Kolorystyka ścian: Oto trendy na 2022 rok”,

Na początku kolorów Pantone 2022 są trzy żółte odcienie. Od jasnożółtego „Illuminating” przez zmiękczony żółty retro „Marigold” po ciepły „Buttercream” możesz używać żółtej palety kolorów do woli. Kolor żółty działa orzeźwiająco, dodaje energii i dobrego nastroju i jest często stosowany jako farba ścienna w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy jadalnia. Zgodnie z teorią kolorów Feng Shui może nawet pomóc w walce z lękami i depresją - nic więc dziwnego, że w 2022 roku został nazwany modnym kolorem.
Raport Avienta „Color Forward 2022 ” również widzi żółty na podium, podobnie jak Akademia Kolorów Naturalnych. Ale bądź ostrożny: jeśli chcesz teraz pomalować swój dom na żółto, powinieneś mieć świadomość, że kolor musi być dobrze dozowany.

Żywe trendy Słoneczne i cytrynowo świeże: żółte ściany do każdego pomieszczenia Żółty kolor ma działanie witalizujące i poprawiające nastrój. Pokażemy Ci, jak możesz zintegrować wesoły kolor ze swoim domem.

Odwaga do używania mocnych akcentów

Latem 2022 roku możemy spodziewać się świeżych aqua tonów w odcieniach głębokiego oceanicznego błękitu „Indigo Bunting”, chłodnego „Tech Blue”, intensywnego turkusu „Blue Atoll” i bardziej miękkiego „Beach Glass”. Połącz ten trend z delikatnym kremowym tonem „Baby Breath” i stanie się niezrównaną kombinacją do dekoracji morskiej.
Co odważniejsi renowatorzy projektują jedną ścianę w sypialni w klasycznym niebieskim kolorze, a drugą np. w kuchni w intensywnie czerwonym "Lava Falls" czy promiennym "Dahlia Orange". To byłoby prawdziwe stwierdzenie! Świecący „Zielony Kwarc” również dobrze wyglądałby w tej kolorowej atmosferze, a także idealnie pasowałby do stylu Art Deco z kolorami kamieni szlachetnych. Po długim triumfalnym postępie bieli i antracytu do wnętrz powracają teraz mocne kolory, o czym informuje nowy magazyn „Villa”.
Możesz dodać kolejny odważny akcent za pomocą „Różowej Charlotte ”, która jest w rzeczywistości tak różowa, jak myślisz teraz. Pomalowanie ściany w domu na róż może wymagać trochę determinacji - ale modny kolor jagodowy 2022 nagradza tę odwagę charakterystycznym, indywidualnym wyglądem. W połączeniu z szarością, antracytem lub czernią tworzy nowoczesny, poliglocki klimat.

Może zainteresować Cię także Salon Umeblowanie w kolorach ziemi: 10 akcesoriów do życia, które zapewniają naturalną atmosferę Kuchnia Kolory ścian do kuchni: który z nich najlepiej pasuje? Żywe trendy w kolorze złamanej bieli: Zapewnienie nowoczesnej przytulności

Przytulność poprzez kolory ziemi i pastele

Ale oczywiście kolory ścian 2022 nie mogą obejść się bez delikatnych tonów podstawowych. W końcu nie da się jasno pomalować każdego pokoju. „Nature Brown”, beż, terakota alias „Macchiato”, a także delikatny róż „Pirouette” i stonowany liliowy „Purple Rose” są gotowe oczarować ściany, meble i dekoracje. Jeśli ten trend jest dla Ciebie zbyt romantyczny i żartobliwy, możesz połączyć pastelowe tony z mocniejszymi kolorami: różowy i liliowy dobrze komponują się z ciemnym „Naturalnym brązem” lub ciepłą żółto-zieloną „Pickled Pepper”. Beż i terakota z powodzeniem łączą się z "Ochrą Pomarańczową" czy "Wodospadami Lawy", co gwarantuje przytulność w nowoczesnym domu. Ale najlepiej samemu się przekonać:

TrendsTV TrendsTV

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here