Kompaktowe speedstery: Hoverboardy w porównaniu testowym ”,

Hoverboardy są zwykle zasilane bateriami litowo-jonowymi. Ich wydajność determinuje zasięg, prędkość maksymalną i osiągi. Przy zbyt małej mocy Twoja deska nie będzie w stanie poradzić sobie ze stromym wzniesieniem. Rozmiar opon z kolei określa, gdzie możesz użyć deski: im trudniejszy teren, w którym chcesz jeździć, tym większe powinny być opony. Ze względu na wagę użytkownika ważne jest nie tylko maksimum, ale - zwłaszcza jeśli dzieci mają korzystać z e-boardu - minimum. Ponieważ czujniki żyroskopu, który służy do poruszania i sterowania hoverboardem, działają tylko od pewnego obciążenia.
Jeśli deskorolka jest przeznaczona dla dzieci, ważna jest waga gadżetu: bo trzeba go nosić od czasu do czasu. Modele ciężkie mogą ważyć 15 kilogramów i więcej. Intuicyjna aplikacja do sterowania funkcjami jest wygodna. W odniesieniu do oświetlenia obowiązuje zasada: kolorowe jest piękne, ale naprawdę ważne są tylko reflektory przymocowane z przodu. Potrzebujesz tego, aby oświetlić trasę w złych warunkach oświetleniowych.
Jeśli wolisz zrezygnować z brokatowych diod LED, spójrz i nasze porównanie testów skuterów. A jeśli chcesz trenować w domu z ulubionym rowerem w mieszkaniu polecamy trenażer rolkowy. 

Hoverboardy w porównaniu testowym 2021: Nasza ocena

Zanim wyruszysz w drogę, aby cieszyć się nową wolnością, musisz podjąć trudną decyzję dotyczącą odpowiedniego modelu. Zbieramy opinie ekspertów z portali porównawczych i oceniamy raporty z doświadczeń na Amazon. Daje to wszystkie istotne informacje o pięciu popularnych hoverboardach dla bardzo różnych wymagań.

Tabela testowa

  Maksymalna wydajność-
prędkość-
asortyment Zalety Wady

Bluewheel
HX310s

2x
350 watów
15 km / h 10 do 15 km
 • Bezpieczeństwo-
  Aplikacja dla
  dzieci
 • wzrost
  Zasięg
 • bardziej zintegrowany
  głośnik
 • Problemy
  z
  Aplikacja-
  posługiwać się

Kolorystyka
A8

2x
350 watów
12 do
15 km / h
15 km
 • Samego siebie-
  Balansowy-
  funkcjonować
  dla początkujących
 • dobry występ
 • liczny
  Opcje kolorystyczne
 • brak aplikacji
 • sporadycznie
  zły
  przetwarzanie

Tablica Mark
Z29

2x
350 watów
15 km / h 15 km
 • Niska
  waga
 • do
  Hoverkart
  przebudować
 • mechaniczny
  Bezpieczeństwo-
  cechy charakterystyczne
 • brak aplikacji
 • Silnik pracuje
  gorąco szybko

RCB
Unosić się-
deska

2x
350 watów
12 km/h 20 km
 • bardzo łatwe
 • Równowaga własna-
  funkcjonować
 • wzrost
  Zasięg
 • Prędkość-
  alert zdrowotny
  podatne na błędy
 • siła
  Przyśpieszenie-
  nachylenie

Bluewheel
HX510
Poza drogą
Unosić się-
deska

k. A. 16 km / h 10 km
 • solidny i
  wytrzymały
 • wszechstronny
  Aplikacja-
  sterowniczy
 • Poza drogą-
  Opony
 • wysoka
  waga
 • ograniczony
  Zasięg

Zwycięzca testu w porównaniu z hoverboardem: Bluewheel HX310s

Dwa silniki elektryczne generują 350 watów z akumulatorów litowo-jonowych i na pierwszy rzut oka napędzają naszych najlepszych kandydatów. Hoverboard Bluewheel HX310s przyspiesza do 15 kilometrów na godzinę, zasięg wynosi - w zależności od nawierzchni i stylu jazdy - maksymalnie 15 kilometrów. Deska balansowa ma 6,5-calowe opony z pełnej gumy i waży 11,5 kilograma, nieco więcej niż średnia w porównaniu testowym hoverboardu. Dzięki kompatybilności z Bluetooth zintegrowany głośnik zapewnia rozrywkę podczas jazdy, chociaż niektórzy klienci Amazon mieli problemy z używaniem zarówno Bluetooth, jak i aplikacji. Liczne środki ostrożności sprawiają, że Bluewheel jest idealnym jednośladem dla dzieci i początkujących. Oprócz automatycznego wyłączania w przypadku upadku, który jest wyróżniony gwiazdką, są to funkcje aplikacji, które pozwalają rodzicom ograniczyć maksymalną prędkość nawet podczas jazdy. Jeśli Bluewheel jest przeznaczony dla dzieci, ważne jest, aby czujniki żyroskopowe mogły rozpoznać kierowcę, musi on ważyć co najmniej 20 kilogramów.

Bluewheel HX310s w lustrze testowym

Raporty z testów.de chwali wysoki zasięg i tryb bezpieczeństwa i daje mu 1,9. Dla porownania.org, Bluewheel jest bestsellerem, ocenionym na "dobry". Gwiazda jest pod wrażeniem mechanizmów ochronnych. Klienci Amazon przyznają średnio 4,1 gwiazdki.

Zwycięzca ceny do wydajności w porównaniu testowym hoverboardu: Colorway A8

Nasz zwycięzca w zakresie ceny i wydajności ma podobną wydajność i zasięg do topowego modelu firmy Bluewheel. Colorway A8 jest odpowiedni dla dzieci od 20 kilogramów i dorosłych do 100 kilogramów. Możesz osiągnąć maksymalnie od 12 do 15 kilometrów na godzinę. Ciężar deski jest nieco mniejszy niż Bluewheel i znajduje się w środku naszego przeglądu. Szczególnym plusem hoverboardu Colorway jest funkcja samobalansowania. Według portalu testowego Süddeutsche Zeitung pozwala w szczególności początkującym łatwo wspiąć się na deskę, ponieważ kompensuje ruchy niedoświadczonych i odpowiednio chwiejnych jeźdźców. Produkt działa dobrze, ale czasami klienci Amazon krytykują poszczególne błędy przetwarzania. Zwłaszcza dzieci i młodzież z pewnością znajdą odpowiedni projekt z bardzo dużego wyboru kolorów. Jeśli chcesz zachować kontrolę nad E-Boardem, podczas gdy Twoje dzieci z niego korzystają, Colorway może nie być odpowiednim modelem. Nie ma aplikacji sterującej.

Kolorystyka A8 w testowym lusterku

porównanie.org wymienia również tablicę jako zwycięzcę ceny za wydajność, wynik końcowy: "dobry". Z gwiazdką, wybór kolorów i opony z pełnej gumy Colorway A8 są przekonujące. Süddeutsche pozytywnie podkreśla funkcję samobalansowania. Klienci zauważają sporadyczne błędy przetwarzania na Amazon, ale przyznają średnio 4,3 na 5 gwiazdek.

Inne dobrze oceniane hoverboardy w porównaniu testowym

Dla tych, którzy wciąż szukają, poniżej ponownie prezentujemy trzy hoverboardy. Jeden można przekształcić w gokarta, jeden model jest szczególnie odpowiedni dla najmłodszych, a jeden nie więdnie w terenie.

Przeczytaj więcej interesujących artykułów testowych tutaj Wskazówki dotyczące gospodarstwa domowego Gib Gummi: Hulajnogi dla dzieci w porównaniu testowym Wskazówki dotyczące gospodarstwa domowego Najpopularniejsze kaski rowerowe z testów z 2021 r. Wskazówki dotyczące gospodarstwa domowego Pięć najlepszych modeli rowerów biegowych dla dzieci w porównaniu testowym

Markboard Z29: Radość z jazdy na trzech kołach

Hoverboard Z29 firmy Markboard jest prawie identyczny z Bluewheel i Colorway pod względem wydajności, zasięgu i prędkości maksymalnej. Ale szczególnie wyróżniają go dwie właściwości. Z jednej strony jest bardzo lekki: waży zaledwie 8 kilogramów, nawet starsze dzieci mogą wygodnie nosić deskę. Co najważniejsze, tablica jest wyposażona w ramę gokartową. To zamienia Twowheel w trójkołowiec z siedzeniem. Następnie jest sterowany za pomocą uchwytów po bokach, które aktywują czujniki. Dla początkujących dostępna jest funkcja samobalansowania. W celu ochrony silnika, który według niektórych doświadczeń może szybko się przegrzać, producent wbudował zabezpieczenie przeciążeniowe.

Markboard Z29 w lustrze testowym
Gwiazdka podkreśla mechanizmy ochrony silnika w Markboard Z29. Funkcja samobalansowania przekonuje w Süddeutsche. porównanie.ocena organizacji "dobry". Na Amazonie jest średnio 4,5 na 5 gwiazdek, jedyną krytyką jest to, że silnik szybko się przegrzewa.

Hoverboard RCB: szczególnie odpowiedni dla początkujących

Model RCB jest krzykliwy, ma połączenie Bluetooth, a nawet zintegrowane głośniki. Ale nie tylko te właściwości sprawiają, że hoverboard jest szczególnie odpowiedni dla początkujących i dzieci. Maksymalna prędkość jest ograniczona do 12 kilometrów na godzinę, powyżej której rozlega się alarm dźwiękowy. Niektórzy klienci Amazona zwracają uwagę, że od czasu do czasu pojawia się to również zbyt wcześnie. Według portalu testowego Süddeutsche funkcja samorównoważenia stabilizuje urządzenie podczas wspinaczki. A ważący mniej niż 8 kilogramów RCB jest na pierwszy rzut oka najlżejszym modelem. Ostrożność jest wymagana tylko z jednym: hoverboard przyspiesza stosunkowo szybko.

Hoverboard RCB w lusterku testowym
W Süddeutsche hoverboard RCB zdobywa punkty dzięki wydajności i funkcjom bezpieczeństwa. porównanie.org pozytywnie wyróżnia opony antypoślizgowe i ocenia je na "dobry". Na Amazonie jest średnio 4,5 na 5 gwiazdek, przy czym gwałtowne przyspieszenie jest zauważalne negatywnie.

Bluewheel HX510: Na wycieczki w terenie

Dzięki 8,5-calowym oponom i terenowemu bieżnikowi hoverboard Bluewheel HX510 obiecuje prawdziwe możliwości w terenie. Twowheel nie jest w żadnym wypadku przeznaczony tylko dla profesjonalistów. Funkcja automatycznego balansu ułatwia rozpoczęcie pracy, a aplikacja z rozbudowanymi funkcjami umożliwia indywidualne sterowanie. Producent nie podaje żadnych informacji na temat osiągów, ale podkreśla, że ​​ze względu na konstrukcję silnika przewyższa o połowę obecne modele. Bluewheel porusza się z prędkością do 16 kilometrów na godzinę. Jego zasięg wynosi 10 kilometrów, czyli mniej więcej tyle, ile można dostać na jednym ładowaniu akumulatora. Według raportów z testów.Jednak model jest szybko ładowany. O solidnej konstrukcji świadczy maksymalne obciążenie: przy 120 kilogramach jest znacznie wyższe niż u wszystkich konkurentów w tej dziedzinie. Ze względu na wysoką wagę 13,5 kilograma HX510 jest prawdopodobnie trochę za ciężki dla dzieci.

Bluewheel HX510 w lusterku testowym
Z gwiazdą funkcja automatycznego balansu Bluewheel HX510 jest na pierwszym planie. W porównaniu.org wystawia ocenę "dobry". Raporty z testów.de model jest trochę za ciężki, chwalone są za to wykonanie i obsługę. Na koniec jest 1,6. Recenzje na Amazon czasami mówią o słabych bateriach i problemach z aplikacją, ale płyta otrzymuje średnio 4,4 na 5 gwiazdek.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here