Regały szyte na miarę: najlepsi dostawcy online ”,

Trendy w życiu Półki do salonu: 20 pomysłów od prostych do ekskluzywnych majsterkowiczów i napraw Półki mocujące: o czym należy pamiętać Salon Hacki na półki Billy: 6 pomysłów na odpicowanie klasycznej półki z Ikei

Najlepsze systemy regałowe i rozwiązania online

Jeśli niekoniecznie musi to być dokładna, szyta na miarę półka, na przykład na skarpę na przerobionym strychu lub skomplikowany wykusz, to modułowe systemy półek są szybkim i nieskomplikowanym rozwiązaniem. Możesz montować te półki wtykowe indywidualnie do swoich pomieszczeń. Poszczególne elementy często składają się z solidnie wykonanych kostek. W zależności od przeznaczenia lub pomieszczenia otwierane są pojedyncze elementy lub blokowane klocki z drzwiami lub szufladą.
Przedstawiliśmy dla Ciebie następujące dostawców regałów na wymiar i elastycznych systemów regałowych, które możesz zestawić według własnego gustu.  

1. Songmics 16: kostka po kostce

Praktyczny system półek Songmics 16 można złożyć zgodnie z własnymi życzeniami z solidnych plastikowych kostek PP. Każda pojedyncza kostka może być zamknięta drzwiami i może unieść do 10 kilogramów. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi półkę wtykową można doskonale zintegrować z warsztatem i pokojem hobbystycznym, a także w pokoju dziecięcym lub gabinecie.
Cena £: Półka 153 x 153 x 31 cm, plastik PP, dostępna w kolorze białym, szarym i czarnym, niecałe 50 euro.

Zamów teraz dopasowany system półek Songmic na Amazon.

Zdjęcie: Songmics

2. Yaheetech: industrialny urok

Solidny Yaheetech jest w rzeczywistości zaprojektowany jako wytrzymała półka, a zatem prawdziwa potęga. Półka zatrzaskowa wykonana z metalu tak dobrze sprawdza się również jako nowoczesna półka w salonach, że nie trzeba jej chować w garażu czy piwnicy. Zestaw 2 ze stali stopowej z panelami wykonanymi z materiału drewnopochodnego niesie niesamowite 875 kilogramów. System można dostosować do własnych potrzeb za pomocą dodatkowych elementów.
Cena £: Półka 180 x 90 x 30 (komplet 2 szt.), stal i materiał drewnopochodny, ok. 65 euro.

Zamów półki do dużych obciążeń Yaheetech już teraz w Amazon.

Zdjęcie: Yaheetech

3. kształt.bar: wprowadza rozmach do stoiska

Zawsze prosto jest nudne - uwielbiamy krzywe. Jeśli czujesz to samo, formuj.pasek na pewno znajdziesz właściwy. Projekty start-upu Saarland inspirowane są naturą i nadają stoisku rozmachu. Łatwo zaprojektować niestandardowe półki z zaokrąglonymi narożnikami, falami i zaokrągleniami w domu, a następnie dostarczyć je do domu.
Cena: Regał „Nela”, 126 x 87 x 32 cm, naturalna płyta MDF, około 500 euro.

Robić falę? Patrzy na pojedynczą półkę z formy.bar świetnie.

Zdjęcie: formularz.bar

4. Simpdiy: przewiewny, ale nadal stabilny

Możesz dostosować system regałów Simpdiy z siatki drucianej dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jest to stylowa półka w salonie, czy solidna zabawka róg obfitości do pokoju dziecięcego, każda z kostek o wymiarach 30 x 30 x 30 centymetrów półki siatkowej niesie imponujące 20 kilogramów. System regałów dostępny jest z 6, 9, 12 i 16 kostkami.
Cena £: Półka 124 x 124 x 32 cm (16 kostek), siatka druciana ze stali, złącza wtykowe z tworzywa sztucznego, około 50 euro.

Nadaje się również do ciężkich potraw: Zamów teraz system półek Simpdiy na Amazon.

Zdjęcie: Simpdiy

5. Pickawood: drewno na wymiar

Drewno dębowe, bukowe, sosnowe, olchowe lub czereśniowe: w Pickawood miłośnicy drewna nie mają nic przeciwko. Jeśli nie możesz od razu zdecydować się na jeden z wielu lokalnych gatunków drewna, możesz najpierw wysłać próbki materiałów do domu, a następnie zdecydować, z jakiego drewna ma być wykonana półka na zamówienie.
Cena: Półka 150 x 90 x 20 cm, pokryta MDF na biało, około 200 euro.

Jak z jednego kawałka: półka i schody tworzą jedną całość

Zdjęcie: Pickawood

6. Ciąg: klasyczny projekt 

Półki sznurkowe zostały zaprojektowane przez szwedzkiego architekta i projektanta Nisse'a Strinninga już w 1949 roku i nadal są wiecznie zielone do indywidualnego przechowywania. W międzyczasie jednak nie ma już tylko klasyki z efektownymi metalowymi drabinami, ale mnogość nowych kolorów i materiałów, które nadają wiecznie zielonemu nowemu impulsowi.
Cena: Półka 50 x 60 x 30 cm, w tym metalowe drabinki i półki na popiół, około 250 euro.

Zawsze bądź elastyczny dzięki półkom sznurkowym - tutaj w wersji białej z przezroczystymi drabinkami

Zdjęcie: STRING®

7th. Twoja szafa.de: W trudnych przypadkach

Skośne sufity, nisze, wąskie korytarze: niektóre pokoje nie są łatwe do ustawienia. Ale jeśli jesteś sprytny, wykorzystujesz kosmiczny potencjał każdego zakątka. W twojej szafie.stwórz swój własny, indywidualny mebel i dostosuj go co do milimetra do każdego pomieszczenia, bez względu na to, jak jest pochylony. Za pomocą kilku kliknięć myszą, zajmująca niewiele miejsca półka na wymiar jest już w drodze do Ciebie.
Cena: Półka 150 x 90 x 20 cm, dekor klonowy, około 230 euro.

Trochę dziwnego dobrze nam pasuje.

Zdjęcie: twoja szafa.de

ósmy. Moja fabryka mebli: Indywidualność z Niemiec

Unikalne półki made in Germany: Mój producent mebli to umożliwia. Po zaplanowaniu i zamówieniu półki online z milimetrową precyzją zostanie ona wyprodukowana w warsztacie pod Stuttgartem. Półkę na wymiar otrzymasz w wygodny sposób pocztą - na terenie Niemiec półki i szafki wysyłane są bezpłatnie.
Cena: Półka 150 x 90 x 20 cm, dekor, około 370 euro.

Poszczególne półki służą również jako przewiewne przegrody pomieszczeń.

Zdjęcie: Moja fabryka mebli

9. Tylko: Z aplikacją rozszerzonej rzeczywistości

Zaprojektowanie wymarzonej półki jest jeszcze prostsze, jeśli od razu widzisz, jak faktycznie będzie wyglądał efekt końcowy - i jak będzie wyglądał w wybranym miejscu. Założyciele Tylko tak myśleli i stworzyli aplikację, dzięki której można zobaczyć mebel w "Augmented Reality", czyli wirtualnie we własnym domu. Przed zakupem możesz przetestować, czy projekt rzeczywiście pasuje do mieszkania.
Cena: Półka 146 x 90 x 32 cm, biały blat multipleksu, około 460 euro.

Dzięki nowej półce Twoja ulubiona książka jest zawsze pod ręką.

Zdjęcie: tylko

10. USM: Dobra robota

Wystarczy jedno spojrzenie, a każdy fan designu wie: ta półka jest od USM. Konstrukcja z metalowych rurek, blaszanych ścianek oraz chromowanych kulek na rogach, które nadają meblowi elastyczność, jest nie do pomylenia. Półkę możesz łączyć na nowe i urozmaicone sposoby, nie tylko jeśli masz ją już w domu. Istnieje również wiele opcji konfiguracji online: różne wysokości, szerokości, drzwi klapowe, szuflady i wiele jasnych kolorów dostępnych dla półki na wymiar.
Cena: Półka 70 x 150 x 35 cm, około 1.000 euro.

Dwa zamknięte elementy na dole i dwa otwarte na górze - stylowe i funkcjonalne.

Zdjęcie: USM

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here