Wyposażona kuchnia do wynajmowanego mieszkania

Wyposażona kuchnia do wynajmowanego mieszkania - wskazówki dla wynajmujących

Wyposażenie wynajmowanego mieszkania w wyposażoną kuchnię ma wiele zalet. Istniejąca kuchnia sprawia, że ​​mieszkanie jest bardziej interesujące dla najemców, ponieważ wiele osób nie ma własnej kuchni, w którą mogliby zabudować. Jednocześnie unikają wysokich kosztów i problemów, które pojawiają się przy przeprowadzce do innego mieszkania w późniejszym terminie. Wtedy rzadko mają szczęście, że szafki i sprzęt AGD pasują do kuchni ich nowego mieszkania. Im częściej się przeprowadzasz, tym częściej pojawiają się dodatkowe koszty konwersji. Dla najemców mieszkanie z wyposażoną kuchnią jest więc często niedrogim i odpowiednio atrakcyjnym rozwiązaniem. Liczba kandydatów jest odpowiednio wysoka.

Bardzo popularne - apartamenty do wynajęcia z wyposażoną kuchnią © Andrea Veneziano, stock.cegła suszona na słońcu.com

Wynajęcie mieszkania z kuchnią również oszczędza tkankę budynku. Przy każdej instalacji wiercone są otwory w ścianach, a często także w płytkach. Im częściej następuje zmiana najemcy, tym szybciej wymagany jest kompleksowy remont mieszkania. Co nie mniej ważne, zainstalowanie kuchni umożliwia również pobieranie wyższego czynszu podstawowego. Dzięki temu z czasem otrzymasz zwrot ceny zakupu od swoich najemców. Jeśli kuchnia ma długą żywotność, nawet zarobisz.

Wyposażona kuchnia w wynajmowanym mieszkaniu: zalety dla wynajmujących Wyposażona kuchnia w wynajmowanym mieszkaniu: dobra zachęta dla najemców

Należy zwrócić na to uwagę przy planowaniu i zakupie wyposażonej kuchni do wynajmowanego mieszkania

Z wymienionych powodów wielu właścicieli nieruchomości wyposaża mieszkanie, które chcą wynająć, w wyposażoną kuchnię. Jednak po podjęciu tej decyzji powinieneś postępować trochę inaczej niż przy zakupie kuchni, z której sam chciałbyś korzystać. Podczas planowania zwróć szczególną uwagę na następujące punkty:

 1. Wybierz model z wytrzymałymi frontami, bo nie każdy najemca dba o istniejący obiekt. Największą odporność mają fronty kuchenne pokryte tworzywem sztucznym. Upewnij się jednak, że jakość jest dobra, ponieważ cienka folia może łatwo ulec uszkodzeniu. Z drugiej strony nieco grubsza i wysokiej jakości powłoka może bez problemu wytrzymać uderzenia i uderzenia.

  Wybierz solidne fronty kuchenne © JackF, stock.cegła suszona na słońcu.com

 2. Nowa wyposażona kuchnia powinna zadowolić jak najwięcej potencjalnych najemców. Więc idealnie, że ma? neutralny i jasny kolor takie jak biały. Modne kolory nie są wskazane, ponieważ nowoczesne i przyciągające wzrok kolory działają odstraszająco za kilka lat, gdy przestaną być nowoczesne.

  Neutralna i ponadczasowa - kuchnia na wymiar z białymi frontami © kontrastwerkstatt, stock.cegła suszona na słońcu.com

 3. Najlepiej wybrać jedną jako nakładkę powlekany standardowy blat kuchenny. Jest bardzo wytrzymały i jednocześnie tani. Jeśli po pewnym czasie konieczna jest jego wymiana, koszty są więc niskie. Odbarwienie żywności jest najbardziej widoczne na zwykłych nakładkach. Wzorzysty blat kuchenny to zawsze lepszy wybór.
 4. Skoro prawdopodobnie nie znasz jeszcze wzrostu swoich lokatorów, powinieneś wysokość robocza leżeć w miejscu, które jest ergonomiczne dla jak największej liczby osób. Większość ludzi może wygodnie przygotowywać posiłki na blacie o wysokości co najmniej trzech stóp.
 5. Czy chcesz Oszczędzaj pieniądze kupując szafki dolne z drzwiami i półkami. Są jednak znacznie wygodniejsze i odpowiednio bardziej atrakcyjne dla Twoich najemców Szafki kuchenne z wysuwanymi szufladami.

  Ładne wyposażenie - szafki bazowe z wysuwanymi szufladami © ArchiVIZ, stock.cegła suszona na słońcu.com

 6. aż do 30% zapisać

  Najlepsze oferty dla kuchni

  porównaj oferty
  • Sieć ogólnokrajowa
  • Kwalifikowani dostawcy
  • Nie wiążący
  • Za darmo
  Wskazówka: Znajdź najtańsze kuchnie marzeń, porównaj oferty i zaoszczędź.
 7. Tworzysz z wysokimi szafkami i jak największą liczbą szafek ściennych, które przy ograniczonej przestrzeni mogą sięgać prawie sufitu dużo miejsca do przechowywania . Uniemożliwia to montaż dodatkowych szafek i montaż półek, co zwykle łączy się z licznymi otworami w ścianach.

  Wysokie szafki w kuchni oferują ogromną przestrzeń do przechowywania © flywish, stock.cegła suszona na słońcu.com

 8. Zmywarka jest teraz standardem. Wyposażona kuchnia w wynajmowanym mieszkaniu również powinna być być wyposażone w zmywarkę. Do podstawowego wyposażenia należy również kuchenka, płyta ceramiczna, lodówka i okap.

  Zmywarka powinna być zintegrowana © Photopixel, stock.cegła suszona na słońcu.com

 9. Powstrzymaj się od wyboru Urządzenia elektryczne do zbędnych dodatków technicznych. Jeden jest ważniejszy łatwość użycia, które sprawiają, że czytanie instrukcji użytkowania jest zbędne. Zapobiega błędom obsługi, które mogłyby prowadzić do przedwczesnego zużycia urządzeń. Niemniej jednak należy przekazać najemcom instrukcję obsługi urządzeń elektrycznych.
 10. ten Umywalka powinna być dostosowana do wielkości mieszkania. W mieszkaniu lub mieszkaniu, które zamieszkuje maksymalnie dwie osoby wystarczy mała umywalka. Z kolei w przypadku mieszkania dla rodziny może być nieco większe.
Zaplanuj dobrze wyposażoną kuchnię

Przy wynajmie mieszkania z wyposażoną kuchnią prosimy również o zapoznanie się z przepisami prawa. Za pomocą odpowiednich umów w umowie najmu można np. ustalić, kto pokryje koszty, jeśli urządzenie jest wadliwe. W ten sposób przede wszystkim zapobiegasz sporom.

Wskazówka: Możesz również przeczytać nasze artykuły Ile kosztuje nowa kuchnia i jak najłatwiej zaoszczędzić? i osiem wskazówek dotyczących oszczędzania w nowej kuchni na wymiar

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here