Umeblowanie w kolorach ziemi: 10 akcesoriów do domu dla naturalnego nastroju

Tak, draperie stają się znowu bardzo modne! Nowy trend widać w oryginalnych projektach, ale najczęściej wykonanych z naturalnych materiałów w kolorach ziemi, takich jak ta dekoracja ścienna z drewna wierzby.

Zdjęcie: Maisons du Monde

Ta komoda wykonana z litego drewna mango z etnicznymi rzeźbieniami przyciąga wzrok w stylu miejskiej dżungli.

Zdjęcie: wrażenia

Ta sofa od razu rzuca się w oczy jako kolorowy akcent. Połącz paletę kolorów odcieni ziemi do woli. Kremowy i ecru tworzą kojący słupek dla oka.

Zdjęcie: wrażenia

Małe lusterko z piękną wikliną jest idealne do szybkiego spojrzenia przed wyjściem z domu. Inne akcesoria do domu w naturalnych odcieniach sprawiają, że ta szafa tworzy harmonijną całość.

Zdjęcie: Maison du Monde

Niech to będzie trochę glamour? Ale proszę nie! Kolory ziemi nie oznaczają nudy. A przecież złoto jest surowcem naturalnym. Dlatego właśnie "Clarissa" tapicerowany stołek należy do naszej pierwszej dziesiątki.

Zdjęcie: Westwing

Żadna dekoracja domu nie może obejść się bez wazonów! Z tym klasycznym wazonem z rzeźbionego drewna mango w kolorze beżu i bieli możesz wyczarować we wnętrzu odrobinę egzotyki.

Zdjęcie: Maison du Monde

Każda taca jest wyjątkowa: zestaw trzech tac łączy prawdziwe naturalne produkty wykonane z drewna akacjowego na stole jadalnym.

Zdjęcie: wrażenia

Za taką maskownicą każda żarówka wygląda naprawdę ładnie, prawda? Lampa stołowa Paper mache „Earth Lighting” ma rustykalny design i rdzawy kolor.

Zdjęcie: Serax

Mniej znaczy wyraźnie więcej: dzięki zredukowanej konstrukcji zegara ściennego „Rim” modny kolor ziemi jest jeszcze bardziej zauważalny.

Zdjęcie: Blomus

Paravent "Pieczęć" oddziela prywatne w małych mieszkaniach. Ścianka działowa w kolorze rdzy jest dostępna w dwóch rozmiarach 160 x 160 cm i 160 x 180 cm.

Zdjęcie: Hej-Znak

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here