Steruj swoim Philips Hue za pomocą włącznika światła? 4 eleganckie alternatywy dla Hue Tap

Nasza pierwsza sugestia pochodzi od modnego niemieckiego start-upu. Oczywiście z Berlina. Po dotknięciu okrągłego przełącznika ręcznego światło włącza się, po przekręceniu światło jest ściemniane w górę i w dół. Całość działa tylko z powiązaną jednostką sterującą, dlatego na początek stawiasz na stole ponad 250 euro. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy w swoim salonie mają również system Multiroom firmy Sonos, ponieważ można nim sterować również za pomocą stylowego przycisku WLAN z aluminiowym pierścieniem (przykład systemu Multiroom firmy Sonos znajdziesz poniżej). Nawiasem mówiąc, włącznik światła Nuimo można łatwo przymocować do lodówki za pomocą magnesu lub do jednej z wybranych ścian za pomocą dostarczonego wspornika. Żywotność baterii: do miesiąca.
 

Kup teraz inteligentny głośnik Sonos Play od Amazon.

Zdjęcie: Sonos

Przydatne oceny klientów dotyczące alternatywnego przełącznika światła Hue
„Wygląda na to, że został opracowany przez Apple. Na początku bardzo sceptycznie podchodziłam do tego, czy naprawdę potrzebuję aż tyle Smart Home w domu. Integracja moich głośników Sonos działała idealnie. Razem z przełącznikami (Nuimo Click) system jest naprawdę fajny. Brak baterii i kabli. Z zasięgiem też nie miałem żadnych problemów."
„Wspieram projekt na Kickstarterze od samego początku i podoba mi się jego klimat. To właściwe narzędzie, jeśli jesteś zbyt leniwy, aby sterować Philips Hue za pomocą głosu. Czasami po pracy chcę po prostu włączyć światło lub muzykę."
Ocena: 4,6 / 5 gwiazdek

Kup teraz zestaw startowy Nuimo Control od Amazon.

Zdjęcie: NUIMO

Archos Hello 10 Asystent domowy

Nowoczesne sterowanie oświetleniem w zasadzie wymaga tylko trzech składników: tabletu, wyraźnego głośnika i odrobiny drewna. Archos Hello 10 to wielofunkcyjny włącznik światła, a dokładniej: inteligentny asystent domowy. Można powiedzieć, że to fajna alternatywa dla nowego Echo Show 5 od Amazona. Polecenia głosowe do Archosa nie są wysyłane do Alexy, ale do Asystenta Google – na pokładzie jest system operacyjny Android. Aplikację Hue można zainstalować na tablecie i włączyć system oświetlenia. Oczywiście Netflix, Youtube i Spotify również dobrze sobie radzą z Hello 10. Przedni aparat 720p umożliwia rozmowy przez Skype. Zainstalowany jest również akumulator, dzięki czemu nie musisz przegapić mocnego włącznika światła na balkonach.

Kup teraz Echo Show 5 od Amazon.

Zdjęcie: Amazonka

Przydatne oceny klientów dotyczące alternatywnego przełącznika światła Hue
„Ale to, co ma największy sens w Hello 10, to słuchanie muzyki i, co najbardziej kocham, oglądanie filmów z Netflix;” dźwięk jest po prostu świetny. Jeśli chodzi o muzykę, mam na niej swoje konto Spotify. Ekran 10 "nie ma nawet HD, ale to jest dobre w przypadku filmów."
„Urządzenie idealnie nadaje się do filmów i muzyki, a także do sterowania urządzeniami IOT. Polecam również Hello 10 tym, którym zależy na słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów. Jeśli chcesz bardziej zapanować nad IOT, Hello 5 lub 7 z pewnością wystarczą."
Ocena: 4,5 / 5 gwiazdek

Kup teraz Archos Hello 10 Home Assistant od Amazon.

Zdjęcie: Archos

Bezprzewodowy inteligentny przycisk Flic

Mały przycisk dla ludzkości, duży przycisk do sterowania Philips Hue. Flic na biurku, jeden na stoliku nocnym, jeden obok kaczki do kąpieli (jest bryzgoszczelny). Sterowanie oświetleniem może być tak subtelne, modne i zabawne. Możliwe jest również sterowanie muzyką. I inteligentne sterowanie domem. Wszystko pod jednym przyciskiem - włącznik światła przechowuje do trzech funkcji. Bateria wystarcza na 18 miesięcy. Następnie można wymienić baterię pastylkową. Oraz: Przycisk jest również dostępny w kolorze turkusowym.
Przydatne oceny klientów dotyczące alternatywnego przełącznika światła Hue
„Obecnie używam 6 przycisków Flic do przełączania niektórych gniazd, świateł i scen za pomocą Philips Hue. Działa bezbłędnie i niezawodnie, trzy różne przypisania klawiszy „pojedyncze naciśnięcie ”, „podwójne naciśnięcie ” i „długie naciśnięcie ” są niezawodnie rozpoznawane. Musiałem tylko wymienić baterię w jednym."
"Użyj tego przycisku w połączeniu z P9 lite, aplikacją flic i Tasker, aby otworzyć drzwi wejściowe podwójnym kliknięciem (aby uniknąć nieporozumień: NIE drzwi mieszkania). To działa idealnie i jak dotąd w 100% niezawodne."
Ocena: 3/5 gwiazdek

Kup teraz Flic Wireless Smart Button od Amazon.

Zdjęcie: Flic

Ewa przycisk

Po pierwsze, ten włącznik światła Philips Hue jest przeznaczony tylko dla Macianów – Eve Systems właśnie wpadła na pomysł, by opracować swoją serię Eve tylko dla Apple HomeKit. Język designu niemieckiego producenta mówi sam za siebie: prosty, elegancki, okrągły. Podobnie jak przycisk Flic, przycisk Eve można przypisać do trzech funkcji lub scen inteligentnego domu. Użyj przycisku ręcznego, aby sterować systemem Philips Hue lub ogrzewaniem lub czymkolwiek innym, na którym znajduje się naklejka „działa z HomeKit”. Nawiasem mówiąc, do działania wymagany jest Apple TV lub iPad - służą one jako centrum sterowania systemem.

Kup teraz przycisk Eve — inteligentny pilot na Amazon.

Zdjęcie: Ewa

Przydatne oceny klientów dotyczące alternatywnego przełącznika światła Hue:
„Po raz pierwszy system zareagował na przycisk z opóźnieniem. Umieść to w „procesie uczenia się” Siri. Nie wyobrażam sobie tego inaczej. Lub Bluetooth Low Energy przesyła okresowo, a nie w sposób ciągły. W przeciwnym razie przycisk działa dobrze."
„Przycisk Eve jest przydatnym dodatkiem do naszego domu na kilka sposobów: Nawet goście bez iPhone'a mogą teraz sterować ogrzewaniem i oświetleniem w naszym domu zgodnie ze swoimi życzeniami. Nasza 5-letnia córeczka może samodzielnie przełączyć się ze sceny wieczornego nastroju z przyciemnionym światłem na scenę „malowania światła” samodzielnie w salonie. Nie zawsze chcesz lub nie możesz rozmawiać z Siri, na przykład gdy iPhone nie znajduje się w tym samym pomieszczeniu. Za pomocą przycisku nadal masz możliwość kontrolowania wielu urządzeń jednocześnie za pomocą jednego kliknięcia."
Ocena: 3,1 / 5 gwiazdek

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here