Oryginalne prezenty fotograficzne: 3 proste pomysły do ​​wypróbowania ”,

Zbyt często spoglądamy na zegar w ciągu dnia. Zwłaszcza, gdy czas nie płynie, zawsze łapiemy się na tym. Dzięki poniższemu pomysłowi na rękodzieło możesz zapamiętać swoje ostatnie wakacje z każdym spojrzeniem w przyszłość. Wyjaśniamy, jak to działa tutaj.

Do pomysłu na rzemiosło, którego będziesz potrzebować

  • ładne zdjęcie lub wydruk zdjęć
  • płyta wiórowa i mechanizm zegarowy
  • permanentny wałek klejowy lub klej w sztyfcie

Z zegarem ściennym ze zdjęciami z łatwością osłodzisz czas.

Zdjęcie: tesa

Tak robi się zegar ścienny ze zdjęciem

Możesz kupić mechanizm od zegarmistrza już za dziewięć euro. Na przykład cienka płyta wiórowa nadaje się jako tarcza zegara. Po wybraniu materiału i formatu wykonaj pomiary i odpowiednio przytnij wydruk zdjęcia. Następnie przyklej papier wałkiem samoprzylepnym i zmontuj mechanizm zegarowy.
Wskazówka: Zdjęcia czarno-białe wyglądają jeszcze cenniej.

Więcej o prezentach na całe życie 10 najlepszych prezentów dla przyjaciół-ogrodników Rękodzieło Niebanalne pakowanie prezentów w postaci pieniędzy: 10 kreatywnych pomysłów

3. Miarka dziecięca z indywidualnymi zdjęciami

Dzieci cieszą się z każdego postępu, nawet jeśli urosły tylko kilka centymetrów. Każdy może trzymać się rozwoju miarą - zdjęciami nadajesz całości osobistego uroku.

Dzięki zasadzie ze zdjęciem zawsze wiesz dokładnie, jak Twoje dziecko wyglądało w przeszłości.

Zdjęcie: tesa

Do linijki do zdjęć będziesz potrzebować:

  • drewniany pasek
  • kolor
  • zdjęcia
  • kilka listew zasilających

Dobrze wiedzieć: Listwy zasilające można ponownie usunąć bez pozostawiania śladów.

Potrzebujesz tylko kilku materiałów, aby zrobić fotolinijkę.

Zdjęcie: tesa

Jak majstrować przy barze:

Pomaluj drewnianą listwę na wybrany kolor i przymocuj ją do ściany za pomocą wyjątkowo mocnych listew zasilających. Następnie zaznacz prostą linią na pasku rozmiar swojego dziecka (i jego przyjaciół). Nie zapomnij wpisać daty i nazwy na markerze, abyś mógł zobaczyć różnice w rozmiarach podczas następnego pomiaru. Przyklej odpowiednie zdjęcia obok poszczególnych danych pomiarowych. Więc ty i twoje dziecko zawsze wiecie, jak wtedy wyglądało.
Wskazówka: Kartonowe ramki nadają zdjęciom jednolity wygląd.

4. Spersonalizowany klosz do zdjęć

Czy nie byłoby miło, gdyby jakiś przedmiot przypominał nam wspaniałe chwile z dzieciństwa?? Pokażemy Ci, jak zamienić abażur i portret w pojedynczy element, który można również oddać dziadkom lub krewnym.

Stare wspomnienia z dzieciństwa lśnią nowym blaskiem jak abażur.

Zdjęcie: tesa

Jak umieścić własne zdjęcia na abażurze

Potrzebujesz tego

  • wydruk lub wydruk zdjęcia
  • prosty klosz
  • wałek klejący, najlepiej nietrwały

To zamienia zdjęcie w oryginalny prezent fotograficzny

Świecący prezent ze zdjęciem działa najlepiej, gdy zdjęcie obejmuje cały klosz. Zdejmij abażur i zmierz jego obwód. Dotnij wydruk swojego ulubionego motywu tak, aby pasował, przymocuj jedną stronę wydruku i nawiń motyw na cały klosz. Następnie sklej oba końce razem i ponownie przymocuj klosz do lampy - gotowe. Jeśli masz kilka zdjęć, warto dołączyć je obok siebie.
Wskazówka: Baw się prezentem fotograficznym w różnych formatach. Na przykład użyj zdjęcia w „Totals ", aby wypełnić abażur piękną panoramą. Z drugiej strony format „kino szerokoekranowe ”, ma bardziej subtelny efekt ze względu na krawędzie.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here