Udekoruj za darmo lub tanio: 8 kreatywnych pomysłów”,

Tańsze niż ramki do zdjęć? taśma Washi! Więc w ścianie nie ma dziur. Zamiast zdjęć możesz też wypełnić te „ramki do zdjęć” roślinami.

Zdjęcie: living4media / Studio27neun

Upcykling słoika z dżemem do świecy

Istnieje niezliczona ilość sposobów na wyczarowanie ozdobnej świecy z pustego słoika po dżemie. Na przykład, owijaj wokół niego stare książki i wycinaj je w wybrany przez siebie kształt w regularnych odstępach czasu, aby światło świec mogło prześwitywać. Alternatywnie możesz ozdobić szklankę taśmą washi, owinąć wstążką lub wypełnić około jedną trzecią ziarnami kawy, na której następnie kładziesz świeczkę do herbaty.

Za dobre na śmieci: słoiki po dżemie to świetny sposób na zrobienie świecy, na przykład takiej.

Zdjęcie: living4media / Rüggeberg, Thordis

DIY papierowa girlanda

Czy to wzorzysty karton, wczorajsza gazeta, czy strony starych książek: na pewno masz w domu materiał, z którego można zrobić łańcuszek na proporczyk. Wystarczy złożyć papier na środku, wyciąć kilka trójkątów z krawędzią zagięcia jako najkrótszą stroną, ułożyć je wewnętrzną krawędzią na sznurku tak, aby otwarty koniec trójkąta zwisał w dół i skleić złożony papier wokół niego do zamocowania na sznurku. Jeśli chcesz, możesz również użyć stempla z motywem, aby wbić gwiazdkę lub serce w dolne końce trójkątów.

Łańcuszek na chorągiewkę powstaje w mgnieniu oka i upiększa ścianę jako bezpłatna ozdoba.

Zdjęcie: living4media / Rüggeberg, Thordis

Tinker niedroga etażerka

Jeśli chcesz mieć więcej miejsca do przechowywania w kuchni lub odkryłeś ładne, ale bezużyteczne naczynia na pchlim targu, dzieli Cię tylko godzina od niedrogiej dekoracji. Tutaj pokażemy Ci, jak stworzyć niepowtarzalną etażerkę w stylu vintage z talerzy, filiżanek, kubków na jajka i nie tylko. rękodzieło.

Ta etażera przyciąga wzrok i można ją łatwo wykonać samodzielnie ze zużytych naczyń.

Zdjęcie: Panduro Hobby

Napis wykonany z drutu

Czasami możesz wydać fortunę na napisy jako dekorację ścienną - lub możesz po prostu zrobić to sam tanio. Aby to zrobić, zapisz żądane słowo kursywą na arkuszu DIN A4 lub DIN A3. Następnie wygnij drut o grubości co najmniej 3 milimetrów na szablonie, aby pasował do Twojego słowa. Gotową pracę możesz przybić do ściany, przymocować taśmą washi lub przymocować kawałek drutu jako łodygę, aby móc oprzeć druciany napis o ścianę lub włożyć do doniczki.

Słowo „miłość” nie jest trudne do wygięcia.

Zdjęcie: iStock/clu

Przetwarzanie pustej puszki po napojach w wazon

Większość puszek nie wygląda zbyt dekoracyjnie, ale łatwo to zmienić! Zanim zamienisz pusty pojemnik w niedrogi pomysł na dekorację, powinieneś go najpierw dokładnie wypłukać i wysuszyć. Następnie pomaluj puszkę całkowicie farbą w sprayu. Z bielą szlachetnieje. Ci, którzy ozdabiają je złotymi akcentami, są modni - bardzo popularne są ozdoby o metalicznym wyglądzie. Można to zrobić na kilka sposobów: albo wybijasz kółka ze złotej folii samoprzylepnej, używasz samoprzylepnych tatuaży - znanych również jako tatuaże flash - lub złotego liścia. Nawiasem mówiąc, ten pomysł na dekorację idealnie pasuje do fototapety w stylu lat 20. (patrz poniżej), którą podarujemy Ci, jeśli masz do 29 lat. Maj 2020 zapisz się do newslettera domu.

Tutaj puszki, ozdobione samoprzylepnymi tatuażami, samoprzylepną folią i złotym listkiem, otrzymały nowe przeznaczenie jako dekoracyjne wazony.

Zdjęcie: living4media / Algermissen, Astrid

Udekoruj książkami za darmo

Książki są tylko do czytania? Żartujesz sobie? Mówisz tak poważnie?! Istnieje nawet nazwa własna dla prac, które są również przeznaczone do celów dekoracyjnych: Coffee Table Books. Są to głównie książki ilustrowane lub inne książki z dużą ilością zdjęć i niewielką ilością tekstu, które mają szczególnie ładną, ozdobną okładkę. Zajrzyj na swoją półkę z książkami, aby zobaczyć, czy możesz znaleźć kilka skoordynowanych kolorystycznie prac pasujących do wyposażenia! Najlepiej ułożyć kilka jeden na drugim i umieścić je na stoliku kawowym, stole w jadalni, stoliku nocnym, półce lub komodzie. Na dodatek możesz na przykład postawić wazon z kwiatami na stosie książek.

Jeśli masz na półce książki z ładnymi okładkami, możesz za ich pomocą udekorować swój dom za darmo.

Zdjęcie: living4media / Chiaratti, Ilaria living4media / Möller, Cecilia

Modne fototapety do bezpłatnego wydruku: prezent dla subskrybentów newslettera

Jeśli chcesz nowocześnie zaaranżować swoje mieszkanie, możesz polegać na modnych fototapetach. Zainspirowani trendami 2020, stworzyliśmy trzy różne obrazy do wydrukowania. Jeśli chcesz je mieć, po prostu zasubskrybuj do 29. maj 2020 dom.de-biuletyn. 30. Zdjęcia zostaną wysłane w formacie PDF w maju, więc wystarczy je wydrukować. Oczywiście otrzymają go również ci, którzy już zapisali się do newslettera.

Ta fototapeta wprowadza Ryczące lata 20 do mieszkania i wspaniale komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w modnym złocie. Tutaj możesz do 29. maj 2020 dom.Zapisz się do newslettera, aby otrzymać zdjęcie do wydrukowania i powieszenia.

Zdjęcie: Das Haus & iStock / Bulgac

Ta fototapeta idealnie wpasuje się w pomieszczenie z dużą ilością roślin, urządzone w stylu miejskiej dżungli. Im bardziej zielony, tym lepiej! Zapisz się do domu.biuletyn do 29. Maj 2020 do wydrukowania zdjęcia 30. Może zostać wysłany.

Zdjęcie: Das Haus & iStock / Bulgac

W tej fototapecie uwzględniliśmy dwa aktualne trendy: Classic Blue – kolor Pantone roku 2020 – oraz geometryczne kształty, które swoją symetrią wnoszą spokój do codziennego chaosu. Aby otrzymać mural, po prostu zasubskrybuj do 29 kwietnia. maj 2020 dom.de-biuletyn.

Zdjęcie: Das Haus & iStock / Bulgac

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here