Stwórz własną tablicę notatek: DIY z instrukcjami ”,

Potrzebujesz tylko kilku materiałów na tablicę memo.

Zdjęcie: Grit Knapps / Prod.: Michaela Silk i Simone Stiefvatter / MSL

Jak samemu zrobić tablicę notatek

Krok 1

Przytnij tkaninę i mrugnięcie tak, aby wystawały co najmniej 8 cm poza panele z każdej strony. Po prostu odetnij rogi (patrz zdjęcie poniżej). Następnie złóż dłuższe krawędzie materiału i mrugnięcia po 4 cm, a następnie złóż ponownie. Pociągnij mocno i zszyj. Zrób to samo z krótkimi krawędziami. Złóż rogi, aby nie było już widać żadnej otwartej krawędzi materiału.

Przytnij tkaninę i stabilizator na wymiar, a następnie mocno je zszyj. 

Zdjęcie: Grit Knapps / Prod.: Michaela Silk i Simone Stiefvatter / MSL

krok 2

Rozłóż taśmy ozdobne na desce, mocno je zaciągnij i również zszyj. Miejsca ułożenia pasków jeden na drugim mocujemy gwoździami tapicerskimi. Jeśli chcesz, aby tablica była na ścianie, nadal musisz przymocować wieszaki z tyłu.

Dzięki gwoździom tapicerskim możesz uzyskać indywidualny wygląd, a tym samym zadbać o to, aby wszystkie nuty dobrze się trzymały. 

Zdjęcie: Grit Knapps / Prod.: Michaela Silk i Simone Stiefvatter / MSL

Rozmiar, kolor czy kształt – tablica memo daje wiele możliwości projektowania. Jeśli nie chcesz używać gwoździ tapicerskich, możesz po prostu użyć gumek. Mocno naciągnięte, zapewniają również dobre trzymanie wspomnień i kart.

Gumki mogą być również używane do tablicy memo zamiast gwoździ tapicerskich.

Zdjęcie: Grit Knapps / Prod.: Michaela Silk & Simone Stiefvatter / MSL Może zainteresuje Cię także Rękodzieło Zbuduj swój własny stolik kawowy: instrukcje dla majsterkowiczów ze zdjęciami Udekoruj 8 pomysłów na majsterkowanie za pomocą rattanu, rattanu i wikliny Rękodzieło Zrób to sam: po prostu zrób kulki do kąpieli

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here