Garden party: tych 5 rzeczy nie powinno zabraknąć ”,

Dopasuj również jedzenie do motta. Przesilenie letnie w Szwecji tradycyjnie je się młode ziemniaki, marynowane śledzie, sos śmietanowy ze świeżym koprem, pieczywo chrupkie i ser.

Zdjęcie: iStock / knape

2. Napoje owocowe i bezalkoholowe

Oprócz jedzenia, które powinno być dostępne w wystarczających ilościach, nie powinno oczywiście zabraknąć napojów. Od Ciebie zależy, czy sam przygotujesz koktajle, czy po prostu ustawisz cynkową wannę wypełnioną różnymi napojami, z których goście mogą sobie pomóc. Napoje owocowe jak poncz idealnie komponują się z latem. Ale ważne są też opcje bezalkoholowe i wystarczająca ilość wody na bardzo upalne dni.

Oprócz napojów alkoholowych niezbędne są opcje bezalkoholowe i wystarczająca ilość wody na bardzo upalne dni. 

Zdjęcie: living4media / Heil, Katja

3. Zrównoważona zastawa stołowa

Jeśli wieczorem robi się trochę bardziej dziko, właściwe dania zwykle nie są najlepszą opcją. Zbyt denerwujące, gdy coś się zepsuje. Ale w dzisiejszych czasach nie chcesz też oglądać plastikowych talerzy i plastikowych słomek. Istnieją teraz lepsze alternatywy wykonane z papieru, trzciny cukrowej lub drewna.

Możesz również zwrócić uwagę na zrównoważony rozwój podczas dekoracji w ogrodzie lub na tarasie.

4. muzyka

Impreza w ogrodzie stoi lub upada przy muzyce. Na przykład, nawet jeśli sam mógłbyś słuchać techno przez cały dzień, prawdopodobnie niekoniecznie dotyczy to wszystkich gości. Przygotuj więc listę odtwarzania z wyprzedzeniem, abyś nie musiał ciągle zmieniać muzyki podczas imprezy. Na przykład letnie hity ostatnich lat zawsze wprawiają w dobry nastrój i zachęcają do świętowania. Na imprezie tematycznej muzyka może oczywiście również odzwierciedlać temat.

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów tutaj Dekoracja Planowanie przyjęcia w ogrodzie: Jak zainspirować swoich gości! Planując przyjęcie w ogrodzie, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Dzięki naszym wskazówkom i pomysłom impreza odniesie prawdziwy sukces.

5. Plan B

O ile nie możesz się doczekać własnego garden party i wolisz nie myśleć o deszczu, czasami po prostu nie masz szczęścia. Niemniej jednak zła pogoda nie jest powodem do odwołania całej imprezy. Planując zastanów się, jak sobie poradzisz w takiej sytuacji. Czy zapowiadany jest tylko mały prysznic, czy prawdziwa burza?? Masz możliwość ustawienia altany lub po prostu przeniesienia całej imprezy do ogrodu zimowego? Jeśli zaprosiłeś tylko kilku gości i wszyscy są elastyczni, możesz oczywiście przełożyć imprezę o kilka dni i wreszcie wspólnie cieszyć się słońcem.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here