Opel Crossland: stylowy kompaktowy SUV lub rodzinny, wszechstronny? Obie!

Oczywiście z samochodami jest tak samo, jak z tyle w życiu: decyduje pierwsze wrażenie - co nas sprowadza do tematu. Ponieważ decyzja ta powinna być bardzo łatwa dla wszystkich fanów odważnych i charakterystycznych projektów, niezależnie od perspektywy: z przodu Crossland prezentuje niepowtarzalną nową twarz marki, w tym Opel Vizor, który rozciąga się na cały przód pojazdu poniżej maska. Wyraźne stwierdzenie, które płynnie kontynuuje się w dynamicznym profilu i jest doskonale wykończone w pewnie zaprojektowanej tylnej części z centralnie umieszczonym napisem modelu. Nie do zapomnienia – a raczej: do przeoczenia – są przyciemnione tylne światła; podkreślają również charakterystyczny projekt oświetlenia Opla.
 

Uderzający i nie do pomylenia: z przodu nowy kompaktowy Opel Crossland nosi obecne oblicze marki, podobnie jak Opel Vizor.

Zdjęcie: Opel

..

inteligentny rdzeń

Z zewnątrz nowy Opel Crossland prezentuje się w niezwykły sposób. Ale tam, gdzie nie powinno to oznaczać chmielu lub góry, wewnętrzne wartości również muszą być prawidłowe; w końcu w codziennym rodzinnym biznesie liczy się nie tylko dobry wygląd. Otwórz więc drzwi do sprawdzenia praktyczności - a przede wszystkim niespodzianka: ponieważ chociaż pięciomiejscowy podjeżdża z wyjątkowo kompaktowymi wymiarami, we wnętrzu jest naprawdę dużo miejsca. Na przykład podstawowy rozmiar bagażnika ma pojemność 410 litrów, które można szybko przekształcić w 520 litrów dzięki dostępnej opcjonalnie tylnej kanapie, którą można przesuwać wzdłuż. Więc nic nie stoi na przeszkodzie kolejnej wycieczki z dziećmi i ich sprzętem. A w przypadku dużych lub bardzo dużych zakupów wystarczy złożyć tylne siedzenie, które można podzielić w proporcji 40/60 i cieszyć się dumną objętością 1.255 litrów. Pojazd użytkowy Schick?

(T) przestronna elastyczność: tylną kanapę Opla Crosslanda można złożyć w proporcji 60/40. Maksymalnie 1.255 litrów dostępnej przestrzeni bagażowej.

Zdjęcie: Opel

Trzy razy S

tak i nie! S w SUV-ie oznacza kilka mocnych stron nowego Opla Crossland. Z jednej strony sportowe wrażenia z jazdy: oprócz wysokoobrotowych i jednocześnie bardzo wydajnych jednostek benzynowych i wysokoprężnych (wszystkie Euro 6d) zapewnia to nowo opracowane podwozie i precyzyjny układ kierowniczy. Dzięki doskonałej równowadze zwinności i komfortu Opel Crossland czuje się jak w domu nawet na krętych wiejskich drogach; następny cel rodzinnej wycieczki może być trochę dalej. To prowadzi nas bezpośrednio do następnego S: wyrafinowanej koncepcji bezpieczeństwa tego niezawodnego, wszechstronnego urządzenia. Na pokładzie jest już wiele systemów bezpieczeństwa i wspomagania, od inteligentnego regulatora prędkości i ogranicznika po asystenta pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych. W razie potrzeby Crossland może być również wyposażony w system ostrzegania przed kolizją czołową, w tym automatyczne hamowanie awaryjne, a także wykrywanie pieszych, wyświetlacz przezierny, wykrywanie senności, a nawet panoramiczną kamerę cofania 180 stopni.
SO swszystkie 's sa!

Idealny stosunek ceny do premii

Komfort premium lub niedrogie? Możesz także zaoszczędzić sobie tego „lub” dzięki nowemu Oplu Crosslandowi. Wśród siedmiu dostępnych linii wyposażenia - począwszy od podstawowej wersji dla ekonomicznych 18.995 euro do wariantu Ultimate, który jest dostępny w uczciwej cenie 27.Zaczyna się 830 euro - prawie każdy powinien znaleźć swojego indywidualnego faworyta. Najważniejszymi elementami w szerokiej gamie funkcji są na przykład ergonomiczne aktywne fotele z certyfikatem AGR (Aktion healthy back e. V.), po stronie podwozia adaptacyjny system trakcji IntelliGrip z pięcioma trybami jazdy, które zawsze zapewniają bezpieczną przyczepność w zróżnicowanym terenie, a także Multimedia Navi Pro z nawigacją 3-D Europe i - oczywiście - inteligentną integracją ze smartfonem. Wprawdzie nie można uniknąć kilku decyzji podczas konfigurowania przyjaznego dla rodziny, wszechstronnego urządzenia, ale znacznie łatwiej jest wybrać między topem a topem.

Zaparkuj bez odwracania głowy: panoramiczna kamera cofania 180 stopni to tylko jedna z wielu funkcji premium dostępnych w nowym Oplu Crossland.

Zdjęcie: Opel

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here