Skrzynki wolnostojące: porady dotyczące zakupu i bezpieczna instalacja”,

Skrzynki wolnostojące: jaki materiał pasuje do jakiego domu?

 1. Stal nierdzewna
  Prosta, wolnostojąca skrzynka pocztowa ze stali nierdzewnej ma wielu zwolenników. Błyszczy ponadczasowym, eleganckim designem. Stal nierdzewna jest szczególnie twarda, nierdzewna i nie blaknie na słońcu. Jeśli używałeś już elementów ze stali nierdzewnej w domu i wokół niego, będzie on doskonale komponował się z nowym otoczeniem. Jeśli chcesz, możesz udostępnić swoją wolnostojącą skrzynkę pocztową sąsiadom. Ponieważ wielu producentów oferuje skrzynki na listy ze stali nierdzewnej do domów wielorodzinnych. W przypadku niektórych modeli istnieje również możliwość dodania wielu skrzynek pocztowych. System skrzynek pocztowych jest stabilny na dwóch nogach. Ale uwaga: należy dopasować wysokość nóżek do ilości skrzynek, inaczej będą wisiały za wysoko lub za nisko.
  Rodzaj domu: apartamentowiec, bliźniak lub nowy budynek
   
 2. aluminium
  Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, aluminiowa skrzynka na listy to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Istnieje wybór różnych - głównie nostalgicznych - modeli. Skrzynka pocztowa w języku angielskim jest szczególnie przyciągająca wzrok podczas wyszukiwania. Ozdabia się jasnymi kolorami i wyszukanymi dekoracjami. Producenci obiecują: Wszystkie aluminiowe stojące skrzynki na listy gwarantują odporność na warunki atmosferyczne i korozję!
  Rodzaj domu: Zabytkowe domy lub stare budynki
   
 3. Malowana proszkowo
  Stalowe Skrzynki na listy wolnostojące ze stali malowanej proszkowo przekonują swoim klasycznym i eleganckim designem. Skrzynki stojące najczęściej spotykane są w kolorze antracyt. Podobnie jak w przypadku modelu ze stali nierdzewnej, możesz zamówić dodatkowe skrzynki na listy lub wygrawerować swoje imię i nazwisko oraz numer domu. Skrzynki na listy ze stali są zatem dobrą alternatywą dla modelu ze stali nierdzewnej. W zależności od wykończenia powierzchni i jakości, takie modele nie są wieczne, ale w pewnym momencie raczej rdzewieją. Modele ocynkowane ogniowo z dodatkową wodoodporną powłoką powierzchni mają najdłuższą żywotność.
  Typ domu: Nowoczesny nowy budynek
   
 4. Drewno i kamień naturalny
  Całkiem wyraźnie: skrzynka na listy z drewna lub kamienia naturalnego najlepiej pasuje do naturalnego otoczenia z ogrodem. Jeśli jednak zdecydujesz się na skrzynkę na listy z elementami drewnianymi, najlepiej wybrać dla niej miejsce osłonięte. Więc wiatr i pogoda nie mogą mu tak bardzo zaszkodzić. Istotną rolę odgrywa również sam gatunek drewna: dąb, robinia, daglezja i modrzew mają najdłuższą żywotność wśród lokalnych gatunków drewna. Z drugiej strony skrzynka pocztowa z kamienia naturalnego nie jest wrażliwa - skała na podwórku opiera się nawet największej burzy. I ma to jeszcze jedną decydującą zaletę: tak naprawdę nie musisz zapinać tej skrzynki pocztowej. Istnieją modele wykonane z granitu, które ważą do 150 kilogramów, dzięki czemu pozostają niezmienne w każdych okolicznościach.
  Typ domu: Dom jednorodzinny z ogrodem

Oto trzy najpopularniejsze stojące skrzynki pocztowe

Wolnostojące skrzynki na listy rzadko można znaleźć w sklepach z narzędziami lub centrach ogrodniczych. W tym celu w Internecie są specjalne sklepy internetowe ze skrzynkami pocztowymi, które oferują duży wybór. Większość dostawców dostarcza nawet swoje wolnostojące skrzynki pocztowe do domu za darmo. Oto najpopularniejsze modele:

Skrzynka na listy stojąca ze stali nierdzewnej Maxstore STILISTA V2A

Ta wolnostojąca skrzynka na listy jest ozdobiona wysokiej jakości szczotkowaną stalą nierdzewną. Wyróżnia się dużą szczeliną na listy (33 x 4,5 cm) i zintegrowaną rolką na gazety. Jeśli zmienisz zdanie i wolisz zamontować skrzynkę na ścianie zamiast na nóżkach – nie ma problemu. Umożliwiają to nawiercone otwory z tyłu.
Cena: w zależności od projektu, od 89 do 110 euro

Zamów wolnostojącą skrzynkę pocztową Maxstore STLISTA V2A tutaj w Amazon.

Zdjęcie: Maxstore

Skrzynka na listy SafePost 65 RAL 7016

To denerwujące, gdy przychodzi kurier i nie ma Cię w domu. Często paczkę trzeba odebrać następnego dnia na poczcie lub w najlepszym wypadku u sąsiadów. Ta skrzynka pocztowa oszczędza ci tego wysiłku!. Dźwignia wewnątrz zapewnia, że ​​poczta i paczki są bezpiecznie pod kluczem. Dodatkowo SafePost 65 posiada regulowaną półkę pośrednią. W ten sposób można umieszczać duże lub małe paczki zgodnie z wymaganiami. Jedyny haczyk: stojak do ustawienia trzeba zamówić osobno. Paczkomat jest dostępny w różnych kolorach.
Cena: od 157 euro

Zamów wolnostojącą skrzynkę na listy SafePost 65 Skrzynkę na paczki Ral 7016 tutaj w Amazon.

Zdjęcie: Safepost

Relaks stojąca skrzynka pocztowa, antyczna, zielona

Ta angielska skrzynka pocztowa wykonana z litego aluminium zdecydowanie się wyróżnia. Ma niewiele ponad metr wysokości, ale dzięki licznym zdobieniom i efektownemu kolorowi przyciąga wzrok już na wyciągnięcie ręki. Jeśli wolisz coś bardziej subtelnego – wolnostojąca skrzynka pocztowa świetnie skomponuje się również w brązie, złocie lub bieli. I jest jeszcze jedna specjalna funkcja: możesz usunąć pocztę z przodu lub z tyłu skrzynki pocztowej. Po obu stronach znajduje się zamykana komora.
Cena: około. 160 euro

Zamów wolnostojącą skrzynkę na listy Relaxdays stojącą skrzynkę na listy w kolorze antycznym, zieloną tutaj w Amazon.

Zdjęcie: Relaks

Jak dołączyć wolnostojącą skrzynkę pocztową

Materiał mocujący jest już w zestawie? Przed zakupem nowej stojącej skrzynki na listy koniecznie zapoznaj się z informacjami producenta. Jeśli zdecydujesz się na wolnostojącą skrzynkę na listy z nóżkami, często otrzymasz proste kołki i wkręty do podłogi. Aby przymocować słupki do skrzynki pocztowej, potrzebujesz solidnego fundamentu, w którym wywiercisz otwory. Jeśli chcesz zamontować skrzynkę pocztową na kostce brukowej, należy ją zabetonować. Zwiększa to stabilność. To, jak stabilna jest ostatecznie skrzynka pocztowa, często zależy również od modelu. Niektóre stojące skrzynki na listy przechylają się po kilku latach pomimo śrub i kołków. Jeśli chcesz temu zapobiec, lepiej zabetonować słupy bezpośrednio w ziemi. Bardzo ważne tutaj: Kup skrzynkę pocztową ze stosunkowo długimi słupkami. Aby rury nie mogły zostać wyłamane z fundamentu, należy je zagłębić jak najgłębiej w fundamencie. W zależności od lokalizacji i osobistych upodobań, utwardzony fundament betonowy można następnie przykryć ziemią lub żwirem.
Z drugiej strony kolumny lub skrzynki pocztowe są już stosunkowo stabilne. Aby być po bezpiecznej stronie, nadal należy je zabetonować lub przykręcić do solidnego fundamentu.
Porada na koniec: Kupując wolnostojącą skrzynkę na listy, zwróć uwagę na normę DIN EN 13724 (standard skrzynki na listy). Gwarantuje najlepszą jakość dzięki przetestowanym materiałom.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here