Umiejętnie pisać odręcznie na tablicy ”,

Liternictwo ręczne skupia się na artystycznie narysowanych literach, ale projekt zależy wyłącznie od wszystkich. Ty decydujesz, jak powinny wyglądać litery i jak kunsztownie chcesz ozdobić tablicę. Markery kredowe (na przykład firmy edding) są bardzo przydatne do ręcznego pisania, ponieważ płynna kreda w poręcznych pisakach nie tylko ułatwia pisanie, ale także zwykle ułatwia usuwanie. W tym celu upewnij się, że pracujesz z markerami kredowymi tylko na zamkniętej powierzchni. Jeśli wkrada się błąd ortograficzny lub motyw Ci się nie podoba, wszystko można naprawić w mgnieniu oka wilgotną szmatką!

Rękodzieło z napisem na drewnie: projekty DIY wokół ręcznego napisu i co. Szyldy z indywidualnymi napisami, najlepiej w stylu vintage, są modne. Tutaj dowiesz się, co należy wziąć pod uwagę przy oznaczaniu drewna i pomysłów.

Potrzebujesz tego

  • Płyta pilśniowa średniej gęstości (MDF)
  • Uniwersalny podkład permanentny w sprayu, na przykład firmy edding
  • Trwały spray, głęboka czerń matowa, np. od eddding
  • Marker kredowy, biały, na przykład edding 4095
  • Duża podkładka chroniąca obszar roboczy przed zachlapaniem
  • Taśma maskująca
  • Papier chłonny

Instrukcje krok po kroku dotyczące pisania na tablicy

Spryskaj deskę.

Zdjęcie: edding 1. Wybierz ładne powiedzenie lub cytat. W naszym przykładzie wybraliśmy powiedzenie „Dom jest tam, gdzie jest twoje serce”.
2. Kup płytę MDF w formacie, który lubisz.
3. Najlepszym sposobem na spryskanie deski trwałym sprayem jest znalezienie miejsca do pracy na zewnątrz. Wszystko dobrze przykryj papierem lub innym padem, aby uniknąć niechcianych plam.
4. W celu uzyskania optymalnego efektu zalecamy wstępne przygotowanie płyty MDF za pomocą podkładu uniwersalnego. Uniwersalny podkład permanentny w sprayu edding nadaje się do prawie wszystkich materiałów, w tym do płyt MDF.
5. Dobrze wstrząśnij sprayem permanentnym edding i spryskaj deskę równomiernie kryjącą czernią. Aby to zrobić, poruszaj ramieniem w przód i w tył spokojnymi ruchami. To najlepszy sposób na dozowanie strumienia, a bez wysiłku uzyskasz doskonały efekt. Niech deska dobrze wyschnie.

Oznacz tablicę.

Zdjęcie: edding

7th. Gdy deska wyschnie, możesz zacząć rysować.
ósmy. Najpierw aktywuj i przetestuj marker kredowy zgodnie z opisem producenta.
9. Naklejane linie prowadzące z taśmy maskującej ułatwiają pisanie. Zastosuj linie, jak chcesz i usuń je później. Lub włącz je do ogólnej kompozycji jako ozdobę.
10. Teraz możesz rozpocząć właściwe etykietowanie. Najpierw wypróbuj styl pisania na papierze. Kiedy słowo jest takie, jakie chcesz, przenieś je na tablicę. Napisz poszczególne litery na tablicy, pozostawiając między nimi odpowiednią przestrzeń, aby uzyskać zrównoważony ogólny obraz.
11. Czy chciałbyś litery z cieniami czy z wąsami i girlandami? Na początek po prostu zacznij od liter i stopniowo dodawaj więcej linii i zawijasów. Dzięki temu możesz doskonalić ogólny obraz krok po kroku.
12. I nie bój się popełniać błędów. W każdej chwili możesz zetrzeć swoje kreacje wilgotną ściereczką. Praktyka tworzy mistrzów!
13. Wszystkie litery są na swoim miejscu, ale nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany? Dodaj małe rysunki lub dekoracje, aby Twoje zdjęcie było jeszcze bardziej wyraziste.

Tak może wyglądać dekorowana deska.

Zdjęcie: edding

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here