Zrób swój własny jesienny wieniec: 10 najlepszych majsterkowiczów

"Pani. Greenshouse pozostała na ziemi podczas robienia tego jesiennego wieńca: zebrała swoje materiały na spacer, nie potrzebuje żadnych narzędzi ani drutu. Przeplata kwiaty i jagody chmielowymi wąsami, które świetnie się trzymają. A kiedy kwiaty zwiędną, może wykorzystać wieniec jako blankiet na Boże Narodzenie. Kolejny pomysł na majsterkowanie już kusi.

8. miejsce: przemyślane klasyki

Erika i dynia - to połączenie nie jest nowe! Niemniej jednak „love2hygge” udowodniła swoją oryginalność, gdy sama wykonała jesienny wieniec. Tkając osty, suszoną nawłoć i żyto, przełamuje kształt tradycyjnych wieńców i nadaje swojej pracy ekscytujący, a jednocześnie bardzo naturalny wygląd.

Ranga 7: wiejski urok

„Deko Hus” również pracuje ze zbożem do swojego własnoręcznie wykonanego jesiennego wieńca z lawendą, przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka. Czytelnik zajmujący się ogrodnictwem zidentyfikuje oczywiście markizy jako drżącą trawę. Lawenda jest teraz dostępna we własnym ogrodzie tylko wtedy, gdy możesz ją rozkwitnąć późnym latem - w przeciwnym razie zapytaj miejscową szkółkę. W swoim filmie możesz zobaczyć, jak realizuje pomysł na majsterkowanie.

6 miejsce: Dla dzieci

Zając, jeleń i muchomor błąkają się po własnoręcznie wykonanych jesiennych wiankach z „Peppermint green”. Nawiązuje do najnowszego trendu zdobniczego ramek do haftowania i wykorzystuje naturalne materiały, takie jak gałązki i szyszki - miła odmiana! Ramki do haftowania sprawiają, że leśne sceny z postaciami wyglądają zupełnie inaczej niż kiczowato. A dzieci zawsze są szczęśliwe, gdy patrzą w okno. Osoby starsze są również mile widziane do robienia rękodzieła!

5 miejsce: Hortensje są koniecznością

Hortensje są jednymi z najpopularniejszych kwitnących latem i jesienią, więc zdecydowanie musisz znaleźć się w naszej pierwszej dziesiątce. "Pani Greenery " zrobiła z tego wspaniały wieniec. Świetnie nadaje się również do suszenia i daje długotrwałą przyjemność. Instrukcje dotyczące tego znajdują się w filmie.

4 miejsce: Jesienny wianek w skandynawskim stylu

Minimalizm i prosta powściągliwość charakteryzują ten niezwykły jesienny wianek. Wspaniale pasuje do skandynawskiego salonu lub stanowi wyraźną deklarację w nowoczesnym domu. "Hammama" wykonuje liście przy pomocy prawdziwych znalezionych przedmiotów i odrobiny plasteliny, a następnie przykleja je pistoletem do gorącego kleju na dwóch różnych rozmiarach ramek do haftu. Dodatkowo umieszczony jest piękny przedmiot dekoracyjny, a dekoracja ścienna przykuwa uwagę wszystkich.

III miejsce: trzy w jednym

Jedno jest pewne: jeśli chcesz sam zrobić jesienne wianki w 2020 roku, nie unikniesz filigranu. Trend „mniej znaczy więcej” nie kończy się na bujnych, imponujących wiankach na drzwi. Zwłaszcza jesienne wianki zawsze charakteryzowały się obfitością i imponującym charakterem, ale w tym roku są znacznie bardziej powściągliwe. Całkowicie mile widziany rozwój, który wylewa się ze sceny rzemiosła ślubnego i może jeszcze przez jakiś czas wytrzymać.

II miejsce: odwaga do (w)doskonałości

"W połowie? „Chcesz mimowolnie zapytać o następny projekt DIY. Ale nie, „brutalne kwiatki” nie miały ochoty kończyć bujnego jesiennego wieńca – gra z oczekiwaniami działa tak dobrze, że pomysł kreatywny widzimy na drugim miejscu w naszej pierwszej dziesiątce. 

1 miejsce: wiecznie piękne

I oto nasz zwycięzca w pierwszej dziesiątce jesiennych wieńców i jednocześnie oryginał ze sceny dekoracji ślubnych: Pomysł DIY z „Miss K. mówi tak”. Ozdoba na drzwi lub ścianę, która pięknie wygląda nie tylko jesienią. Dzięki suszonym kwiatom prosty i filigranowy wygląd pozostaje na zawsze świeży. Uczta dla oczu dla wszystkich romantyków.

Zdobądź chęć zrobienia własnego jesiennego wieńca? Tutaj mamy dla Ciebie przewodnik. Dzięki tej indywidualnej kopii na drzwi, ścianę lub okno wszyscy zainspirujecie.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here