Tak żyje Sebastian Ströbel”,

Dla mnie to intuicyjne i indywidualne. Kradnę to, co widzę i co lubię. Sama uwielbiam budować różne rzeczy, na przykład ze starego drewna.

Jaki był twój największy przyjemny zakup?

Duży stół jadalny ze starych drzwi do piwnicy z dwiema wygodnymi ławkami. Wykonane ręcznie przez młodego projektanta mebli.

Który nastrój kolorystyczny najbardziej lubisz w swoim domu?

Lodowy błękit i biel w tej kombinacji. Dzięki temu pokoje są większe i jaśniejsze, ale nadal są przytulne i nowoczesne.

Jakie masz umiejętności majsterkowicza??

Potrafię zrobić wszystko, co nie wymaga żmudnej precyzji i precyzji pracy. Ostatecznie nie mam cierpliwości. Jednak już odważę się zrobić wszystko: uczenie się przez działanie.

Opisz swój wymarzony dom.

Myślę, że wymarzony dom żyje z atmosfery, nastroju. Szczerze mówiąc nie może być za duży, ale mimo to hojny. Przytulny, ale nie rustykalny. Uwielbiam okiennice i figlarność architektury. A gdyby był fajny basen, nie narzekałbym.

Z którym meblem nigdy nie mógłbyś się rozstać??

Z naszego kryształowego żyrandola przy stole.

Te artykuły mogą Cię również zainteresować Żywe trendy Frauke Ludowig była „dawniej kolekcjonerką, teraz minimalistką” Żywe trendy Tak żyje Birgit Schrowange Magazyn Tak żyje Hannes Jaenicke

Na czym lubisz biegać?

Uwielbiam stare drewniane deski podłogowe. Udało mi się uratować i odnowić prawie wszystkie deski podłogowe w naszym domu. Wizualnie to po prostu super.

Jakie prace domowe lubisz robić, a które wcale?

lubię gotować. Robienie kuchni, odkurzanie i mycie podłóg też jest w porządku. To, co w ogóle nie działa, to odkładanie i prasowanie prania.

Gdybyś zjadł kolację dziś wieczorem, jakie menu byś wyczarował??

Flädlesuppe, potem sznycel wiedeński z frytkami i mizerią, na deser Kaiserschmarrn z lodami waniliowymi, rodzynkami rumowymi i kompotem śliwkowym.

O Sebastianie Ströbel

Sebastian Ströbel mieszka z żoną Kristiną i czterema córkami w domu w Hamburgu. Po maturze studiował aktorstwo w Mozarteum w Salzburgu. Aktor zadebiutował na ekranie w 1998 roku, w wieku 21 lat, w austriackim serialu kryminalnym „Kommissar Rex”. Następnie pojawiły się role w "Alarm for Cobra 11", "Odliczanie - Rozpoczyna się polowanie" i "SOKO". Sebastian Ströbel od 2014 roku jest gwiazdą serialu akcji „Die Bergretter”. W roli Markusa Koflera, szefa ratownictwa górskiego w Ramsau, on i jego zespół przeprowadzają spektakularne misje ratunkowe. Trzynasty. Sezon zaczyna się od ośmiu nowych, ekscytujących odcinków 18 maja. listopad (w każdy czwartek, 20.15:00, na ZDF).

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here