Odcinek podcastu 11: Nie chcę łazienki, chcę ŁAZIENKĘ!

Ale kiedy kąpiel jest łazienką?? Martina Goernemann ma swoje dokładne wyobrażenia na ten temat. W rozmowie z Gaby Miketta, redaktor naczelną DAS HAUS, udziela cennych wskazówek, które każdy może wdrożyć od razu. A co najlepsze: nie ma absolutnie żadnego znaczenia, czy mieszkasz w wynajętym mieszkaniu z małą łazienką, czy już we własnym domu z luksusową łazienką.
W zabawne 17 minut dowiesz się, jak za pomocą prostych sztuczek stworzyć harmonijny świat kolorów, jak zasłona z tkaniny upiększy prysznic i dlaczego butelki z pchlego targu i stary obraz na płótnie zamieniają łazienkę w łazienkę.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, że łazienka zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi, rozważ: Codziennie spędzamy w łazience od 30 do 47 minut. W stosunku do całego naszego życia to około 1,5 roku. Myślimy: to zdecydowanie powód, aby bardziej zadbać o swoją łazienkę.

Więcej odcinków naszego podcastu HAUSFREUNDE można znaleźć tutaj: Podcast DAS HAUS o budowaniu, renowacji i finansowaniu Oszczędności na budowach i finansowanie Odcinek 10: Magazyn mieszkaniowy premium Odcinek 9: Wywiad z aktorką Miną Tander

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here