przyjazne dla środowiska i całkowicie nadają się do recyklingu. To sprawia, że ​​ten materiał doskonale nadaje się do zrównoważonego budownictwa.
 • Więcej natury przez zielony dach
  Zielony dach został opracowany w Niemczech ponad 25 lat temu i jest przekonujący zarówno ze względów ekologicznych, jak i estetycznych. Nasadzenia traw ozdobnych, mchów, sukulentów i roślin zielarskich wytrzymują wszystkie warunki pogodowe i prawie nie wymagają pielęgnacji. Ponadto zielony dach doskonale izoluje zimą, a latem zapewnia naturalną ochronę przed promieniowaniem UV. W zależności od gatunku rośliny można również stworzyć siedlisko dla owadów, takich jak pszczoły. W ten sposób wspierasz także naturę.

Uzyskaj oferty od ekspertów tutaj:

 • Okna zapewniają bezpieczeństwo i oszczędzają energię
  Drzwi podnoszono-przesuwne montowane przez Ecospace i okna są podwójnie oszklone, a zatem są szczególnie energooszczędne. Oszczędza to dodatkowe koszty ogrzewania domu. Dodatkowe, zintegrowane zamki bębenkowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa przed włamywaczami.
 • Nowoczesny system grzewczy
  Ecospace Studios posiada nowoczesne elektryczne grzejniki płytowe o niskich wartościach zużycia. Opcjonalnie można nimi również sterować za pomocą pilota. Podczas montażu grzejniki mocowane są do ścian i zasilane w energię elektryczną przewodami elektrycznymi znajdującymi się za panelami. Jeśli nie chcesz umieszczać grzejników na ścianach, możesz alternatywnie zainstalować ekonomiczne ogrzewanie podłogowe.
To również może Cię zainteresować. Przedstawione przez Planowanie domu modułowego: Bądź elastyczny podczas budowy

Indywidualna aranżacja wnętrz

Na przykład w mini kuchni znajduje się płyta ceramiczna z dwiema strefami gotowania, lodówka i nowoczesny zlew. O wyposażeniu kuchni można decydować indywidualnie.

Spoty podtynkowe mogą przejąć całe oświetlenie Ecospace Studio, którego nowoczesny wygląd wspierają włączniki, gniazdka i przyłącza wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Oczywiście możliwe jest również indywidualne planowanie oświetlenia w domu.

Sciaridas szczególnie lubią wilgotny klimat, dlatego najczęściej spotyka się je w szklarniach.

Zdjęcie: iStock / serezniy

Dane konstrukcyjne

Powierzchnia mieszkalna i użytkowa: 10,00 metrów kwadratowych
Czyste koszty budowy (grupa 300/400): 24.900,00 euro bez dodatkowych kosztów i opłaty za planowanie

planowanie

Biuro: ekoprzestrzeń Niemcy
Ulica: Wejście od ulicy 10
KOD POCZTOWY: 82211
Lokalizacja: Breitbrunn am Ammersee
Stan: Bawaria
Telefon: 0049 (0) 81 52/396 43 15
Faks: 0049 (0) 81 52/396 43 16
E-mail: [e-mail chroniony
Strona internetowa: www.ecospacestudios.de

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here