Czyszczenie grzejników: 3 wskazówki, jak to działa”,

Dzięki płaskiej nasadce możesz również wyczyścić chłodnicę za pomocą wszechstronnego odkurzacza. Kurz jest po prostu odsysany. Jeśli nie masz pod ręką wąskiej nasadki do odkurzacza, jest pewien trik: umieść wilgotną szmatkę pod chłodnicą i użyj suszarki, aby wydmuchać kurz z grzejnika. Ściereczka zapobiega rozprzestrzenianiu się brudu po całym pomieszczeniu. Następnie możesz po prostu wyczyścić wilgotną ściereczkę.

Wskazówki dotyczące gospodarstwa domowego Jak prawidłowo sprzątać: 6 wskazówek dotyczących dokładnego czyszczenia łazienki Sprzątanie łazienki: Najlepsze domowe środki zaradcze Wskazówki dotyczące gospodarstwa domowego Czyszczenie grzejników: tak to działa

Wskazówka 3: szczotka chłodnicy chroniąca przed uporczywym zabrudzeniem

Jeśli chłodnica nie była czyszczona przez długi czas, należy użyć nieco cięższych pistoletów. Mówiąc prostym językiem: potrzebna jest szczotka do chłodnic. Te praktyczne pędzle z koziego włosia są dostępne w różnych długościach, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni model do każdego rodzaju grzejnika. Dzięki długiej rękojeści możesz dostać się do każdego rowka grzejnika, nieważne jak wąskiego, i wyczyścić go. Modele ekstra płaskie idealnie nadają się do czyszczenia grzejników rurkowych w łazience. Dostępne są również specjalne szczotki do grzejników z lamelami, które w większości posiadają nakładkę z mikrofibry, która zbiera brud i czyści przestrzenie między nimi.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here