Kolor złamanej bieli: tworzenie nowoczesnej przytulności ”,

Kolory off to z reguły kolory, które nie są tak jasne lub wyraźne jak najsilniejsze, najbardziej intensywne odcienie koloru. W przypadku bieli złamanej biel jest szara lub lekko beżowa. W związku z tym mają złamany stopień bieli, który ma tendencję do podwyższania odczuwanej temperatury pokojowej, podczas gdy jasna biel lub śnieżnobiała z ich mocno wystającymi odcieniami niebieskiego i błyszczącymi efektami nie mogą być z nimi porównywane i raczej chłodzą odczuwaną temperaturę pokojową. 

Do czego mogę użyć białawej farby??

Od bielizny, przez ubrania na co dzień, po suknie ślubne, Off White podbija świat mody. Oczywiście trend nie wykracza poza branżę meblową i dekoracyjną: talerze, świeczniki, miski, komody, przytulne przedmioty na sofę, a nawet poszewki na kołdry, stoliki, pokrowce na krzesła, narzuty - Off White pasuje do prawie wszystkich przedmioty codziennego użytku. 
Pod względem aranżacji wnętrz Off White nadaje się do wszystkich pomieszczeń, które powinny mieć przytulną, przytulną i zachęcającą atmosferę. Złamana biel rozjaśnia pomieszczenie i sprawia, że ​​wydaje się większe. Wskazane jest zatem malowanie mniejszych pomieszczeń na kolor złamany biel lub pomieszczeń, w których mieszczą się masywne, wyraziste meble. Na przykład kuchnie wiejskie. Generalnie Off White dobrze komponuje się również ze stylem Boho, jak również ze stylem Shabby Chic, ponieważ istnieje spokojna podstawa, która nie kradnie mebla widowiska i nie rzuca się w oczy w pastelowych tonach. Ponadto kolory złamanej bieli można łączyć z intensywnymi kolorami ścian, takimi jak musztardowa żółć, bordo, rdzawe kolory czy czekoladowy brąz.
Zwłaszcza w starych budynkach kolor złamanej bieli oddaje ponadczasowe, klasyczne piękno takiego budynku w prawie wszystkich pomieszczeniach, gdyż stanowi doskonałą oprawę dla elementów sztukatorskich, starszych ościeży okiennych czy historycznych listew przypodłogowych, które nawet po renowacji , zawsze miej swój własny kolor. Jasna, nowoczesna śnieżnobiała byłaby tam tylko utrapieniem. Jak biaława ściana w industrialnym lofcie. Zderzenie stylu i koloru jest wstępnie zaprogramowane i bez względu na to, co do tego dodasz, nic nie będzie idealne i zawsze coś Ci będzie przeszkadzać.
 

Uruchom galerię zdjęć 5 Pokaż wszystko

Złamana biel doskonale łączy się z ciemnymi kolorami, takimi jak brąz. I to nie tylko jako kolor ściany czy sufitu, ale także jako niuans dla umywalek i akcesoriów.

Zdjęcie: living4media / Gibert, Maria

Czy to przyciągające wzrok obrazy, obrazy, czy ciekawa koncepcja dekoracji w jasnych kolorach: ściany i sufity w kolorze złamanej bieli stanowią dobrą podstawę do zademonstrowania własnej osobowości w sypialni.

Zdjęcie: living4media / Theurer, Christoph

Kuchnie wiejskie to idealne miejsce na złamaną biel. Kuchnia miażdży pokój, mimo że jest duża i ekspansywna, nie dlatego, że jest utrzymana w przyjaznej złamanej bieli. A drewniany sufit również emanuje przytulnością.

Zdjęcie: living4media / Bauer Syndication

Kolory złamanej bieli idealnie komponują się z meblami w stylu Shabby-Chich. Podkreślają efekt mebli i przedmiotów dekoracyjnych, nie kradnąc widowiska.

Zdjęcie: living4media / von Einsiedel, Andreas

Małe pomieszczenia sprawiają, że biała kolorystyka wydaje się większa, a także stanowi optymalną, nowoczesną bazę dla elementów sztukatorskich i ciemnych kolorów, takich jak szare ościeżnice w tym przypadku.

Zdjęcie: living4media / Scoffoni, Anne-Catherine

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here