Kreatywne malowanie ścian i mebli”,

Archaiczny

Ciepłe odcienie gliny dobrze komponują się z drewnianymi meblami z dębu i firmy, ponieważ optycznie mielą pomieszczenie. Jeśli następnie popracujesz w ciemniejszym naturalnym odcieniu w częściach techniką przecierania, uzyskasz świetny dodatkowy efekt.

Trójkątny wzór w kolorze pomarańczowym na ścianach

Zdjęcie: Dulux

Wszechstronny

Pomaluj ścianę wzorami graficznymi: zrób trójkątne szablony, zacznij. Następnie pomaluj odpowiednie, tanie meble w stylu retro: pomarańczowy, pistacjowy, różowy.

Wierzchołek drzewa na ścianie pokoju dziecka

Zdjęcie: Dulux

Twórczy

Połącz piękne z pożytecznym: pomaluj koronę drzewa na ścianie w pokoju dziecięcym. Bezpośrednio pod spodem podparta jest brązowa półka, która wygląda jak bagażnik, a także tworzy miejsce do przechowywania.

Półka piętrowa wykonana ze skrzynek na owoce

Zdjęcie: Dulux

Ułożone

Bezczelne pudełka: pomaluj wnętrze pudełek na owoce na różne kolory. Następnie przybij pudełka obok siebie i jeden na drugim, tworząc półkę. Kołek do ściany lub przykręcić nóżki pod spodem.

Dekoracyjna ósemka na ścianie

Zdjęcie: Dulux

Liczebnie

Wolne obszary można upiększyć dekoracyjnymi grami liczbowymi: gruntowanie ściany, rysowanie liczb i kolorowanie pewną ręką. Na tej samej zasadzie można również rysować litery lub słowa.

Pomarańczowe drzwi

Zdjęcie: Dulux

Uderzający

Dla odmiany nie maluj całego pomieszczenia, a jedynie ościeżnice, drzwi lub poszczególne odcinki ścian w kolorze np.B. Pomarańczowy i żółty: budzą Cię w dobrym nastroju, gdy przechodzisz obok.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here