Jesienne dekoracje w ogrodzie: 13 pięknych pomysłów ”,

Z pomocą owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, dynie czy pęcherzyca, możesz stworzyć ładną dekorację ogrodową, która wygląda wystarczająco dobrze do jedzenia. 

Uruchom galerię zdjęć 4 Pokaż wszystko

Heather stawia dojrzałe jabłka w centrum uwagi. Krawędź garnka zdobi kraciasta wstążka. 

Zdjęcie: Flora Press / Daniela Behr

Ta dekoracja stołu składa się z chropowatej drewnianej deski, na której na poduszkach z mchu ułożone są jabłka. Małe ozdobne jabłka i pojedyncze liście są rozmieszczone dookoła zgodnie z życzeniem.

Zdjęcie: Friedrich Strauss

Jabłka o czerwonych policzkach umieszcza się w wiklinowym koszu. W przypadku girlandy łodygi jesiennych liści, kwiatów lampionów i małych owoców róży są przymocowane do kilku elastycznych gałęzi za pomocą drutu, które następnie owija się wokół kosza.

Zdjęcie: Friedrich Strauss

Na drewnianej tacy z pojedynczymi przegródkami jabłka, gruszki, pigwy i ozdobne dynie stają się jesiennymi dekoracjami.

Zdjęcie: Friedrich Strauss

Przytulne oświetlenie na jesień

Niech Twój ogród lśni nawet w porze szarej i zapewnij przytulne źródła światła z oświetleniem z lampionów i świec. 

Uruchom galerię zdjęć 4 Pokaż wszystko

Czerwone sznurki dzikiego wina wokół dwóch lampionów. Dopasowane świece otaczają ozdobne jabłka, a krawędzie szkła zdobią kokardki z filcowych wstążek

Zdjęcie: Friedrich Strauss

Świeczniki z kłującego kasztanu stają się naturalną ozdobą stołu z kontemplacyjnym światłem. Aby to zrobić, skrop trochę wosku do otwartych misek i wciśnij świece na środek wciąż gorącego wosku.

Zdjęcie: Flora Press / Caroline Bureck

Pomiędzy jesiennymi owocami gruszek, kasztanów, pigwy i dębów, na wiklinowym talerzu pojawia się latarnia. Przestrzeń między zagnieżdżonymi kieliszkami zdobią liście klonu japońskiego.

Zdjęcie: Flora Press / Daniela Kunze

Latarnia ozdobiona gałązkami liściastymi i jagodami dzikiego wina i zawieszona na dolnej gałęzi drzewa zapewnia nastrojowe światło. Brakujące przeszklenie zostało po prostu zastąpione szkłem latarni.

Zdjęcie: MSL / Grit Knapps

Udekoruj liśćmi i jesiennymi roślinami

Pierwsze drzewa pozwoliły upaść jasnym kolorom. Jesienne liście, kasztany i inne sezonowe rośliny, takie jak dzika róża i ekscentryczne szyszki, są idealne do tworzenia jesiennych dekoracji do ogrodu.

Uruchom galerię zdjęć 5 Pokaż wszystko

Do naszyjnika nawlekasz na cienki drucik kolorowe liście, kasztany, kwiaty lampionu, żołędzie i owoce róży. Ostrożnie wywierć wcześniej otwory w kasztanach za pomocą wiertarki ręcznej.

Zdjęcie: Flora Press / Caroline Bureck

Owoce róży róży ziemniaczanej (Rosa rugosa), róży wielokwiatowej (Rosa multiflora) i róży alpejskiej (Rosa pendulina) prezentują się w jaskrawoczerwonych i pomarańczowych odcieniach. Gałęzie są wiązane i wiązane odrobiną mchu wzdłuż drucianego pierścienia, tworząc wieniec.

Zdjęcie: Friedrich Strauss

Z kiści owocowych dzikich róż i ekscentrycznych szyszek powstaje mały bukiet.

Zdjęcie: Friedrich Strauss

Jesienne liście mają mocne kolory od żółtego przez pomarańczowe do czerwonego. Za naczynie służy doniczka pokryta korą brzozową i owinięta sznurkiem. Pojedyncza pigwa dopełnia aranżację.

Zdjęcie: Friedrich Strauss

Martwa natura pod jabłonią: druciany kosz ozdobiony kolorowymi liśćmi winorośli i ozdobnymi jabłkami służy jako pojemnik do aranżacji z rozchodnikiem i turzycą. Na wierzchu połóż ozdobne lub jadalne dynie.

Zdjęcie: MSL / Grit Knapps CZYTAJ WIĘCEJ CIEKAWYCH ARTYKUŁÓW TUTAJ Rękodzieło druciarskie Dekoracja liści: Jesienny pomysł kreatywny Żywe trendy Jesienna dekoracja: Pomysły na umeblowanie na zimne dni Rękodzieło Liście druciarskie: Dekoracyjna jesienna dekoracja z szablonem

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here