Z „obietnicą opiekowania się”: teraz przejdź na hybrydę Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid!

Samochód z napędem hybrydowym typu plug-in, który może być zasilany energią elektryczną i benzyną, dokładnie odpowiada naszemu pragnieniu nowoczesnej i współczesnej mobilności. Eclipse Cross Plug-in Hybrid firmy Mitsubishi jest czysto elektryczny na wszystkich codziennych trasach. Idealny na typowe codzienne wyjazdy. Na stacjach szybkiego ładowania osiąga dobrą 80-procentową pojemność baterii w około 25 minut. Energia jest odzyskiwana poprzez rekuperację i magazynowana w akumulatorze. Silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra poradzi sobie w dłuższych podróżach, np. na wakacjach. Wszechstronne, udane połączenie – dla nowoczesnych wrażeń z jazdy.

Wywiad z dyrektorem zarządzającym Mitsubishi Wernerem Frey

Dyrektor zarządzający Mitsubishi Werner Frey w rozmowie z DAS HAUS.

Zdjęcie: Mitsubishi

Dyrektor zarządzający Mitsubishi, Werner Frey, wyjaśnia, w jaki sposób lokalny dealer Mitsubishi może pomóc w rozpoczęciu pracy z elektromobilnością - oczywiście w najdrobniejszych szczegółach.
 

Panie Frey, przejście na e-mobilność działa lepiej z odpowiednią pomocą, prawda??

Dokładnie tak. Ponieważ jest wiele do rozważenia i zaplanowania. Łatwiej jest, gdy możesz polegać na profesjonalistach, którzy wszystko śledzą. To jest nasza "zadbamy-obietnica".


Co obejmuje ta oferta?

Oferujemy koncepcje szyte na miarę i indywidualne doradztwo dla każdego klienta. Oznacza to: Niezależnie od konkretnych pytań i próśb – znajdziemy idealną odpowiedź. Od odpowiedniego kabla ładującego do domu i w podróży, po odpowiednią taryfę za energię elektryczną i chip do ładowania, dzięki któremu możesz łatwo ładować na całym świecie w przejrzystych i uczciwych cenach. Od ewentualnego finansowania do usługodawcy, który zorganizuje instalację Twojej własnej stacji ładowania Wallbox. Dzięki kompetentnym kontaktom u dealera Mitsubishi rozpoczęcie korzystania z elektromobilności jest łatwe i wygodne. Wszystkie produkty i usługi „Obietnica-my-troszczymy się o nas” są dostępne u wszystkich partnerów Mitsubishi w całych Niemczech.

3. Zawsze gotowy

W zależności od tego, gdzie ładujesz swój pojazd, będziesz potrzebować różnych kabli. W domu możesz użyć standardowego kabla dostarczanego przez gniazdo Schuko lub alternatywnie z opcjonalnym kablem Mode 3 do ściennej skrzynki w domu, który może być również używany na publicznych stacjach ładowania. Dealer Mitsubishi kompletuje wyposażenie. Pomaga w tym gniazdo 230 V w bagażniku - akumulator może służyć do zasilania urządzeń elektrycznych w ruchu.

4. Własna elektrownia

Systemy fotowoltaiczne są instalowane na wielu dachach i elewacjach. Duże moduły składają się z kilku ogniw słonecznych, zamieniają światło słoneczne na energię elektryczną. Maksymalna moc jest podana w kilowatach szczytowych (kWp). System o mocy 3 kWp odpowiada około 20 m2 i generuje około 2 kWp rocznie, w zależności od regionu i orientacji.700 kilowatogodzin (kWh) energii elektrycznej. Dzięki własnej energii elektrycznej możesz naładować swój nowy samochód elektryczny za pomocą odpowiedniego wallboxa. To się szybko opłaca, bo wynagrodzenie za zasilanie sieci jest teraz niskie. W ten sposób możesz dobrze wykorzystać energię elektryczną, którą sam wytworzyłeś.

Mitsubishi wspiera Cię w przebudowie domu na samochód elektryczny - w tym gniazdko w bagażniku, wallbox do garażu i umieszczenie instalatora.

Zdjęcie: Mitsubishi

5. Dotknij punktu

Mitsubishi Wallbox jest instalowany w garażu lub wiaty garażowej, aby zaoszczędzić miejsce - i szybko naładować pojazd. Dealer Mitsubishi ma odpowiednią skrzynkę ścienną gotową na wszystkie wymagania, a także organizuje instalację dla elektryka. Wydajna skrzynka ładująca jest podłączona do prywatnego źródła zasilania. Ładuje się szybko, bezpiecznie i kwalifikuje się. Dzięki taryfie Mitsubishi na zieloną energię elektryczną dla gospodarstw domowych możesz ładować swój samochód 100-procentową zieloną energią elektryczną za pomocą wallboxa.

Premia za innowacyjność

Przesiadając się na e-samochód możesz skorzystać z dopłat. Dla pojazdów o cenie netto poniżej 40.000 euro i z napędem hybrydowym, takim jak Eclipse Cross Plug-in Hybrid (rekomendowana cena detaliczna 39.890 euro) dostajesz 4.500 euro premii ekologicznej od państwa. Ponadto Mitsubishi wspiera Cię dodatkową premią za mobilność elektryczną w wysokości kolejnych 4.500 euro. Więc oszczędzasz 9.000 euro! Informacje i wnioski o premię środowiskową można uzyskać w Federalnym Urzędzie Gospodarki i Kontroli Eksportu (BAFA) na stronie www.bafa.de. Dealer Mitsubishi może pomóc w procesie składania wniosków - i zna dostępne lokalnie programy subsydiów. 

Bonus elektryczny składa się z 4.500,00 EUR premia za elektryczną mobilność Mitsubishi plus 4.500,00 EUR stan. Premia za innowacyjność. Dokładne warunki na www.elektryczny bestseller.de.
NEDC (Nowy europejski cykl jazdy) Metoda pomiaru ECE R 101. Eclipse Cross Plug-in Hybrid Całkowite zużycie: Zużycie energii (kWh / 100 km) łącznie 19,3. Zużycie paliwa (l / 100 km) w cyklu mieszanym 1,7. Emisja CO2 (g/km) łącznie 39. Klasa efektywności A+. Rzeczywiste wartości zużycia energii elektrycznej/paliwa lub zasięgu zależą od indywidualnego stylu jazdy, warunków drogowych i drogowych, temperatury zewnętrznej, zastosowania klimatyzacji itp., może to zmniejszyć zasięg. Wartości zostały wyznaczone zgodnie z nowym cyklem badań WLTP i przeliczone na poprzednią metodę pomiaru NEDC.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here