Jak znaleźć odpowiedni rodzaj ogrzewania ”,

Wybór ogrzewania zależy od potrzeb Twoich i domu. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest koordynacja architekta, konsultanta ds. energii i rzemieślnika oraz wspólna praca nad znalezieniem najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Z jednej strony ogrzewanie kosztuje dużo pieniędzy, z drugiej strony w decyzji należy uwzględnić również koszty eksploatacji, zwykle kilkudziesięcioletnie.

W tym odcinku podcastu dowiesz się nie tylko, jakie czynniki odgrywają ważną rolę w wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale także dowiesz się, co może zrobić dobra izolacja domu. Przygląda się również bliżej różnicy między ogrzewaniem podłogowym a ściennym. Troska o środowisko jest dla Ciebie ważna? Wtedy usłyszysz, bez jakiego rodzaju ogrzewania powinieneś się obejść.

W tym odcinku HAUSFREUNDE, Gaby Miketta, redaktor naczelna magazynu DAS HAUS, rozmawia ze swoim kolegą Gunnarem Brandem, szefem działu budownictwa i renowacji.

Zdjęcie: DAS HAUS Więcej na temat kosztów zakupu ogrzewania Obliczanie kosztów ogrzewania Haus & Technik Ogrzewanie hybrydowe: zalety, koszty i możliwości finansowania Przegląd rodzajów ogrzewania: wydajność, koszty i finansowanie

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here