Tak żyje Heiko Ruprecht ”,

Przewiewne i lekkie z małymi meblami i dekoracjami. Zredukowane i purystyczne, ale z ciepłem z naturalnych materiałów, takich jak kamień i drewno.

Skąd czerpiesz inspirację do swojego wnętrza??

Udanych przykładów w domach i mieszkaniach znajomych. Ale wiele się też uczysz z mniej udanych rzeczy!

Który nastrój kolorystyczny najbardziej lubisz w swoim domu?

Biel - to zdecydowanie najważniejszy kolor w naszym domu. Białe ściany też, z kilkoma wyjątkami. Przede wszystkim musi być lekki. Dlatego tak ważne jest oświetlenie, ale też najtrudniejsza część ustawienia.

Jaki był twój największy przyjemny zakup?

Okrągła, krzykliwie pomalowana na jaskrawe kolory komoda. W międzyczasie jednak "krzyczy" na nas tak bardzo, że musieliśmy ją wygnać do piwnicy.

Opisz swój wymarzony dom.

Domek nad jeziorem, z bezpośrednim dostępem do wody, w którym latem przed śniadaniem można popływać lub wiosłować na desce SUP. I przydałby się przytulny kominek.

Mój wymarzony dom jest tuż nad jeziorem. Heiko Ruprecht

Jakie masz umiejętności majsterkowicza??

Teraz mogę zamontować nawet najbardziej skomplikowane oświetlenie czy lustrzaną ścianę dla moich córek, które uwielbiają tańczyć. Ale niestety to nie wystarczy na stolarkę lub glazurę.

Jakie prace domowe lubisz robić, a które wcale?

A najmniej jak sprzątanie, najlepiej płukanie, suszenie, sprzątanie. Ale przede wszystkim ogrodnictwo, takie jak koszenie trawnika czy wycinanie drzew. Po prostu lubię przebywać na zewnątrz, niezależnie od pogody.

Gdybyś zjadł kolację dziś wieczorem, jakie menu byś wyczarował??

Dobra zupa dyniowa na przystawkę, danie główne to przepyszne danie rybne z dużą ilością warzyw. Następnie lody waniliowe z gorącymi malinami.

O Heiko Ruprechcie

Heiko Ruprecht studiował aktorstwo w Mozarteum w Salzburgu, następnie zaangażował się w Ernst-Deutsch-Theater w Hamburgu, Münchner Kammerspiele i Schauspielbühnen Stuttgart. W telewizji grał w serialach takich jak: „SOKO”, „Der Alte”, „Hubert i Staller” oraz w serialu „Katie Fforde”. Od 2008 roku Heiko Ruprechta można zobaczyć w odnoszącym sukcesy serialu ZDF „Der Bergdoktor”, w jednej z głównych ról jako Hans Gruber – Dr. Brat Martina Grubera. Osiem ekscytujących odcinków nowego 14. Sezony są dostępne do pobrania w bibliotece mediów ZDF. Zdjęcia kolejnego sezonu planowane są na wiosnę.

Żywe trendy Tak żyje Birgit Schrowange Żywe trendy Tak żyje aktorka Saskia Vester Żywe trendy Tak żyje Kaya Yanar

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here