Pomysły na świąteczne dekoracje: 20 nowych inspiracji”,

Naturalne ozdoby świąteczne: 6 pomysłów

Klasyka na ozdoby świąteczne to oczywiście gałęzie jodły. Ale ostatnio dostają coraz większą konkurencję ze strony eukaliptusa. Te ozdobne gałązki dobrze komponują się również z okresem świątecznym. Jeśli kochasz minimalizm, na pewno spodoba ci się ten pomysł: po prostu zawiąż kilka gałązek wokół metalowego pierścionka z kwiatowym drutem! To dla ciebie za proste? Dodaj sznur światełek i kilka ozdób choinkowych, które zawiążesz na wieńcu!

Prosty i naturalny pomysł: wieńce świąteczne z eukaliptusa i sosnowej zieleni.

Zdjęcie: living4media / Hessel, Marij

Taca w kształcie gwiazdy wykonana z drewna oferuje naturalne ozdoby, takie jak gałęzie jodły i szyszki, idealną scenę świąteczną! Tutaj znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na ozdoby świąteczne z drewna.

Zamów teraz drewnianą tacę w kształcie gwiazdy od Amazon.

Zdjęcie: Święty Magix

Malowane szkło, ozdobione korkiem i drewnianymi wisiorkami - ta świąteczna świeca zapewnia przytulność i wspaniale komponuje się z pomieszczeniem w przytulnym wiejskim stylu. 

Zamów teraz świecę w Amazon.

Zdjęcie: Dadeldo

Aby uzyskać ten uroczy pomysł na ozdobę świąteczną, po prostu zbierz kilka gałązek jodły, kolorowych liści – z których jeden przyciąłeś na gwiazdę – i kawałek drewna. Dekorację DIY można przymocować do ściany za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Alternatywnie możesz po prostu przykleić naturalne materiały do ​​karty wykonanej z papieru Kraft i zawiesić ją.

Wszystko, czego potrzebujesz do tego pomysłu na świąteczne dekoracje ścienne, znajdziesz w lesie.

Zdjęcie: living4media / Westend61

Tę naturalną dekorację świąteczną DIY można wykonać w mgnieniu oka. Zawiąż cztery sosnowe szyszki wokół świecy w wąskim stojaku - prosty pomysł jest gotowy!

Nieco inny świecznik: szyszki sosnowe!

Zdjęcie: living4media / Allig, Birgid

Zanim wielka choinka wprowadzi się do ciebie, te dwa drzewka z mchu utrzymają pozycję - czy to w domu, czy jako ozdoba świąteczna do ogrodu. Jeśli chcesz, możesz ozdobić je bajkowymi światłami. Mogą również służyć jako zamiennik prawdziwej choinki, na przykład jeśli masz dość małe mieszkanie lub nie masz czasu na opiekowanie się choinką.

Zamów teraz szyszki mchu w Amazon.

Zdjęcie: Frank Flechtwaren

Pomysły na świąteczne dekoracje: wisiorki wykonane ze specjalnych materiałów

Nowy wiatr w ozdobach choinkowych w 2020 roku: klasyczne kule są uzupełniane lub zastępowane metkami wykonanymi z materiałów takich jak papier, szkło czy aksamit. Możesz tworzyć własne ozdoby świąteczne? Oto przewodnik dla majsterkowiczów dotyczący tworzenia papierowych gwiazdek. Wisiorki są używane nie tylko na choince: ściana, okno lub stół bankietowy również emanują świątecznym duchem dzięki tym pomysłom na dekoracje. 

Więcej pomysłów na rękodzieło w okresie świątecznym Instrukcje dla majsterkowiczów: Zrób to sam pokaz rękodzieła na choinkę Pakowanie prezentów na Boże Narodzenie: wskazówki dotyczące zrównoważonego rozwoju i pięć pomysłów Prezentowane przez Życie 10 najlepszych prezentów dla entuzjastów ogrodnictwa

Specjalne wisiorki świąteczne: 3 pomysły na dekorację

Proste gwiazdki z papieru możesz zawiesić na naciągniętym sznurku lub gwoździem na ścianie, postawić na parapecie lub przymocować do choinki jako ozdoby w rozmiarze XL. Ta wszechstronna dekoracja świąteczna pozostawia miejsce na nowe pomysły każdego roku.

Zamów papierowe gwiazdki już teraz w Amazon.

Zdjęcie: KATELUO

Dla fanów majsterkowania bombki szklane to mile widziany trend, jeśli chodzi o ozdoby świąteczne. Możesz wypełnić te okazy, jak chcesz - szyszkami, podgrzewaczami, małymi figurkami świątecznymi, mini lekkim łańcuszkiem lub gałązkami. Idealnie nadają się również do malowania. Tutaj znajdziesz kreatywne pomysły na samodzielnie zaprojektowane bombki.

Zamów teraz szklane kulki w Amazon.

Zdjęcie: Warmiehomy

Kule pokryte aksamitem nie tylko podchwytują modny świąteczny kolor ciemnoczerwony (patrz poniżej) - wyglądają też bardzo stylowo i zachwycają każdego, dla kogo błyszczące kule są zbyt dobre.

Zamów teraz aksamitne kulki drzewne w Amazon.

Zdjęcie: Boltze

Pomysły na świąteczne dekoracje: oto modne kolory na 2020 rok

Typowe kolory bożonarodzeniowe - czerwony i zielony - są oczywiście długowieczne. Szczególnie ciemnoczerwone, zielone, ale także ciemnoniebieskie i brązowe nadały ostatnio ton w okresie adwentowym. Kolory te wspaniale współgrają z naturalnymi dekoracjami wykonanymi z drewna i co., co też jest popularne. Złoto i srebro jako akcenty w mgnieniu oka tworzą świąteczną atmosferę w domu. Do modnych i bardzo stylowych ciemnych, trendowych kolorów ozdób choinkowych zalicza się również kamienna szarość. Tutaj pojawiają się metaliczne akcenty.
Ci, którzy nie potrafią wiele z tymi stonowanymi kolorami i wolą wyczarować jasną zimową krainę we własnych czterech ścianach, polegają na pastelowych odcieniach: różowym, jasnoniebieskim i jasnozielonym. Podobnie jak w zeszłym roku, w 2020 znów będą modne i świetnie nadają się dla każdego, kto nie lubi rzeczy zbyt klasycznych.
 

Galeria zdjęć: 11 pomysłów na świąteczne dekoracje w modnych kolorach 2020

Uruchom galerię zdjęć 11 Pokaż wszystko

Bombki choinkowe nie tylko upiększają choinkę - dzięki temu pomysłowi na dekorację balustrada również cudownie nabiera świątecznego charakteru. Biżuterię w modnych pastelowych odcieniach dobrze komponuje się z białą balustradą.

Zdjęcie: Amara

Miedziane odcienie w modnych odcieniach brązu i kamiennej szarości nadają się szczególnie do industrialnego stylu umeblowania i są najlepszym pomysłem dla każdego, kto lubi stylowe, a nie kiczowate ozdoby świąteczne.

Zdjęcie: Amara

Ciemnoczerwony trend bożonarodzeniowy lubi łączyć się z dużą ilością sosnowej zieleni. Również cudownie: dużo drewna w pokoju! Jeśli nie masz drewnianego sufitu lub ścian, możesz użyć naturalnego materiału do dekoracji.

Zdjęcie: Strona główna H&M

Aby się roztopić: połączenie bieli i jasnoniebieskiego zmienia pokój w bajkową, lodowatą zimową krainę czarów.

Zdjęcie: Amara

Jodłowa zieleń i brąz jak okiem sięgnąć, gdzieniegdzie złote akcenty i światła - tak działa naturalna przytulność w Adwencie. Świetny pomysł na dekorację świątecznego stołu DIY: bombki choinkowe służą jako wizytówki.

Zdjęcie: baur.de

Jeśli w salonie ustawisz tylko wybrane akcenty ozdobami świątecznymi w kolorze miedzi i szarości, wszystkie oczy skierujesz na wspaniale udekorowaną choinkę.

Zdjęcie: Amara

Ci, którzy utrzymają swoje pokoje w jasnych tonach, mogą nadać akcenty w okresie świątecznym za pomocą modnych kamiennoszarych elementów dekoracyjnych i srebrnej biżuterii.

Zdjęcie: Amara

Drewniane belki wspaniale można ozdobić gałązkami jodły. Zasłony i lniany obrus idealnie pasują do tego naturalnego otoczenia. W ten sposób małe, nastrojowe lampki w gałęziach na drzewie i na ścianie przykuwają uwagę, na jaką zasługują.

Zdjęcie: Strona główna H&M

Czekoladowa pralinka umieszczona na patyczkach do lodów i ozdobiona własnoręcznie zrobionym reniferem z papieru przyciąga wzrok na świątecznym stole. Dzięki tej świątecznej dekoracji DIY możesz również wybrać modny kolor brązowy.

Zdjęcie: baur.de

Kolejny pomysł na świąteczną dekorację choinki: bombki w pastelowej zieleni, połączone z dużą ilością zimowej bieli.

Zdjęcie: Marks i Spencer

Ozdoby świąteczne bardzo dyskretne: współgra z wieloma naturalnymi odcieniami i drewnem.

Zdjęcie: Amara

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here