Tak żyje Birgit Schrowange ”,

Nie jestem minimalistką, uwielbiam casualowy styl boho i lubię go przytulnie, przytulnie i też lubię kolorowo.

Który nastrój kolorystyczny najbardziej lubisz w swoim domu?

Spokojny nastrój kolorystyczny w naturalnych tonach, który jednak zyskuje to coś dzięki celowym plamom koloru. Na przykład w salonie jest różowy dywan, który świetnie sprawdza się w połączeniu z moją nefrytową, chińską szafką weselną.

Jaki był twój największy przyjemny zakup?

Moje duże, bardzo wygodne, ciemnoczerwone aksamitne łóżko z materacem sprężynowym. Dobry sen jest dla mnie bardzo ważny, leżę w chmurach.

Opisz swój wymarzony dom.

Mieszkam w moim starym wymarzonym mieszkaniu z epoki wilhelmińskiej z wysokimi sufitami, sztukaterią i parkietem, w centrum Kolonii. Po długich poszukiwaniach znalazłem go sześć lat temu i jestem tam bardzo szczęśliwy.

Jakie prace domowe lubisz robić?

Nieszczególnie kocham prace domowe. Podczas Corony nauczyłam się gotować z konieczności i teraz bardzo lubię to robić. Mój partner zwykle sprząta później.

Jak odpoczywasz po długim dniu w pracy?

Czytanie, oglądanie filmów, śpiewanie, spotykanie się z przyjaciółmi.

Z którym meblem nigdy nie mógłbyś się rozstać??

O mojej sofie B&B Italia, która ma ponad 20 lat i która kilka razy się ze mną przeprowadziła?. Dwa lata temu kazałem go ponownie obić i obić i znów jest jak nowy i tak przytulny, że nawet nie chce się z niego wstawać.

Życzę szczęśliwego życia z roślinami doniczkowymi?

Mieszkam z dużą ilością roślin i szczególnie lubię dżunglę na moim balkonie. Mam cztery krzewy róż, figę i drzewo oliwne. Rośliny mają się bardzo dobrze i wydają się być dla mnie wygodne.

Gdybyś zjadł kolację dziś wieczorem, jakie menu byś wyczarował??

Najpierw pikantna sałatka z papai, potem żółte curry z kurczaka, a na koniec pyszny krem ​​z mango.

Te artykuły mogą Cię również zainteresować Żywe trendy Frauke Ludowig była „dawniej kolekcjonerką, teraz minimalistką” Żywe trendy Tak żyje aktorka Saskia Vester Magazyn Tak żyje Hannes Jaenicke

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here