Pierwsze mieszkanie razem: Jak zamieszkać razem ”,

Jeśli chodzi o przeprowadzkę do pierwszego wspólnego mieszkania, para musi połączyć dwa gospodarstwa domowe, dwa ulubione meble i dwie preferencje projektowe - idealnie, aby stworzyć przytulny i bezstresowy nowy dom. Różne gusta płci często prowadzą do konfliktu, ponieważ według Martiny Goernemann żywą formułą jest: mężczyźni lubią wypróbowanych i sprawdzonych, kobiety lubią zmiany.

W tym odcinku podcastu omawiamy różne wskazówki, dzięki którym wspólne zamieszkanie jest tak zrelaksowane i płynne, jak to tylko możliwe. Oprócz pożegnania się z ukochanymi meblami, ważne jest również, aby w łazience było wystarczająco dużo miejsca na półki i żeby łóżko było dostępne z obu stron. A jeśli chodzi o kolor ściany, poznasz poufną wskazówkę, z której wszyscy zaangażowani z pewnością będą zadowoleni.

Jeśli część pary ma trudności z rozstaniem się z jednym ze swoich ukochanych mebli, wymiana mebli z przyjaciółmi może pomóc. Wtedy np. sofa, która nie pasuje do nowego mieszkania, nie ląduje na śmietniku, ale u nowego właściciela.

Zdjęcie: iStock / kali9 Więcej odcinków podcastów Wskazówki dotyczące gospodarstw domowych Odcinek podcastu 19: Jak oszczędzać energię elektryczną, wodę i energię grzewczą Planowanie budowy Jak znaleźć odpowiedni rodzaj ogrzewania Oszczędności i finanse budynków to?

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here