Gniazda USB: najlepsze w porównaniu testowym ”,

Zwróć uwagę na bezpieczeństwo

Testowane gniazda USB Schuko posiadają atest CE. Wysokiej jakości produkty są ognioodporne, wyposażone w zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciążeniowe oraz bezpieczeństwo dzieci.
 

Porty USB ładują się wolniej

Ładowanie baterii notebooka o dużej pojemności przez port USB trwa kilka godzin. Dlatego bardziej opłaca się podłączyć smartfon lub tablet do gniazdka za pomocą kabla USB.

Planowanie prawidłowego rozplanowania gniazdek w kuchni Gniazd często brakuje w kuchni w wielu narożnikach i końcach. Nie należy lekceważyć podczas planowania kuchni. Oto wskazówki.

Gniazda USB w przeglądzie testów 2021: Tak postępowaliśmy

W naszym przeglądzie testów gniazd USB oceniliśmy aktualne porównania czasopism testowych i recenzji. Rezultatem jest porównanie najlepszych gniazd USB.

Gniazda USB: zwycięzcy testów w porównaniu

USB-
gniazdo zasilania

Najwyższy model

Cena £-
Wydajność-
zwycięzca

Bohater budżetu

Model

Gosund Smart
DOSTĘP DO BEZPRZEWODOWEGO INTERNETU
USB-
gniazdo zasilania

sos może
Topularne
USB-
gniazdo zasilania

CSL
USB-
gniazdo zasilania

Sztuka

Montowane na powierzchni-
gniazdo zasilania
(Adapter)

Ukryte-
gniazdo zasilania

Ukryte-
gniazdo zasilania

USB-
znajomości

2

2

2

napięcie
(Wolt)

Gniazdo zasilania:
250

Wyjście USB:
5

Gniazdo zasilania:
250

Wyjście USB:
5

Gniazdo zasilania:
250

Wyjście USB:
5

Prąd ładowania (A)

Gniazdo zasilania:
16

USB-
Wyjście:
2,8

Gniazdo zasilania:
16

USB-
Wyjście:
2,8

Gniazdo zasilania:
16

USB-
Wyjście:
2,1

Zwarcie-
ochrona

tak

tak

tak

Przeciążać-
ochrona

tak

tak

tak

dzieci-
utworzyć kopię zapasową

tak

tak

tak

Zabarwienie

biały

czarny,
biały, szary

biały

Oporny

tak

tak

tak

DOSTĘP DO BEZPRZEWODOWEGO INTERNETU-
gniazdo zasilania

tak

nie

nie

wycena

4,5 / 5
Gwiazdy
(+1.400
Opinie)

4,4 / 5
Gwiazdy
(+380
Opinie)

4,3 / 5
Gwiazdy
(+70
Opinie)

Cena (w przybliżeniu)

23 euro

18 euro

13 euro

Topowy model w teście gniazd USB: gniazdo USB Gosund Smart WLAN

Gniazdo USB Gosund to właściwy wybór dla najemców lub właścicieli domów, którzy nie chcą bawić się wiertarką i śrubokrętem. Gniazdo natynkowe można łatwo zintegrować z istniejącym gniazdem. Dzięki zaokrąglonym rogom i niewielkim wymiarom wygląda niepozornie i w teście działa bez zarzutu.
Gniazdo Gosund USB jest jednocześnie gniazdem WLAN. Oznacza to na przykład, że lampkę nocną można wyłączyć za pomocą aplikacji, gdy jesteś w ruchu. Ponadto aplikacja rejestruje pobór mocy z gniazdka, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla poszukiwaczy okazji, którzy chcą zoptymalizować swoje koszty.  Dzięki wysokiej jakości wykonania i dodatkowym funkcjom wygrywa nasz test gniazd USB.
 

Zalety

niekorzyść

Dobra wydajność ładowania

Liczba łączonych urządzeń WLAN jest ograniczona do 10

Kontrola aplikacji

Bezpieczny i ognioodporny

Nie wymaga montażu


Gniazdo USB Gosund Smart WLAN w lustrze testowym:

 • "Bestseller" na zdjęciu.de
 • 4 miejsce w teście gniazd WLAN pod kątem nowinek technologicznych.com

Zamów teraz gniazdo USB Gosund Smart WLAN w Amazon.

Zdjęcie: Gosund

Zwycięzca ceny do wydajności w teście gniazd USB: Gniazdo Sasudose Topular USB

Podtynkowe gniazdo USB firmy Sasudose dostępne jest w trzech kolorach. Szczególnie czarna wersja prezentuje się elegancko w ciemnych meblach. Większość testerów chwali dobrą wydajność ładowania, testy magazynu potwierdzają również wysoką jakość wykonania. Praktyczny jest górny drążek, który może służyć jako schowek na telefon komórkowy podczas ładowania. Jeśli jednak kupisz to gniazdo USB, potrzebujesz głębokiego gniazda podtynkowego, w przeciwnym razie ramka nie zmieści się w ścianie. Ogólnie jednak Sasudose dostarcza produkt wysokiej jakości w niskiej cenie, co jest absolutnie godne polecenia.
 

Zalety

niekorzyść

Dobra wydajność ładowania

Niezbędna głęboka puszka podtynkowa

Praktyczny uchwyt na telefon komórkowy

Bezpieczny i ognioodporny

3 kolory do wyboru

 
Gniazdo Sasudose Topular USB w teście:

 • Zwycięzca ceny i wydajności na obrazie komputerowym.de
 • 4 miejsce w porównaniu listwy zasilającej.organizacja

Zamów teraz gniazdo Sasudose Topular USB w Amazon.

Zdjęcie: Sasudose

Budżetowy bohater w teście gniazd USB: Gniazdo USB CSL

To podtynkowe gniazdo USB jest wyposażone w dwa porty USB i prostą ramkę. Funkcje bezpieczeństwa są dostępne, a według opinii wydajność jest również dobra. Tutaj również należy sprawdzić przed zakupem, czy jest wystarczająco dużo miejsca między ścianą a puszką podtynkową. Jeśli nie chcesz dużo wydawać na gniazdo USB to dobry produkt z najważniejszymi podstawowymi funkcjami w niskiej cenie.
 

Zalety

niekorzyść

Dobra wydajność ładowania

Niezbędna głęboka puszka podtynkowa

Atrakcyjna cena

Bezpieczny i ognioodporny

 
Gniazdo CLS USB w teście:

 • Zwycięzca ceny i wydajności w porównaniach sieciowych.de

Zamów teraz gniazdo USB CSL w Amazon.

Zdjęcie: CSL

Gniazda USB - najważniejsze pytania i odpowiedzi

Jakie są rodzaje gniazd USB?

Gniazda USB są dostępne jako podtynkowe lub natynkowe. Te pierwsze zajmują mało miejsca i nie rzucają się w oczy, dlatego montaż jest konieczny. Z drugiej strony gniazda USB można po prostu podłączyć do istniejącego gniazdka ściennego. Trzeci wariant to listwy USB, które działają tak samo jak wiele gniazd. Oferują wiele połączeń, ale zajmują więcej miejsca.
 

Co należy wziąć pod uwagę podczas montażu podtynkowych gniazd USB?

Podtynkowe gniazda USB podłącza się do podtynkowego gniazda znajdującego się w ścianie. Ponieważ wiele modeli jest głębszych niż zwykłe gniazda, należy upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca. Zresztą laicy nie powinni sami instalować gniazdek, tylko zatrudnić wykwalifikowanego elektryka.
 

Czy ładowanie w porcie USB jest wolniejsze niż z wtyczką??

Maksymalnie 2,8 A prądu ładowania pochodzi z portu USB. Konwencjonalne wtyczki zasilania USB dostarczają około 2 amperów, szybkie ładowanie akumulatorów do 5 amperów. Oznacza to, że ładowanie przez USB jest mniej więcej tak szybkie, jak ładowanie zwykłym zasilaczem, ale wolniejsze niż za pomocą szybkiej ładowarki. W każdym razie jest szybszy niż z gniazdem USB w komputerze, ponieważ może obsłużyć maksymalnie 0,9 ampera.

Inne interesujące artykuły testowe Multimedialne ładowarki Qi: najlepsze z testów Multimedialne słuchawki douszne Bluetooth: najlepsze 5 ze sterowaniem głosowym Dom i technologia Gniazda WLAN, gniazda sterowane radiowo, gniazda Bluetooth: różnice i polecane produkty

Gniazda USB – najważniejsze kryteria zakupu

 • Porty USB - wszystkie proste gniazda USB są wyposażone w dwa porty USB. Jeśli wymienisz gniazdo wielokrotne, zwykle otrzymasz cztery połączenia z wielokrotnym gniazdem USB.
   
 • Napięcie i prąd ładowania - w Europie standardowe napięcie wyjściowe i standardowy prąd wyjściowy gniazd to 250 woltów i 16 amperów. Dzięki złączom USB większość gniazd USB ma napięcie 5 V i od 2 do 2,8 A. Modele o niższym prądzie wyjściowym będą ładować się dłużej.
   
 • Ochrona przeciwzwarciowa i przepięciowa - z gniazdami podtynkowymi, ochrona przed skokami napięcia i zwarciami jest standardem, aby nie zagrażać ludziom i urządzeniom elektrycznym.
   
 • Bezpieczeństwo dzieci - nasadki zasłaniają styki gniazdka, a tym samym chronią dzieci i zwierzęta przed porażeniem prądem, jeśli sięgną z ciekawości.
   
 • Funkcja WLAN - niektóre gniazda USB są również gniazdami WLAN i można je włączać i wyłączać za pomocą aplikacji lub Alexa. Funkcja WLAN przydaje się również do kontrolowania zużycia energii.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here