Dzięki dobremu zaplanowaniu Twojej osobistej wymarzonej kuchni ”,

Kiedy strefa dzienna, jadalnia i kuchnia zlewają się ze sobą, nieuchronnie zauważasz wszystko, co dzieje się w tym pomieszczeniu: wszystkie hałasy, wszystkie zapachy, a także bałagan w kuchni, którego nie da się już po prostu ukryć otwierając drzwi. Ale otwarta kuchnia ma też swoje zalety - szczególnie dla młodych rodziców: zawsze możesz mieć oko na małe, bawiące się dzieci, a otwarty projekt jest również znacznie bardziej komunikatywny pod innymi względami.
 

W tym odcinku HAUSFREUNDE, Gaby Miketta, redaktor naczelna magazynu DAS HAUS, rozmawia ze swoim kolegą Gunnarem Brandem, szefem działu budownictwa i renowacji.

Zdjęcie: DOM

Zamknięte lub otwarte: przed renowacją lub budową należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Na przykład na wczesnym etapie możesz zdecydować się na kształt kuchni, taki jak popularny kształt litery U. Jest to ważne dla przyłączy wody i prądu, które trudno później zmienić. W tym odcinku naszego podcastu dowiesz się, co jest jeszcze ważne, zanim zaplanujesz nową kuchnię lub upiększysz starą kuchnię i dlaczego warto pomyśleć o tzw. trójkącie kuchennym.
 

Więcej odcinków naszego podcastu Kitchen Small Kitchen znajdziesz tutaj? Dzięki tym sztuczkom może być wygodnie! Bedroom Podcast odcinek 20: Sypialnia to nie szafa! Żywe trendy Tak żyje aktorka Saskia Vester

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here