Poradnik finansowania 2018 na remont i modernizację”,

Dach, okna, ogrzewanie: we własnych czterech ścianach zawsze jest coś do optymalizacji. Pod względem technologii energetycznej nowe budynki są zazwyczaj na dobrym lub bardzo dobrym poziomie. Nawet drobne wskazówki mogą tutaj pomóc w oszczędzaniu energii. Jednak w przypadku starszych aktywów większe inwestycje są w pewnym momencie nieuniknione. Niezależny portal serwisowy jest zdrowszy w obu przypadkach.de ważne informacje gotowe. Na przełomie roku szczególnie popularny poradnik finansowania został kompleksowo zaktualizowany i zaktualizowany.

Użyj finansowania © magele obraz, fotolia.com

Energooszczędne renowacje są uzasadnione wyłącznie ze względów ekologicznych i są również pożądane politycznie. W zależności od środka dostępne są zatem różne fundusze, które mogą pomóc w finansowaniu większych projektów modernizacyjnych. Jeśli jest zabezpieczony, to połowa sukcesu. Do tego dochodzi długofalowy efekt: poczynione inwestycje zazwyczaj szybko amortyzują się dzięki niższym kosztom energii.

Na szczęście właściciele nieruchomości prywatnych nie muszą nieustannie zmagać się z obowiązującymi przepisami. Każdy, kto ma zainstalowany np. nowy, regeneracyjny system ogrzewania, będzie się nim cieszył przez kolejne dziesięciolecia. Dlatego tym ważniejsze jest, aby wiedzieć, gdzie na wszelki wypadek można znaleźć aktualne informacje o dotacjach. Przykład: Program dotacyjny KfW-Banku „Renowacja na miarę wieku ” obecnie wspiera tylko działania w zakresie ochrony antywłamaniowej, ale już nie dla redukcji barier. Ta wiedza może wstrząsnąć wcześniejszymi obliczeniami. Jeśli dalsze fundusze federalne zostaną udostępnione dla programu w 2018 roku, finansowanie może ponownie zacząć obowiązywać równie szybko.

Renowacja starych budynków: skorzystaj z dofinansowania © Marco2811, fotolia.com

Redaktorzy sanier.de zaktualizował przegląd finansowania na przełomie roku. Dowiesz się tam nie tylko, z jakiej pomocy finansowej możesz skorzystać, ale także co musisz dla niej zrobić. Najważniejsze: bezpłatne e-booki zapewniają również bardziej dogłębne wprowadzenie do tematów, takich jak renowacja starych budynków lub materiały izolacyjne. Aktualny, łatwy do zrozumienia i kompaktowy, co doceniają nasi stali czytelnicy.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć przegląd finansowania renowacji i modernizacji 2018.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here