Półki do salonu: 20 pomysłów od prostych po ekskluzywne ”,

Dzięki systemowi regałów „Svalnäs” firmy Ikea zawsze pozostajesz elastyczny. Z relingów ściennych, podłóg i elementów szafek można zestawić bardzo indywidualną półkę do salonu, w której książki i dekoracje można prezentować otwarcie, a prywatne przedmioty schować w zamkniętych szafkach. Połączenie, jak pokazano, 193 x 35 x 176 cm, ok. 445 euro.
 

Klasyczny system regałów „Svalnäs” firmy Ikea można zestawiać indywidualnie według własnych życzeń.
 

Zdjęcie: Inter IKEA Systems B.V.

2. Regały modułowe

Dzięki regałowi Movian Ercina możesz uzyskać mnóstwo miejsca do przechowywania. Zgodnie z zasadą modułową z tą półką do salonu możesz dowolnie łączyć i układać drewniane skrzynki w różnych rozmiarach. Półka ma wymiary 89 x 25 x 165 centymetrów i jest dostępna od około 110 euro.

Zamów teraz regał Movian Ercina od Amazon.

Zdjęcie: Marka Amazon / Movian

3. Klasyka wśród półek w salonie

Podstawą klasycznej półki salonowej firmy USM Haller były systemy nośne i elewacyjne do budynków. Cechą charakterystyczną systemu meblowego jest opatentowany węzeł USM, który pełni funkcję elastycznego złącza i łączy ze sobą podstawową konstrukcję wykonaną z chromowanych prętów stalowych. Półka pokazana do salonu składa się z pięciu przegródek uzupełnionych o dwoje drzwi z klapą i mierzy 179 x 77 x 37 centymetrów, kosztuje około 1.669 euro.

System regałów USM Haller pasuje do industrialnego wyglądu i świetnie sprawdza się również w domowym biurze.

Zdjęcie: USM Haller

4. Miejsce do przechowywania kolekcji płyt

Uwaga kolekcjonerzy płyt! Rzadkie skarby, idealnie dopasowane do wielkości płyt winylowych, są idealnie schowane w „LP Regal Düsseldorf”. Kolejny plus: dzięki zasadzie plug-in półkę w salonie można łatwo złożyć i rozbudować. Jest niezwykle stabilny i zachwyca swoją trwałością. 86 x 262 x 34 centymetry, około 885 euro. 

Półka LP jest w sam raz dla nostalgicznych przyjaciół i kolekcjonerów płyt.

Zdjęcie: rio-regalsystem.de

5. Wolnostojący i stabilny

Wolnostojąca, wielofunkcyjna półka „Côa” doskonale prezentuje się na poddaszu dzięki samonośnej konstrukcji stojaka wykonanej z malowanego proszkowo żelaza i grubej płyty wiórowej o wyglądzie vintage. Każda półka mieści dziesięć kilogramów, ale półka jest niezwykle lekka i można ją łatwo przenosić. Półka stoiska Movian „Côa” mierzy 80 x 36 x 160 centymetrów i kosztuje około 197 euro.

Marka własna Amazona oferuje również elegancki wariant mebli kratowych. Zamów teraz półkę Movian Côa w Amazon.

Zdjęcie: Marka Amazon / Movian

6. Kolejny klasyk: system regałów String

Utrzymanie porządku jest skuteczne, gdy do każdego obiektu przypisana jest stała lokalizacja, do której zawsze wraca. System regałów String jest najlepszym pomocnikiem. Jest miejsce na wszystko, od książek po wybrane elementy dekoracyjne. Wszystko jest dobrze przechowywane w szufladach, za przesuwanymi drzwiami, na półkach lub stojakach na czasopisma. Jeśli chcesz, możesz również zintegrować blat do domowego biura. Dzięki niepowtarzalnym panelom bocznym półka w salonie zawsze wygląda na lekką i przewiewną. Drabina ścienna od 50 x 20 centymetrów, ok. 54 euro. 

Każdy z Twoich ulubionych przedmiotów znajdzie swoje miejsce w dużym systemie regałów String.

Zdjęcie: sznurek

7th. Półka w salonie jako przegroda pokoju

Nowoczesna półka do salonu ma pośrodku dużą drewnianą przegrodę, aby wyeksponować wyjątkowe elementy. Dwustronnie okleinowana i lakierowana, może służyć również jako ścianka działowa – dzieląc pokój dzienny na poszczególne strefy. Regał do pokoju Irfora 110 x 24 x 110 centymetrów, ok. 79 euro.

Półkę tę można również wykorzystać jako przegrodę pomieszczenia, ponieważ jest obustronnie szlifowana i lakierowana. Zamów teraz rozdzielacz pokoju Irfora w Amazon. 

Zdjęcie: Irfora

ósmy. Nomen est omen

Model tego projektu półki wynika nie tylko z nazwy „Eiffel”. Podobnie jak paryski punkt orientacyjny, sylwetka półki z filigranowych aluminiowych prętów zwęża się ku górze. Jest dostępny w dwóch wersjach: naturalny biały z sześcioma półkami, w wymiarach 182 x 80 x 40 centymetrów, za około 601 euro lub w kolorze czarnym z 4 półkami, o wymiarach 110 x 50 x 50 centymetrów, za 419 euro.

Tutaj możesz zamówić półkę od Amazon.

Zdjęcie: HAY

9. Designerski kawałek do obejrzenia

Ze względu na asymetrycznie rozmieszczone przegródki „półka M” zaprojektowana przez Alaina van Havre wygląda niemal jak dzieło sztuki. Nic dziwnego, źródłem inspiracji była twórczość holenderskiego malarza Pieta Mondriana, znanego z kompozycji linii pionowych i poziomych. Półka wykonana jest z litego dębu, jej 18 przegródek rozmieszczonych jest w rozmiarze 219 x 104 x 30 centymetrów, dostępne dla ok. 1.509 euro.

„Półka M” wygląda jednocześnie elegancko i prosto przed ciemną ścianą.

Zdjęcie: umeblowanie-projekt.de

10. Półka do salonu dla wszystkich kolekcjonerów

Niezależnie od tego, czy chodzi o wysokość, czy szerokość, tę półkę wiszącą można rozszerzyć o każdy dodany element. Podstawą jest półka z jedną komorą. Pomysł na majsterkowanie: jeśli chcesz, glazuruj lub lakieruj surową sklejkę dębową i nadaj półce w salonie indywidualny wygląd. 75 x 15 x 75 centymetrów, około 65 euro.

Ta półka ścienna jest bardziej elastyczna niż jakakolwiek inna i można ją zestawiać indywidualnie. Półkę ścienną levandeo możesz zamówić tutaj na Amazon.

Zdjęcie: levandeo

11. Nie mogło być bardziej zróżnicowane

Moduły systemu regałów „Cubit ” całkowicie dostosowują się do różnych potrzeb ich właścicieli. Wymiary zależą od zawartości jaką są wypełnione, np. płyty CD, książki czy pliki. Dostępne są również cokoły, cokoły, drzwiczki, szuflady i wiele więcej. Nie ma ograniczeń co do kreatywności przy projektowaniu półki do salonu. Zwłaszcza, że ​​do wyboru są również 22 kolory NCS i dwa okleiny z prawdziwego drewna. Wszystkie moduły można bardzo łatwo połączyć za pomocą niewidocznego systemu złączy. Moduł od 16 x 24 x 17 centymetrów, ok. 26 euro / sztukę. 

W zależności od zawartości możesz wybrać różne moduły i dostosować swoją półkę. 

Zdjęcie: Cubit by Mymito GmbH

12. Możliwość łączenia we wszystkich kierunkach

Otwarty u góry, zamknięty u dołu - moduł półkowy firmy de Eekhoorn oferuje szeroki wybór możliwych wariantów! Połącz podstawę z czterema różnymi mocowaniami półek. Możesz wybierać między otwartymi, zamkniętymi, podwójnymi lub poczwórnymi załącznikami, które możesz układać i łączyć ze sobą w razie potrzeby. Szary kolor jest niezwykły, modne skórzane uchwyty na tej półce do salonu to ładny detal. Z 2-modułu, 41 x 35 x 81 centymetrów, ok. 89 euro.

Tutaj możesz zamówić półkę od Amazon.

Zdjęcie: De Eekhoorn

13. Daleko w górę z półką na drabinę

Półki drabinkowe to najlepszy wybór dla tych, którzy mają mało miejsca, ale dużo do schowania. Opierając się o ścianę z improwizowanym luzem, ulubione elementy wspinają się dekoracyjnie ze szczebla na szczebel. Półka drabinkowa GIANTEX zachwyca wyrazistymi liniami, jasnymi kolorami i naturalnym drewnem brzozowym. Wnosi więc skandynawski styl do salonu. 51 x 45,5 x 143 centymetry, około 65 euro.

Półki drabinkowe są idealne do pomieszczeń, w których jest mało miejsca. Zamów teraz regał na drabiny GIANTEX w Amazon.

Zdjęcie: GIANTEX

14. Półka w stylu skandynawskim

Prosty i powściągliwy w purystycznym skandynawskim designie: półka do połowy wysokości z naturalnego dębu od Hübsch Interior zapewnia przyjemne otoczenie, 75 x 150 x 38 centymetrów, ok. 510 euro.

W przypadku ograniczonej przestrzeni – np. ze względu na spadzisty dach – stosuje się półki o połowie wysokości.

Zdjęcie: Hübsch Interior

15. Filigranowa metalowa konstrukcja

Wysoki współczynnik wzornictwa: filigranowa metalowa półka „Teun” firmy Woood imponuje unikalnym podziałem i naprzemiennym układem większych i mniejszych przegródek. Wymiary 188 x 120 x 35 centymetrów, za 275 euro.

Tutaj możesz zamówić półkę od Amazon.

Zdjęcie: Maison ESTO

16. Moduły na ścianę do salonu

Konfigurowalne moduły ścienne „Como ” optymalnie wykorzystują puste powierzchnie ścian w salonie.  Jako pływające powierzchnie do przechowywania oferują dużo miejsca do przechowywania książek i tym podobnych., bez sprawiania, by pokój wyglądał na zatłoczony. Najlepsze: można również wykorzystać przestrzeń pomiędzy. Okleina dębowa, 26 x 154 x 26 centymetrów, ok. 359 euro.

Dzięki ruchomym półkom moduły ścienne „Como” zapewniają dużo miejsca na przybory kuchenne.

Zdjęcie: Bo Concept

17. Mała półka na dużą zawartość

Zgodnie z mottem „forma podąża za funkcją”, boki i półki półki „FNP” są stabilizowane tylko w połączeniu z aluminiowymi szynami. Do montażu półki w salonie nie są wymagane żadne narzędzia. MDF biała, powlekana, 223 x 105 x 34 centymetry, ok. 1.057 euro.

Półkę "FNP" można zmontować bez użycia narzędzi.

Zdjęcie: Moormann

18. Szlachetny w japońskim wyglądzie

Filigranowa i jednocześnie stabilna, każda powierzchnia półki „Suhu-Shelf” może pomieścić do 20 kilogramów. Trapezoidalna konstrukcja z czarnej matowej stali jest szczególnie klasyczna i elegancka w połączeniu z ciemnym drewnem - idealna do stylu Japandi. Rozpórki w kształcie litery X zapewniają stabilność i stabilność. 148 x 60 x 33 centymetry, około 43 euro przez Amazon.

Tutaj możesz zamówić półkę od Amazon.

Zdjęcie: Suhu

19. Trochę retro

Szukasz indywidualnego wyglądu salonu? Półki w stylu retro z lat 50. i 60. zawsze przyciągają wzrok. Typowe są lekko pochyłe nogi, które zwężają się ku dołowi. „Obreb” mierzy 165 x 114 x 35 centymetrów i jest dostępny za około 300 euro.

Regały w stylu retro to zawsze sposób na urozmaicenie raczej prostego salonu.

Zdjęcie: Home24

20. Ekscytujący przyciągający wzrok

Każdy obiekt ma swoje odpowiednie ramy! Półka "Arty" składa się z zagnieżdżonych pudełek wykonanych z różnych materiałów i kolorów, szuflady i (sekretnej) przegrody z metalowymi drzwiczkami. Jeśli lubisz styl industrialny, nie możesz tego uniknąć. 190 x 80 x 35 centymetrów za około 599 euro.

Półka „Arty” otacza każdy z twoich przedmiotów własną ramą.

Zdjęcie: Maisons du Monde

Półka „Arty” otacza każdy z twoich przedmiotów własną ramą.

Zdjęcie: living4media / Löffler, Michael

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here