Żywe pomysły z drewnem i kolorem ”,

Każdy znajdzie odpowiednie krzesło przy stole „Cruzar ” wykonanym z drewna pochodzącego z recyklingu. Stół, który kosztuje około 590 euro, został wykonany ręcznie przez firmę „Massivum” z drewna tekowego, palisandru, mango i akacji. Wymiary stołu: wysokość 78 cm, szerokość 180, głębokość 90 cm.

Zdjęcie: Massivum

Kup teraz w Amazon miskę "Java" od Bloomingville wykonaną z bambusowej melaminy. Jest bezpieczny dla żywności, nietoksyczny i - z wyjątkiem drewnianej pokrywy - można go nawet myć w zmywarce. Rozmiar: średnica 20,5 cm, wysokość 6,5 cm, dostępne w różnych kolorach.

Zdjęcie: Amazonka

Drewniany stolik boczny dostępny w czterech wariantach kolorystycznych. Wymiary: wysokość 47,5 cm, średnica 48 cm; około 100 euro (dostępne na lefliving).de).

Zdjęcie: www.odejście.de

Zielona plastikowa skorupa na drewnianej ramie - fotel "Claire " ma całkowicie naturalny wygląd pomimo plastikowej zawartości. Wymiary: wysokość 77 cm, szerokość 61 cm; ok. 120 euro (dostępne na westwingnow.de).

Zdjęcie: westwingnow.de

Mocne połączenie: fornir dębowy i metalowa rama. Oprócz gabloty seria "Metalo" obejmuje wiele innych mebli i stołów do przechowywania. Wymiary: wysokość 200 cm, szerokość 100 cm, głębokość 42 cm; około 1.550 euro (dostępne na hendersandhazel).de).

Zdjęcie: www.hendersandhazel.de

Na pierwszy rzut oka drzewka ozdobne, gdy się zbliżysz, poczujesz wspaniały zapach, który roznoszą. Wymiary klosza: średnica 11,5 cm. Dostępny za 65 euro (od Alessi).

Zdjęcie: Alessi

Dekoracyjny kreator nastroju: Pudełko oświetleniowe LED „Lighthink Big”, wysokość 21 cm, szerokość 30 cm, głębokość 11 cm; około 105 euro (dostępne na bylight).pl).

Zdjęcie: bylight.pl

Z 3 wskazówkami dla wygody

W otoczeniu drewna zawsze czujesz się wyjątkowo komfortowo. To bliskość z naturą jest tak dobra!
1. Co sprawia, że ​​meble z litego drewna?? Są ponadczasowe i tak wszechstronne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto meble z biegiem lat będą piękniejsze tylko ze względu na ślady użytkowania.
2. Czy są zasady, których trzeba przestrzegać podczas łączenia z kolorami?? Każdy, kto decyduje się na wnętrze w stylu skandynawskim, powinien postawić na jasne, pastelowe odcienie. Podkreślają zwiewny charakter nordyckiego looku. Wyraźne kształty kochają kolor.
3. Jak uniknąć wrażenia zbyt rustykalnego?? Ustaw akcenty szkłem, metalem, rattanem oraz tkaninami i tapetami z graficznymi wzorami

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here