Prosto i skutecznie: ochrona antywłamaniowa i przeciwpożarowa w inteligentnym domu”,

Od lat rośnie liczba włamań w Niemczech. Wiele osób chce większej ochrony przed nieproszonymi gośćmi, zwłaszcza gdy są na wakacjach. Oprócz mechanicznych zabezpieczeń i uważnych sąsiadów inteligentne sterowanie domem pomaga odstraszyć włamywaczy: dzięki innogy SmartHome możesz sprawić, że Twój dom będzie wyglądał na zamieszkały, nawet jeśli nikogo nie ma. Inteligentne sterowanie oświetleniem i urządzeniami teraz to umożliwia.

Bezpieczeństwo za naciśnięciem przycisku

Centrum sterowania dla inteligentnego życia to aplikacja innogy na smartfony lub tablety. Oznacza to, że kiedy jesteś poza domem, możesz w każdej chwili spojrzeć na własne cztery ściany. Dzięki tej aplikacji wszystkie urządzenia mogą być monitorowane i kontrolowane - nawet gdy jesteś poza domem lub na wakacjach. A inteligentny dom jest czujny: jeśli ktoś majstruje przy drzwiach lub oknach, natychmiast włącza się głośny alarm dymu.
W tym momencie SmartHome automatycznie wysyła wiadomość e-mailem lub SMS-em. innogy SmartHome obejmuje liczne urządzenia, takie jak czujniki drzwi i okien, czujniki ruchu i dymu, sterowanie roletami i nadajniki ścienne. Wtyczki radiowe i SmartCams są również częścią asortymentu. Wszystkie komponenty można indywidualnie połączyć w sieć, tworząc całkowicie prywatny system ochrony mieszkań, domów i ogrodów. Wszystkie moduły z programu znajdziesz tutaj.

System SmartHome sprawia, że ​​włamywacze uciekają

Innogy SmartHome, używany jako wirtualny współlokator, może bardzo przekonująco symulować obecność. Samodzielne scenariusze życia: światło włącza się i wyłącza automatycznie, gra muzyka, rolety i markizy przesuwają się w dół i w górę - sterowane zgodnie ze specyfikacją czasu, jasnością i danymi pogodowymi, zasadą losową lub powiązaniami logicznymi. Wygląda na to, że dom jest zamieszkany, a to skutecznie odstrasza włamywaczy. Wychodząc z domu wystarczy nacisnąć przycisk i włączy się system alarmowy. Jak dokładnie wygląda ten "tryb urlopowy" dla domu, każdy może ustalić w ciszy i spokoju przed wyjazdem.
 

Czujnik drzwi i okien reaguje na najmniejsze zmiany i uruchamia alarm za pomocą czujnika dymu.

Zdjęcie: innogy

Inteligentne pakiety chronią przed pożarami w domu i włamaniami

Czujniki dymu należą do każdego gospodarstwa domowego, ponieważ mogą ratować życie. Bezprzewodowo połączone w sieć urządzenia z bateriami o długiej żywotności są nie tylko szybkie i łatwe w instalacji, ale także zwiększają bezpieczeństwo w przypadku pożaru: jeśli ktoś włączy alarm, wszyscy to robią. W ten sposób ogień jest szybciej zauważany. Po zaprogramowaniu czujki dymu SmartHome służą jako syrena alarmowa do odstraszania włamywaczy. Więc złapałeś dwa ptaki jedną packą i jesteś podwójnie chroniony tylko jednym urządzeniem.

Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i urządzeniami

Aplikacja innogy oferuje przygotowane konfiguracje zwiększające wygodę i bezpieczeństwo.

Zdjęcie: innogy

Rodzina produktów innogy SmartHome składa się obecnie z około 30 różnych komponentów. Zakres funkcji rozciąga się od środowiska mieszkalnego, poprzez oświetlenie i scenariusze urządzeń, aż po symulację obecności podczas wakacji. Elastyczność: ze wszystkich systemów modułowych każdy może wybrać dokładnie te komponenty, których potrzebuje. Dom jest kontrolowany przez aplikację na smartfona, a w razie potrzeby również za pomocą poleceń głosowych za pośrednictwem Amazon Echo i Echo Dot z usługą głosową Alexa.


Prosty i wygodny - plug & play


Sercem centrum innogy SmartHome jest bezprzewodowe sterowanie wszystkimi pozostałymi komponentami. Po podłączeniu do gniazdka i routera internetowego jest gotowy do rejestracji. Po skonfigurowaniu systemu centrum sterowania automatycznie rozpoznaje urządzenia używane w mieszkaniu. Aplikacja innogy interaktywnie wspiera użytkownika i oferuje przygotowane konfiguracje zwiększające komfort i bezpieczeństwo we własnych czterech ścianach.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here