Producent windy schodowej”,

Dostawca windy schodowej

Winda schodowa © Pond Thananat, stock.cegła suszona na słońcu.com

Zanim krzesełko trafi do nowego domu, powinieneś dokładnie zapytać o możliwości i wariacje. Wreszcie, cena odgrywa również ważną rolę w odpowiedzi na tak lub nie dla konkretnego dźwigu. Zdecydowanie polecamy porównanie różnych ofert, ale powinno być jasne, że najtańsza oferta nie jest też najlepszą ofertą. Rynek oferuje duży potencjał dla dostawców, ale liczba producentów specjalizujących się w podnośnikach fotelowych i platformowych jest do opanowania.

Żołądź

Acorn zajmuje się windami schodowymi od ponad 20 lat. Dziś firma twierdzi, że jest jednym z najbardziej znanych i największych producentów wind schodowych do użytku wewnątrz i na zewnątrz na całym świecie.

Baco

Firma z siedzibą w Szwajcarii zaczynała w obszarze kolejek linowych. Windy schodowe zostały dodane 30 lat temu, a dziś kształtują firmę jako zróżnicowaną gamę produktów. Oprócz podnośników siedzeń i podnośników platformowych produkowane są również pomoce dla wózków inwalidzkich, podnośniki i podnośniki pionowe.

Ganser

Producent od ponad 30 lat produkuje windy schodowe w Górnej Austrii. Ta rodzinna firma postawiła sobie za misję, aby wkomponować swoje windy schodowe w warunki przestrzenne tak dyskretnie, jak to tylko możliwe, oprócz wysokich wymagań jakościowych i bezpieczeństwa.

aż do 30% zapisać

Tanie windy schodowe
Porównanie cen

Poinformuj teraz
  • Ogólnonarodowy
  • Najwyższe ceny
  • Łatwa obsługa
  • Bezpieczny i niezawodny
Wskazówka: Znajdź najtańsze schody, porównaj oferty i zaoszczędź.

Hera

Herag AG z siedzibą w Szwajcarii specjalizuje się w podnośnikach schodowych, podnośnikach schodowych, podnośnikach platformowych i podnośnikach. Rodzinna firma może pochwalić się prawie 30-letnim doświadczeniem w produkcji i montażu wind schodowych, przy czym zarówno produkcja, montaż, jak i późniejszy serwis pochodzą z jednego źródła.

Winda Hiro

Oprócz wind schodowych w różnych wariantach, firma zarządzana przez właściciela oferuje również systemy wind. Hiro Lift jest największym producentem wind schodowych w tym kraju i posiada własny personel sprzedaży, który dba o rynek niemiecki. Produkcja, montaż, serwis i ratownictwo są w rękach firmy. Firma działa na całym świecie, wykorzystując partnerów kooperacyjnych do sprzedaży za granicą.

Lifta

Według własnych informacji producent oferuje największą różnorodność modeli pod względem podnośników siedzeń w całych Niemczech. Dostępne są trzy linie produktów, które pokrywają różne gusta i dlatego można je łatwo dostosować do istniejących mebli. Ponadto Lifta oferuje rozwiązania dla prawie wszystkich warunków konstrukcyjnych i posiada pieczęć TÜV Süd w zakresie bezpieczeństwa. Ponad 100 stałych monterów i konsultantów dba o potrzeby klienta, więc pomoc jest zawsze pod ręką, gdy winda sprawia kłopoty.

Minowa

Jakość, bezpieczeństwo i 15 lat doświadczenia charakteryzują tego producenta. W firmie Minova produkcja i montaż u klienta końcowego pochodzą z jednego źródła. Produkowane są zarówno windy schodowe do schodów prostych, jak i do schodów zakrzywionych. Minova zdobywa punkty dzięki krótkim czasom produkcji, a także serwisowi montażowemu i dalszemu wsparciu bezpośrednio od producenta.

thyssenkrupp Encasa

Bezpieczeństwo i komfort to priorytety w thyssenkrupp Encasa. Windy schodowe Tyssen Krupp są częścią globalnego biznesu dźwigów Tyssen Krupp Elevator. Oprócz wind fotelowych i platformowych oferowane są również windy. Gęsta sieć doradców gwarantuje szybką i kompetentną pomoc od doradztwa po gotową windę schodową oraz wszelkie prace konserwacyjne i naprawcze.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here